Zdobywca nagrody Nobla: COVID-19 na pewno został uwolniony z laboratorium w Wuhan, zawiera DNA wirusa HIV!

Doktor, któremu przypisuje się odkrycie wirusa HIV, wywołującego AIDS i który zdobył za niego Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, przedstawił niepokojące stwierdzenia dotyczące rzekomej natury koronawirusa z Wuhan. „Laboratorium miejskie w Wuhan specjalizuje się w koronawirusach od początku XXI wieku” - stwierdził Montagnier, dodając, że „mają doświadczenie w tej dziedzinie”.

Zdobywca nagrody Nobla, wirusolog Luc Montagnier, który odkrył HIV, twierdzi, że koronawirus na pewno został uwolniony z laboratorium w Wuhan i zawiera DNA wirusa HIV.

Doktor, któremu przypisuje się odkrycie wirusa HIV, wywołującego AIDS i który zdobył za niego Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, przedstawił niepokojące stwierdzenia dotyczące rzekomej natury koronawirusa z Wuhan.

Według francuskiego wirusologa Luca Montagniera, koronawirus z Wuhan (COVID-19) nie wywodzi się ze sławnego już na cały świat ryneczku w Wuhan, jak początkowo twierdziły media głównego nurtu. Zdaniem doktora Luca, wirus faktycznie pochodzi z laboratorium w Wuhan i zawiera to samo DNA, co HIV.

Więzienie za złamanie kwarantanny? Basiukiewicz: „Znajdujemy się gdzieś między kartami Nowego Wspaniałego Świata i Limes Inferior”

Podczas rozmowy w programie Why Doctor? która miała miejsce 16 kwietnia, Montagnier wyjaśnił, że chociaż może to być „piękna opowieść”, że koronawirus pochodzi ze skażonego mięsa nietoperza (czy też innego rodzaju białka mięsa sprzedawanego na targowisku), prawda jest taka, że ​​w rzeczywistości jest to zmodyfikowany genetycznie (GMO) wirus, do którego genomu sztucznie wstawiono sekwencję genu HIV.”

Laboratorium miejskie w Wuhan specjalizuje się w koronawirusach od początku XXI wieku” – stwierdził Montagnier, dodając, że „mają doświadczenie w tej dziedzinie”.Wraz ze swoim kolegą matematykiem Jean-Claudem Perrezem Montagnier przyjrzał się „najmniejszym szczegółom” koronawirusa Wuhan i odkrył, że w rzeczywistości bardzo przypomina HIV.

CDC fałszuje dokumenty związane z nadaniem licencji szczepionce przeciwko ospie wietrznej!

„Nie byliśmy pierwszymi, ponieważ grupa indyjskich naukowców próbowała opublikować badanie, które pokazuje, że cały genom tego koronawirusa posiada sekwencje innego wirusa, którym jest HIV, wirus AIDS” – dodał.

Jak się okazuje, ci indyjscy badacze zostali zmuszeni do wycofania swoich badań po opublikowaniu, co jest pozorną próbą ukrycia prawdy o koronawirusie z Wuhan.

Montagnier mówił również o niebezpieczeństwach szczepionek, które, jak mówi, są wspierane przez „dobrą wolę”, ale „zatruwają stopniowo całą populację, która nas zastąpi”, czyli wszystkie niewinne dzieci, które są dźgane przez dziesiątki szczepionek po przyjściu na świat.

Problemy z sercem u młodych ludzi zaszczepionych przeciwko Covid-19

Zapytany o wysoki poziom zakażeń wirusem HIV w Afryce i potrzebę szczepionek w tej części globu, Montagnier wyjaśnił, że problem wielu afrykańskich populacji polega na tym, że nie są one zdrowe na starcie, często z powodu niezrównoważonej diety, która powoduje wysoki poziom stresu oksydacyjnego.

„Nawet jeśli nie są zarażeni wirusem HIV… ich układ odpornościowy już nie działa bardzo dobrze, jest podatny na wpuszczenie i przetrwanie wirusa HIV” – twierdzi.

„Oprócz szczepionki istnieje wiele sposobów… ograniczenia przenoszenia zakażeń, po prostu środków żywieniowych, dostarczenia przeciwutleniaczy… środków higieny, zwalczania innych infekcji” – zaznaczył wyraźnie doktor.

USA: Wojsko testuje super szczepionkę nowej generacji przeciw COVID-19. Rozpoczęto próby na ludziach!

Leave a Reply