![Zobacz jak więźniowie z Kłodzka przywitali mordercę 3-letniej Hani [VIDEO]](https://i0.wp.com/paradyzja.com/wp-content/uploads/2021/03/F283133C-E0FB-49CA-A951-98BA11054E4C.jpeg?resize=696%2C363&ssl=1)
3 marca z zakładu karnego w Kłodzku „rozległy się przeraźliwe krzyki, którymi więźniowie przywitali morderce 3-letniej Hani – informuje serwis gloswojewodzki.pl.
Przypomnijmy tu, że 3-letnia dziewczynka zmarła 20 lutego w szpitalu w Kłodzku na Dolnym Śląsku.
„Konkubent przyznał, że pobił trzyletnią Hanię z Kłodzka. Dziewczynka miesiącami była bita i przechodziła piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca silnie kopnął dziecko w brzuch. Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary” – informował szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Konkubent przyznał, że pobił trzyletnią Hanię z Kłodzka. Dziewczynka, miesiącami była bita i przechodziła piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca, silnie kopnął dziecko w brzuch. Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary.
— Zbigniew Ziobro | SP (@ZiobroPL) February 27, 2021
„Sekcja zwłok wykazała, że dziewczynka została ciężko pobita. Poleciłem zatrzymać także ojca dziecka i postawić obu rodzicom zarzuty zabójstwa i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem” – pisał na Twitterze.