USA: Mężczyzna zastrzelił kasjera sklepu spożywczego po kłótni wywołanej wymuszeniem założenia maseczki [VIDEO]

Pracownik sklepu spożywczego zabity, drugi kasjer ranny. W wymianie ognia wziął również udział oficer biura szeryfa. Bilans strat po kłótni o maseczki jest przerażający.

USA: Mężczyzna zastrzelił kasjera sklepu spożywczego, po kłótni wywołanej wymuszeniem założenia maseczki [VIDEO]

Pracownik sklepu spożywczego zabity, drugi kasjer ranny. W wymianie ognia wziął również udział oficer biura szeryfa. Bilans strat po kłótni o maseczki jest przerażający.

W poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Biuro Szeryfa Hrabstwa Dekalb (DKSO) zażądało od Prezydium Stanu Georgia zbadania sprawy funkcjonariusza policji, który był zaangażowany w strzelaninę zaraz po zabójstwie sklepikarza.

Victor Lee Tucker Jr. po uprzednim wdaniu się w wymianę zdań z kasjerem sklepu Dekalb na temat przymusu zakładania maseczki, opuścił sklep bez dokonania zakupu, by natychmiast wrócić do środka. Tucker podszedł do kasjera, wyciągnął pistolet i oddał kilka strzałów z bliskiej odległości.

WAŻNE! Metaanaliza 65 badań naukowych ujawnia, że maseczki poważnie szkodzą naszemu zdrowiu!

Na całą sytuację zareagował członek biura Szeryfa Hrabstwa Dekalb, który pracował w danym sklepie po godzinach – dowiadujemy się z Georgia Bureau of Destination.

Obaj mężczyźni zostali ranni. Tucker został aresztowany przez Policję Hrabstwa Dekalb, gdy próbował przeczołgać się przez drzwi wejściowe do supermarketu.

Postrzelony kasjer został zabrany do szpitala Grady Memorial Hospital, ale w wyniku poniesionych ran, nie przeżył ataku. Oficer i sprawca napadu zostali hospitalizowani.

Drugi kasjer, który został zaledwie draśnięty, został opatrzony na terenie sklepu. DKPD będzie wnosiło o aresztowanie Tuckera i kontynuowało śledztwo w tej sprawie. Po jego zakończeniu zostanie on przekazany do biura adwokata DEKALB County District – podaje w informacji prasowej GBI.gov.

 

Leave a Reply