Ziobro składa pozew przeciw Tuskowi. „Nie pozwolę na to”

Czego boi się i kogo chce chronić Donald Tusk, że ucieka się do takich podłych kłamstw? Składam pozew w związku z pomówieniem w jego dzisiejszej wypowiedzi - poinformował w niedzielę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Ziobro składa pozew przeciw Tuskowi.

Czego boi się i kogo chce chronić Donald Tusk, że ucieka się do takich podłych kłamstw? Składam pozew w związku z pomówieniem w jego dzisiejszej wypowiedzi – poinformował w niedzielę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

„Czego boi się i kogo chce chronić @donaldtusk, że ucieka się do takich podłych kłamstw? Nie pozwolę na to. Składam pozew w związku z pomówieniem w jego dzisiejszej wypowiedzi” – napisał w niedzielę na swoim profilu na Twitterze minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Ziobro odniósł się tym do niedzielnej wypowiedzi szefa PO Donalda Tuska. „Minister sprawiedliwości wraz ze swoją żoną oczekują haraczu, bo wsadzą kogoś do więzienia. Co się stało ludzie? Czy wam pasuje taka sytuacja, że przechodzimy codziennie do porządku nad takimi skandalami? Nigdy nie byliśmy świadkami czegoś takiego” – powiedział podczas niedzielnej konferencji prasowej Donald Tusk.

Leave a Reply