Wypadek śmiertelny w Złotych Tarasach. Zginął mężczyzna

Nie żyje mężczyzna, który upadł z wysokości w Złotych Tarasach - poinformował w czwartek Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Wypadek śmiertelny w Złotych Tarasach. Zginął mężczyzna

Nie żyje mężczyzna, który upadł z wysokości w Złotych Tarasach – poinformował w czwartek Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, zgłoszenie o wypadku w Złotych Tarasach wpłynęło kilka minut po godz. 19. „W galerii handlowej Złote Tarasy doszło do nieszczęśliwego, jak się okazało zdarzenia. Mężczyzna spadł z wysokości i niestety poniósł śmierć na miejscu” – powiedział PAP Rafał Rutkowski z zespołu prasowego KSP.

Według policji mężczyzna miał ok. 40 lat. Jak jednak zaznaczono, wiek określono jedynie na podstawie wizualnej oceny, bo policja nie dysponuje danymi osobowymi ofiary. Stołeczna policja poinformowała, że ustalane są okoliczności zdarzenia. Czynności prowadzone będą z udziałem prokuratora.

Leave a Reply