“Zmarł nagle” / “Zmarł nieoczekiwanie”. Lekarze padają jak muchy już w 2021, a to dopiero początek!

Lista lekarzy, którzy z niewiadomych powodów umierają tuż po podaniu bezpiecznego, skutecznego i najlepiej przebadanego panaceum na największe zło ostatnich już lat, powiększa się. Przyszedł czas na środowisko medyczne.

Lista lekarzy, którzy z niewiadomych powodów umierają tuż po podaniu bezpiecznego, skutecznego i najlepiej przebadanego panaceum na największe zło ostatnich już lat, powiększa się. Przyszedł czas na środowisko medyczne.

“Zmarł nagle i nieoczekiwanie” to opis lawiny zbiegów okoliczności pod koniec 2021r. Coraz większa liczba osób otwiera oczy, kiedy dochodzi do nich, jak wielu “nagle”, bądź “niespodziewanie” odchodzi z jej najbliższego otoczenia. A to dopiero początek!

Te zbiegi okoliczności pokrywają się idealnie z momentem podawania na wysoką skalę eksperymentalnych produktów medycznych bazujących na eksperymentalnych adenowirusach oraz eksperymentalnej metodzie mRNA. Przypadek?

WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

Wystarczy wyszukać słowa kluczowe, takie jak „zmarł nagle” i „zmarł niespodziewanie” w Yahoo (nie polecam), Bing (nie polecam), Google (tym bardziej nie polecam), czy DuckDuckGo, by znaleźć niekończące się historie, takie jak poniższe.

Mógłbym pisać o zawodnikach, którzy padają, jak rozdygotane kłody podczas meczów, czy łapiących się za serce sędziach sportowych, ale to już widzieliście. To już się wam opatrzyło, przejadło (ziew).

Mógłbym też przytoczyć kilka fotek z klepsydr randomowych osób, czy nawet dziennikarzyn z łżemediów. Ale o nich pisaliśmy wielokrotnie (ziew).

Ludzie chcą bodźców, tłum chce igrzysk, adrenaliny i walenia po łbie wszystkich, którzy odstają. Dziś napiszę o przypadkach w białych rękawiczkach i białych kitlach, którzy przyczyniają się, milcząc, tudzież nakłaniając do morderczego procederu.

Strzały przypominające rozpoczęły się we wrześniu. To też mógł być zbieg okoliczności. Ale wszyscy niżej wymienieni lekarze zmarli 13 października lub później.

Dr. Kevin Walsh – Roanoke, Virginia

William Kevin Walsh zmarł „nagle” i „nieoczekiwanie” 29 października w wieku 51 lat. Był ginekologiem położniczym z prywatną praktyką. Dr Walsh był również związany z LewisGale Medical Center. Pozostawił żonę i pięcioro dzieci.

Dr. Kevin Walsh / Źródło: WBDJ7
Dr. Kevin Walsh / Źródło: WBDJ7

Dr Walsh opowiadał się za „szczepionkami” i przyrównał COVID-19 do polio na Facebooku zaledwie sześć tygodni przed śmiercią.

Żelazne Płuca wywołane przez polio w 1950z Społeczeństwo ma krótką pamięć. #SzczepimySię / Źródło: Facebook
“Żelazne Płuca wywołane przez polio w 1950. Społeczeństwo ma krótką pamięć. #SzczepimySię” / Źródło: Facebook

Jak możemy przeczytać na lokalnej stronie: ROANOKE, Wirginia (WDBJ) – zmarł ceniony lekarz Dr Kevin Walsh przez wiele lat służył w szpitalu jako ginekolog/położnik.

Christopher Finley, rzecznik szpitala, napisał to w oświadczeniu dla mediów – Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni nagłym odejściem dr Kevina Walsha.

WAŻNE! Setki osób błagają o pomoc na portalu GoFundMe, po podaniu szczepionki COVID-19!

– Jako członek naszej społeczności LewisGale służąc jako ginekolog/położnik przez 16 lat, dr Walsh był znany z  optymistycznej osobowości i oddania swoim pacjentom.

– Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną oraz wieloma kolegami i pacjentami, którzy tak bardzo go kochali.

W tej chwili nie jest jasne, co spowodowało jego śmierć – dodaje strona.

Dr. Justin Nasser – Benowa, Queensland

To nie dzieje się tylko w Stanach Zjednoczonych. Według Gold Coast Bulletin, dr Justin Nasser „zmarł niespodziewanie na atak serca” 14 listopada. Miał 52 lata.

Dr. Justin Nasser
Dr. Justin Nasser / Źródło: Gold Coast Bulletin

Biuletyn określił również jego śmierć jako „nagłą”. Dr Nasser był położnikiem ginekologicznym w Gold Coast University Hospital i dyrektorem medycznym Swell Women’s Ultrasound. Pozostawił żonę i troje dzieci.

Queensland i wszystkie inne stany australijskie wymagają podania dawek mRNA lub DNA wektora wirusowego dla wszystkich pracowników służby zdrowia.

Według Australian Broadcasting Corporation (ABC) na dzień 2 listopada tylko 4% personelu Gold Coast University Hospital nie spełniło wymagań.

Dr. Stephanie Bosch – Waldport, Oregon

Według Yachats News dr Stephanie Allison Bosch zmarła „nagle i niespodziewanie” na zatorowość płucną 13 października. Miała zaledwie 32 lata.

Dr. Stephanie Bosch / Źródło: Yachats News
Dr. Stephanie Bosch / Źródło: Yachats News

Dr Bosch ukończyła rezydenturę zaledwie trzy lata temu. Od 2018 roku była lekarzem ogólnym w Samaritan Waldport Clinic.

W swoim nekrologu opublikowanym w czwartek, 21 października, rodzina Stephanie Bosch poinformowała, że zmarła z powodu zatoru płucnego, który jest skrzepem krwi przemieszczającym się do płuc, gdzie nagle zatrzymuje przepływ krwi.

To najstraszniejsza wiadomość, jakiej można się spodziewać – powiedziała Dr Lesley Ogden, dyrektor naczelny szpitali Samarytan w Newport i Lincoln City.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

* ZAPRASZAMY DO SKLEPU PARADYZJA.COM * Musi istnieć wybór, jeśli jest ryzyko! *

Screenshot 2021 12 30 at 11.51.49

Więcej produktów: KLIKNIJ TU

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nic tego nie zapowiadało. Wszyscy jesteśmy po prostu oszołomieni.

Jest tak wielu pacjentów, którzy pogrążają się w żałobie razem z nami – powiedziała Ogden.

Była cudowną osobą i wspaniałym lekarzem.

Dr. Craig Shannon – Poughkeepsie, New York

Dr Craig Michael Shannon zmarł nagle w swoim domu 29 października. Miał 42 lata.

Dr Shannon był neurochirurgiem w Vassar Brothers Medical Center w Poughkeepsie. Najwyraźniej był lubiany przez swoich pacjentów, ponieważ w Internecie nie można znaleźć jednej negatywnej rzeczy na jego temat.

Dr. Craig Shannon / Źródło: FBMC
Dr. Craig Shannon / Źródło: FBMC

Nowy Jork wydaje się być stolicą zamordyzmu covidowego. To tam wprowadzane restrykcje są najgorsze. To również tam 80% wszystkich pacjentów było mordowanych pod respiratorami na początku tak zwanej pandemii.

Pomimo trwającego nadal eksperymentu, Amerykański Sąd Apelacyjny Drugiego Okręgu utrzymał w mocy nowojorski mandat szczepień dla pracowników służby zdrowia 4 listopada.

Dr. Elliott Gagnon – Wasilla, Alaska

Dr Elliott Gagnon „zmarł niespodziewanie w swoim domu” 14 października. Miał 48 lat.

Dr. Elliott Gagnon / Źródło: Mat-Su VF
Dr. Elliott Gagnon / Źródło: Mat-Su VF

Dr Gagnon był chirurgiem plastycznym z prywatną praktyką. Był również związany z Regionalnym Centrum Medycznym Mat-Su.

Post na Facebooku jego prywatnej praktyki jest informacja, że dr Gagnon „zmarł nagle”.

Dr. Daniel McBride – West Hatfield, Massachusetts

W jego nekrologu czytamy, że dr Daniel Gene McBride zmarł na atak serca po 16-milowej przejażdżce rowerem 20 października.

Dr. Daniel McBride / Źródło: nekrolog
Dr. Daniel McBride / Źródło: nekrolog

Był chirurgiem ogólnym ortopedą w szpitalu Cooley Dickinson. Dr McBride, 59 lat, pozostawił żonę i syna.

Jego nekrolog mówi, że był „zagorzałym rowerzystą”, który brał udział w zawodach. Dr McBride był również biegaczem i narciarzem. Był zdrowy.

Dr. Janak Patel – Marietta, Ohio

Jak podaje WTAP News, 28 października dra Janaka R. Patela spotkała „nagła śmierć”. Miał 55 lat.

Dr. Janak Patel / Źródło: WTAP
Dr. Janak Patel / Źródło: WTAP

Dr Patel został znaleziony martwy, kiedy wykonywał swoją normalną rutynę jako lekarz na izbie przyjęć w szpitalu Memorial Marietta. Jak czytamy, był “niezdolny do reanimacji”. Pozostawił żonę i troje dzieci.

Według Becker’s Hospital Review wszyscy pracownicy służby zdrowia Memorial Marietta musieli otrzymać co najmniej jedną dawkę tak zwanej szczepionki do 5 grudnia. Kolejne dawki w drodze.

Kiedy dowiemy się o konowałach w białych kitlach na polskim poletku? Narodowo-socjalistyczną służbę zdrowia w kraju nad Wisłą trzeba zmuszać siłą do wzięcia dawek, tak się wszyscy pchają po cud w fiolce.

Kwestią czasu jest jednak, aby i u nas można było o nich usłyszeć. Nie liczyłbym jednak na media głównego ścieku. One siedzą w kieszeni mocodawców z Blackrock.

WAŻNE! UK: Właściciel zakładu pogrzebowego: To nie wirus, to „łowcy skór” wstrzykiwali midazolam w domach opieki i wpisywali COVID-19! [VIDEO]

2 KOMENTARZE

Leave a Reply