Wyciekły maile potwierdzające konflikt interesów! Sojusz Facebook, Merck, Pfizer i CDC w ramach proszcze****kowej propagandy!

E-mail do Białego Domu, uzyskany w imieniu ICAN, pokazuje, że Facebook, Merck i Fundacja CDC, której partnerzy korporacyjni obejmują Pfizer, utworzyły sojusz „w celu wykorzystania mediów społecznościowych i platform cyfrowych do budowania zaufania do szcze****ek i zwiększania ich popularności”.

Wyciekły maile potwierdzające konflikt interesów! Sojusz Facebook, Merck, Pfizer i CDC w ramach proszcze****kowej propagandy!

E-mail do Białego Domu, uzyskany w imieniu ICAN, pokazuje, że Facebook, Merck i Fundacja CDC, której partnerzy korporacyjni obejmują Pfizer, utworzyły sojusz „w celu wykorzystania mediów społecznościowych i platform cyfrowych do budowania zaufania do szcze****ek i zwiększania ich popularności”.

12 sierpnia 2021 r. ICAN, za pośrednictwem swoich prawników, złożył wniosek do Ustawy o wolności informacji w celu przekazania komunikacji między pracownikami Białego Domu a Facebookiem, Google i YouTube.

W odpowiedzi na tę prośbę, ICAN otrzymał 15 czerwca 2021 r. wiadomość e-mail wysłaną przez ówczesnego kierownika ds. polityki publicznej Facebooka, Nkechi „Payton” Iheme, do kilku pracowników Białego Domu.

Ważne: NIH i Moderna Po Raz Pierwszy Publikują Dane Badań Klinicznych Szczepionki COVID-19 W Odpowiedzi Na Pozew Sądowy

ICAN to zespół prawników i dziennikarzy śledczych, dzięki którym na światło dzienne wyszły wielkie skandale związane z FDA, CDC oraz szeroko rozumianą Big Farmą.

Pisaliśmy niedawno o problemach z wiarygodnością testów PCR, jako że w momencie opracowywania testów, których używa się do rzekomego szukania i wykrywania śladów SARS-COV-2, ani FDA, ani CDC nie były w posiadaniu wyizolowanego wirusa.

Niedawno ogłosiliśmy informację o wycieku tajnych maili na linii Fauci – Daszak, które potwierdzają udział FDA i CDC w eksperymentach Wuhan nad SARS-COV-2, podczas których nadawano wirusowi nową funkcję.

To dziennikarze ICAN postawili zarówno FDA, jak i CDC pod ścianą, wymuszając przyznanie faktu, że tak zwana szczepionka COVID-19 zmienia ludzkie DNA.

To prawnik Aaron Siri z ICAN dotarł do informacji, że jeden ze składników szczepionki został utajniony.

To w końcu dziennikarze ICAN dowiedli, że CDC przy bierności FDA fałszowało dokumenty związane ze szczepionką przeciwko ospie.

Źródło: ICAN
Źródło: ICAN

“Chcieliśmy poinformować o nowej inicjatywie Sojuszu na rzecz Rozwoju Zdrowia Online, z którą Facebook wystartował w zeszłym tygodniu wraz z partnerami w Merck, Światowej Organizacji Zdrowia, na świecie Bank, MIT Initiative on the Digital Economy, Sabin Vaccine Institute, CDC Foundation, the Bay Area Global Health Alliance oraz Projekt Zaufania do Szczepionek w Londyńskiej Szkole Higieny i Medycyny Tropikalnej” – czytamy w mailu.

40 milionów na propagandę

Dalsza część maila mówi o tym, że Facebook i Merck przeznaczają 40 milionów dolarów na tę inicjatywę, która jest skoncentrowana na pogłębianiu publicznego zrozumienia, w jaki sposób można wykorzystać media społecznościowe i nauki behawioralne, aby poprawić stan zdrowia społeczności na całym świecie.

„W ramach naszej pierwszej wspólnej działalności partnerzy Sojuszu uruchomili nowy fundusz, który zapewni dotacje dla badacze i organizacje realizujące projekty, które badają, jak korzystać z mediów społecznościowych i platform cyfrowych budować zaufanie do szczepionek i zwiększać ich popularność.

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc, której możesz udzielić w
rozpowszechnianie zapytania ofertowego w Twojej sieci, ponieważ chętnie przyciągniemy szeroką i zróżnicowaną gamę propozycji.

Jesteśmy szczególnie podekscytowani tym wysiłkiem, ponieważ opiera się na niektórych naszych kampaniach z partnerami – więcej informacji znajdziesz tutaj.

My i partnerzy Sojuszu również jesteśmy podekscytowani
możliwości dalszego rozwijania tej pracy, więc z zadowoleniem przyjmę możliwość dalszej rozmowy, aby przedyskutować synergię ze swoimi wysiłkami.

Dołączam do maila Nishę i Molly z naszego zespołu ds. Partnerstwa zdrowotnego
którzy prowadzą tę inicjatywę i w razie potrzeby mogą dołączyć do kontynuacji rozmowy” – czytamy w mailu.

Źródło: ICAN
Źródło: ICAN

Iheme ogłasza w nim nową inicjatywę „Sojusz na rzecz rozwoju opieki zdrowotnej” między Facebookiem a kilkoma dużymi firmami i organizacjami, w tym Merck, Vaccine Confidence Project, Sabin Vaccine Institute i CDC Foundation.

Pfizer

Co ważne, jednym z partnerów korporacyjnych Fundacji CDC jest firma Pfizer.

W e-mailu Iheme wyjaśnia, że ​​Sojusz „koncentruje się na pogłębianiu publicznego zrozumienia, w jaki sposób media społecznościowe i nauki behawioralne mogą być wykorzystane do poprawy zdrowia społeczności na całym świecie” i stwierdza, że ​​jego pierwszym projektem jest „przyznawanie grantów naukowcom i organizacje zajmujące się projektami, które badają, jak korzystać z mediów społecznościowych i platform cyfrowych, aby budować zaufanie do szczepionek i zwiększać ich popularność”. Facebook ogłosił tę nową inicjatywę 9 czerwca 2021 tutaj.

Konflikt interesów jest zdumiewający

Ten e-mail pokazuje bez wątpienia, że ​​za pośrednictwem Fundacji CDC utworzonej „w celu wspierania pracy [CDC]”, rząd federalny, który jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa szczepionek, połączył siły z Wielką Farmacją i Wielką Technologią, aby przeforsować produkt wolny od odpowiedzialności na świecie, jednocześnie próbując zdusić każdego, kto kwestionuje ten układ.

„Tak jak firmy farmaceutyczne nigdy nie spoczną, jeśli chodzi o promocję i sprzedaż swoich szczepionek, a rząd federalny nie spocznie w swoich wysiłkach, aby im pomóc, tak my nigdy nie spoczniemy w ujawnianiu prawdy o tych produktach lub w żądaniu pełnej przejrzystości i pełna świadoma zgoda na wszystkie szczepionki”, napisali na swojej stronie prawnicy ICAN.

Leave a Reply