Nowy Jork: Zwolennicy Joe Bidena Atakują Mężczyznę Na Jednym z Lodowisk [Video]

Zwolennicy Joe Bidena wiwatują, gdy mężczyzna machający flagą „Trump 2024”, zostaje zaatakowany na lodowisku w Central Parku. "Uderz go! Uderz go! |"Jedna z przyglądających się napaści osób, skanduje "Joe Biden! Joe Biden".

Zwolennicy Joe Bidena atakują mężczyznę na jednym z lodowisk. Tłum wiwatuje, gdy mężczyzna machający flagą „Trump 2024” zostaje zaatakowany na lodowisku w Central Parku

Wczoraj, tj. 21 lutego, w godzinach porannych lokalnego czasu doszło do obrzydliwej napaści na mężczyznę trzymającego flagę „TRUMP2024”. Tłum, jak zwykle, krzyczał „uwolnić Barabasza”.

W przestrzeni internetowej pojawiło się nagranie, na którym widać, jak zaatakowano jednego ze zwolenników byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych tylko dlatego, że pokazał popierającą go flagę.

Na nagraniu widać, jak na nowojorskie lodowisko w Central Parku wjeżdża mężczyzna trzymający flagę poparcia dla Donalda Trumpa.

Po chwili słychać pojedyncze buczenie i podjeżdża do niego coraz więcej osób.

Jeden z mężczyzn zajeżdża mu agresywnie drogę. Dojeżdżają kolejni.

Zwolennicy Joe Bidena atakują mężczyznę na jednym z lodowisk.

Tłum ludzi wiwatował, gdy mężczyzna wymachujący gigantyczną flagą „Trump 2024” został zaatakowany na lodowisku w nowojorskim Central Parku.

 

Poszkodowany mężczyzna, który na platformie Twitter przedstawia się jako Dion Cini, napisał: „Zostałem zaatakowany na lodowisku Trump Wollman w Central Parku, tylko dlatego, że wywiesiłem flagę Trump 2024”.

Nie jest jasne, czy ktoś został aresztowany lub wezwany do ataku.

Do incydentu doszło ostatniego dnia pracy na obu lodowiskach w Central Parku.

Jak dowiedział się The New York Post, lodowiska, którymi zarządza Trump Organization, są zamykane przez ratusz, aby ukarać byłego prezydenta za rzekome zamieszki 6 stycznia na Kapitolu.

Kolejne nagranie przedstawia fizyczną napaść, której dopuścił się jeden z przeciwników Donalda Trumpa, pchający i obalający ofiarę.

Widać na nim zaniepokojonych rodziców pośpiesznie zabierających swoje dzieci w obawie przed eskalacją konfliktu, bądź z uwagi na możliwy lincz.

Na nagraniu wyraźnie słychać podżeganie jednego z mężczyzn, krzyczącego kilka razy „Uderz go! Uderz go!”

Jedna z przyglądających się napaści osób, skanduje „Joe Biden! Joe Biden”

 

 

Leave a Reply