Zamknięte Granice Dla Anglików| Partia KORWiN Wyśmiała Premierów Walii i Anglii [VIDEO]

Mark Drakeford oskarżył premiera o zignorowanie dwóch listów z żądaniem wprowadzenia środka bezpieczeństwa i powiedział, że konieczne jest podjęcie działań, aby „zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji w Walii i na inne obszary Wielkiej Brytanii”. |Partia KORWiN postanowiła dać upust frustracji, oraz swojemu "angielskiemu" humorowi przedstawiając całą tę szopkę covidową w kabaretowym stylu.

Zamknięte granice dla Anglików. Walia zamknie granicę dla Anglików z miast, w których jest największe występowanie COVID-19

Ludzie mieszkający w czerwonych strefach koronawirusa w Wielkiej Brytanii otrzymają zakaz podróżowania do Walii, ogłosił pierwszy minister Mark Drakeford. Następuje spór z premierem Borisem Johnsonem o to, czy niektóre części Anglii powinny mieć ograniczenia w podróżowaniu.

Pan Drakeford oskarżył premiera o zignorowanie dwóch listów z żądaniem wprowadzenia środka bezpieczeństwa i powiedział, że konieczne jest podjęcie działań, aby „zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji w Walii i na inne obszary Wielkiej Brytanii”.

Nowe ograniczenia mają wejść w życie w piątek o godzinie 18:00. Mają zastosowanie do osób mieszkających na obszarach poziomu zagrożenia 2 i 3 w Anglii, oraz w miejscach wysokiego ryzyka w Szkocji i Irlandii Północnej.

Premier Szkocji Nicola Jesiotr poparła wezwania pana Drakeforda do zamknięcia granic w Wielkiej Brytanii. Downing Street odmówił, mówiąc, że już istnieją „bardzo jasne wytyczne”, że ludzie z najbardziej dotkniętych obszarów powinni unikać podróży, które nie są niezbędne.

Pan Drakeford powiedział walijskiemu parlamentowi, że skoro pan Johnson nie odpowiedział na jego wnioski o wprowadzenie ograniczeń w podróżowaniu, zostaną podjęte prace nad umożliwieniem wykorzystania zdecentralizowanych uprawnień.

Partia KORWiN postanowiła dać upust frustracji, oraz swojemu „angielskiemu” humorowi przedstawiając całą tę szopkę covidową w kabaretowym stylu.

Wideo tutaj:

Leave a Reply