Związki tlenku grafenu i toksyczna lucyferaza w fiolkach Pfizera! Informator mówi, że szcze****ka świeci! ! [VIDEO]

Pracująca w dużym zakładzie McPherson w Kansas firmy Pfizer jako inspektor jakości produktu Melissa Strickler powiedziała, że ​​w swojej karierze w firmie sprawdziła „setki tysięcy jednostek” szczepionek i nigdy nie widziała, żeby coś takiego tak się zachowywało.

Związki tlenku grafenu i toksyczna lucyferaza w fiolkach Pfizera! Informator mówi, że szcze****ka świeci! ! [VIDEO]

Inspektor jakości zaczęła mówić, co zawiera szczepionka firmy, dla której pracuje. Fiolki szczepionek Pfizer/BioNTech świecą fluorescencyjnie na niebiesko i zawierają enzym zwany lucyferaza.

Pracująca w dużym zakładzie McPherson w Kansas firmy Pfizer jako inspektor jakości produktu Melissa Strickler powiedziała, że ​​w swojej karierze w firmie sprawdziła „setki tysięcy jednostek” szczepionek i nigdy nie widziała, żeby coś takiego tak się zachowywało.

Powiedziała, że ​​zazwyczaj płyn w fiolkach jest przezroczysty jak woda, ale sfotografowała fiolki, gdy zauważyła niebieski fluorescencyjny odcień płynu i zapytała przełożonych o składnik, udzielając wywiadu dla LifeSite.

ICAN: FDA i Pfizer utajnili jeden ze składników szcze****ki! To ponad 20% jej zawartości. Co mają do ukrycia?

– Szczepionka świeci, przynajmniej robi to Pfizer – powiedziała Melissa Strickler, która pracowała dla farmaceutycznego giganta przez prawie 10 lat.

– Wygląda na to, że ktoś wziął niebieską pałkę, otworzył ją i włożył do fiolki, ale tylko wtedy, gdy jest światło i jest na ciemnym tle.

Strickler powiedziała, że ​​słyszała, jak lekarz opisuje kody składników szczepionek, w tym kody SM102 dla lucyferazy, świecącego w ciemności enzymu wytwarzanego w świetlikach, roślinach i rybach, który jest używany w badaniach bioluminescencji.

W zależności od różnych chemikaliów, z którymi jest zmieszana, lucyferaza będzie świecić różnymi kolorami.

Dziennikarze przytaczają artykuł z naukowego czasopisma Nature, w którym jasnoniebieska lucyferaza została zidentyfikowana i jest widoczna tylko w świetle UV o określonych długościach fal.

Strickler powiedziała LifeSite, że wysłała e-mail do firmy i zapytała, czy lucyferaza jest w szczepionce Covid-19 i powiedziano jej, że jest „używana tylko w testowaniu szczepionki”, ale nie zostanie uwzględniona w produkcie końcowym.

– Sposób, w jaki to widzę, to cała sprawa eksperymentalna – powiedział Strickler.

Nawet nie widzieliśmy jeszcze etykiet umieszczanych na fiolkach w tej fabryce – powiedziała Strickler, odnosząc się do nazwy handlowej szczepionki, którą Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła w sierpniu.

W wywiadzie z Project Veritas upublicznionym w zeszłym tygodniu, Strickler ujawniła poufne e-maile Pfizera od pracowników wysokiego szczebla polecające pracownikom niższego szczebla, aby nie omawiali z opinią publiczną roli abortowanych komórek płodowych w opracowywaniu zastrzyków Covid.

Vanessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań ogólnoświatowych w firmie Pfizer, wysłała pracownikowi e-mail z instrukcją, jak odpowiedzieć na pytanie dotyczące wykorzystania abortowanych komórek w szczepionce przeciw Covid.

WAŻNE! UK: Właściciel zakładu pogrzebowego: To nie wirus, to „łowcy skór” wstrzykiwali midazolam w domach opieki i wpisywali COVID-19! [VIDEO]

„Z perspektywy spraw korporacyjnych chcemy uniknąć informacji o komórkach płodowych. Ryzyko zakomunikowania tego teraz przewyższa wszelkie potencjalne korzyści, które moglibyśmy zobaczyć, szczególnie w przypadku ogólnych członków społeczeństwa, którzy mogliby wziąć te informacje i wykorzystać je w sposób, którego możemy nie chcieć ”, napisano w e-mailu.

Strickler powiedział, że komórki zostały wybrane ze względu na ich zdolność do wzrostu i są w zasadzie „komórkami rakowymi” z abortowanego dziecka.

Obejrzyj wywiad:

Leave a Reply