Burza w Porozumieniu Jarosława Gowina. Żalek, Gryglas, Cieślak i Tomaszewski zawieszeni z powodu łamania statutu partii

Prezydium Zarządu Porozumienia zdecydowało o zawieszeniu Jacka Żalka, Zbigniewa Gryglasa, Michała Cieślaka i Włodzimierza Tomaszewskiego i wnioskuje o ich wyrzucenie z partii. Żalek, Gryglas i Cieślak stracili rekomendacje Porozumienia do zasiadania w rządzie.

Wicepremier Jarosław Gowin, Porozumienie

Prezydium Zarządu Porozumienia zdecydowało o zawieszeniu Jacka Żalka, Zbigniewa Gryglasa, Michała Cieślaka i Włodzimierza Tomaszewskiego i wnioskuje o ich wyrzucenie z partii. Według źródeł z partii Gowina, Żalek, Gryglas i Cieślak stracili rekomendacje Porozumienia do zasiadania w rządzie.

Prezydium Zarządu Porozumienia zdecydowało o zawieszeniu m.in. Jacka Żalka, Zbigniewa Gryglasa, Michała Cieślaka i Włodzimierza Tomaszewskiego i zawnioskowało o ich wyrzucenie z partii z powodu “wielokrotnego łamania statutu partii” – poinformował zastępca rzecznika Porozumienia Jan Strzeżek.

Jak donosi PAP, sprawą ich usunięcia z partii w najbliższych dniach zajmie się sąd koleżeński.

Ponadto – jak poinformował Strzeżek – podobne wnioski o zawieszenie i wyrzucenie skierowano wobec Karola Rabendy, Magdaleny Błeńskiej, Pawła Skotarka i Andrzeja Walkowiaka.

Leave a Reply