Zwyciężyły Niskie Podatki: 50 Cent Mówi Głośno „Głosuj Na Trumpa”

„CO DO KUR*Y NĘDZY?! Nie obchodzi mnie to, że Trump nie lubi czarnych ludzi. 62% oszalałeś?”

Zwyciężyły Niskie Podatki: Wygląda na to, że 50 Cent wie, na kogo głosuje.

45-letni potentat hip-hopowy – Curtis James Jackson III – w jednym z wpisów na Instagramie, po sprawdzeniu danych dotyczących proponowanego planu podatkowego byłego wiceprezydenta Joe Bidena, zaoferował swoje wsparcie prezydentowi Trumpowi .

Gwiazda udostępniła zdjęcie z czegoś, co wyglądało na wiadomości, pokazując „najwyższe stawki podatkowe według stanu w ramach planu podatkowego Bidena”.

Screenshot 2020 10 27 at 22.38.48

Wśród wymienionych stanów był Stan Nowy Jork, który według audycji miał być opodatkowany stawką 58%, a Miasto Nowy Jork 62%.

„CO DO KUR*Y! (GŁOSUJ NA TRUMPA) NĘDZY” napisał Jackson w podpisie. „F – K NOWY JORK! KNICKS i tak nigdy nie wygrywają. Nie obchodzi mnie to, że Trump nie lubi czarnych ludzi. 62% oszalałeś?”.

Rapper 50 Cent wyraził poparcie dla prezydenta Trumpa w nadchodzących wyborach.
Stanowisko to zyskało duże poparcie dla obecnego kandydata, chociaż garstka zwolenników upierała się, że liczby te dotyczą tylko „bogatych ludzi”.

Niedługo potem udostępnił kolejny wpis, najwyraźniej chwaląc się swoim bogactwem.

„Właśnie sobie przypomniałem, że jestem bankrutem, więc szukam łaskawej pożyczki, na którą ktoś mógłby pomóc bratu. LOL” – napisał obok uśmiechniętego zdjęcia.

Zakończył post, dodając dwa hashtagi reprezentujące marki alkoholu, których jest właścicielem: #bransoncognac #lecheminduroi

Według strony internetowej Branson Cognac butelka tego trunku jest obecnie sprzedawana w cenie od 49,99 do 260 dolarów, podczas gdy Le Chemin Du Roi nie podają cen online.

Jackson, również aktor i biznesmen, urodził się na Queens’ie i, jak podał Forbes w 2012 roku, jego wartość rynkowa wynosi co najmniej 110 milionów dolarów.

50 Cent dołącza do długiej listy zwolenników Trumpa, w tym Kirstie Alley, która niedawno wyraziła poparcie dla prezydenta, powołując się na jego brak polityki jako uzasadnienie swojego poparcia.

Leave a Reply