Donald Trump miał rację! Wybielacz niszczy COVID-19 i jest bezpieczny! Kardiolog podaje protokół!

Słowa ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa zszokowały zachodni świat, kiedy zasugerował, by używać światła UV. Zmroził świat pomysł podania wybielacza. Cała lewica i część prawicy szydziła aż do jego przegranej w wyborach. Jedno jest pewne, ktoś się bardzo pomylił. A kardiolog podaje protokół używania wybielacza w walce z COVID-19!

Donald Trump miał rację! Wybielacz niszczy COVID-19 i jest bezpieczny! Kardiolog podaje protokół!

Słowa ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa zszokowały zachodni świat, kiedy zasugerował, by używać światła UV. Zmroził świat pomysł podania wybielacza. Cała lewica i część prawicy szydziła aż do jego przegranej w wyborach. Jedno jest pewne, ktoś się bardzo pomylił. A kardiolog podaje protokół używania wybielacza w walce z COVID-19!

Można lubić byłego prezydenta USA, Donalda Trumpa, można nienawidzić, ale jedno jest pewne, gdyby go posłuchano, to za jakieś grosze – już właśnie patrzę na ceny … u Jeffa Bezosa można już kupić zestaw antycovidowy za, uwaga, 55 funtów szterlingów – można by zakończyć nie jedną pandemię, a, zdaje się, wszystkie nadchodzące.

Co ważniejsze, zestaw ten nie działa na jakiegoś tam jednego wirusa, czy też na jego białko kolca [śmiech, bo skupianie się na jednym kolcu wirusa, gdzie jego powierzchnia jest samym w sobie kosmosem, jest niedorzecznością i naiwną opowiastką dla kilkulatków], a na wirusy [liczba mnoga!], bakterie, grzyby i inne patogeny.

Niezależne badanie Uniwersytetu Columbia: Ponad 150 000 zgonów w Ameryce! Więcej niż ofiar wojny w Wietnamie!

BigFarma właśnie z nerwów klnie, jak Kurdej-Szatanowa, bo i cena i paleta dobrodziejstw zestawu nieporównywalna z tymi ich szprycami co 3 miesiące.

Kultura

Zanim do brzegu, warto wspomnieć jedną kulturową zależność. Za każdym razem, kiedy wspominałem Brytyjczykowi o użyciu wody utlenionej, pierwsze co słyszałem, to „Bleach!” [ang. wybielacz].

Nigdy w Polsce nie spotkałem się z taką reakcją.. Każdy, wychowany w PRLu szczyl, wiedział, że jeśli przyjdzie z rykiem do domu, bo kolano przybrało kolor PZPR-u, to za chwil parę będzie syczało, pieniło się i piekło, by po kolejnych 20 minutach znów mógł biegać po blokach, grać w zośkę, sztandary, muchę, czy jarać szlugi w krzakach.

Tak, hydrogen peroxide, alias nadtlenek wodoru, vel woda utleniona, działała cuda. W Wielkiej Brytanii znana mniej z użyteczności medycznej, ponieważ BigFarma skupiła się na droższych zamiennikach.

Brytyjczycy z kolei jedyną wersję hydrogen peroxide znają z wybielacza, w którego skład wchodzi woda utleniona, ale w wysokich stężeniach.

Co powiedział Trump

I tu właśnie niezrozumienie i to podwójne. Bo po pierwsze, Donald Trump wcale tak nie powiedział, by go użyć, choć może mógł był z racji pochodzenia jego żony – Jugosławia. Melania mogła wiedzieć, jak i kiedy wodę utlenioną używać.

Sam Donald Trump odniósł się jedynie do innej wypowiedzi osoby ze świata medycznego. A mianowicie, jak zdążył był już wyprostować to kłamstwo Daily Wire:

Bill Bryan, podsekretarz ds. nauki i technologii w DHS, powiedział podczas briefingu prasowego – Nasze największe do tej pory obserwacje to potężny wpływ, jaki światło słoneczne wydaje się mieć na zabijanie wirusa, zarówno na powierzchni, jak i w powietrzu.

– Podobny efekt zaobserwowaliśmy zarówno w przypadku temperatury, jak i wilgotności, gdzie wzrost temperatury i wilgotności jest ogólnie mniej korzystny dla wirusa – dodał.

Pfizer celowo pominął rutynowe testy, by przepchnąć szczepionkę? 3 Faza zmienia datę ukończenia!

Bryan mówił o okresie półtrwania koronawirusa na powierzchniach takich jak klamki drzwi i powierzchnie ze stali nierdzewnej, mówiąc, że kiedy „wstrzykują” promienie UV do mieszanki wraz z wysokimi temperaturami i zwiększoną wilgotnością, wirus szybko umiera.

Wirus nie przeżywa tak dobrze w kropelkach śliny, co jest ważne, ponieważ wiele testów niekoniecznie jest wykonywanych, numer jeden z wirusem COVID-19 i numer dwa, w ślinie lub płynach oddechowych – kontynuował Bryan.

I po trzecie, wirus umiera najszybciej w obecności bezpośredniego światła słonecznego w tych warunkach.

Na swoim Twitterze pic.twitter.com/etTru48iTEOkres półtrwania SARS-CoV-2 w kropelkach śliny: Wirus nie utrzymuje się długo w wysokiej temperaturze, wilgotności i świetle słonecznym – ale nie zgadniecie, co się stało z jego tweetem.

Bryan kontynuował, zauważając, że DHS przetestował również, czy niektóre rodzaje środków dezynfekujących mogą zabić koronawirusa.

Przetestowaliśmy wybielacz, przetestowaliśmy alkohol izopropylowy na wirusie, szczególnie w ślinie lub płynach oddechowych, i mogę powiedzieć, że wybielacz zabije wirusa w ciągu pięciu minut – powiedział Bryan.

Alkohol izopropylowy zabije wirusa w 30 sekund i to bez manipulacji, bez pocierania. Po prostu użyj i zostaw to. Pocierasz, a on znika jeszcze szybciej.

Bryan dodał – Przyglądamy się również innym środkom dezynfekującym, w szczególności przyglądamy się wirusowi COVID-19 w ślinie.

Tu warto zauważyć, że w ścieku polskich łżemediów nie ma nawet małego zająkniątka o jakichś alternatywach, metodach choćby z mchu i paproci, naukowcach główkujących w przeróżnych rozwiązaniach. Nic.

Wtedy to był rok 2020, a prezydentem był, bądź co bądź, rześki, kierowany podstawowymi wartościami, trzymający się konstytucji przedsiębiorca, a nie usypiający komunista z demencją.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

* ZAPRASZAMY DO SKLEPU PARADYZJA.COM *Robo – Hayek Destroy Communism*

paradyzja.com
paradyzja.com

Więcej produktów: KLIKNIJ TU

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Alternatywy

Mamy przecież iwermektynę, o której pisaliśmy na łamach Paradyzja.com w artykule Politycy, media i medyczny mainstream zamilczają i manipulują, a iwermektyna po prostu robi swoje [BADANIE 2021].

Jest hydroksychlorochina, którą użył w swoim dostępnym szeroko protokole dr Zelenko, a o której pisalismy w artykule Lekarz z Nowego Jorku, który wyleczył tysiące hydroksychlorochiną, zabrał głos: To socjopaci!

Istnieje amantadyna, nad którą pieczę trzymał dr Bodnar, wykazujący, że zarówno Horban, Simon jak i Niedzielski kłamali w żywe oczy, o czym pisaliśmy w artykule Dr Bodnar: „Ponad 3000 pacjentów biorących Amantadynę, jest zdrowych. NIKT mi NIE UMARŁ”. Czy Dr Simon, prof. Horban i minister Niedzielski dezinformują?

Jakby tego było mało, jest jeszcze jod, będący nową iwermektyną, czy stara jak świat witamina D.

I takie właśnie, alternatywne spojrzenie miał Donald Trump. Choć nie nakłaniał, nawet nie wpadł na ten pomysł, ale głośno myśląc, powiedział – Zamierzam więc zadać Billowi pytanie, o którym pewnie niektórzy z was myślą, jeśli jesteście całkowicie w tym świecie, który uważam za bardzo interesujący.

Przypuśćmy więc, że gdy uderzymy w ciało potężnym światłem, czy to ultrafioletowym, czy po prostu bardzo silnym, i myślę, że powiedziałeś, że to nie zostało sprawdzone, ale zamierzasz to przetestować.

A potem powiedziałem, przypuśćmy, że wprowadziłeś światło do wnętrza ciała, co możesz zrobić albo przez skórę, albo w inny sposób – dodał prezydent.

USA: Musisz to zobaczyć! 9-letnia Novalee zaorała ideę maseczek w szkole! Nauczyciele znęcali się nad nią fizycznie i psychicznie [VIDEO]

I myślę, że powiedziałeś, że to też zamierzasz przetestować. Brzmi interesująco.

– A potem widzę środek dezynfekujący, który usuwa go w minutę, minutę. A czy jest sposób na zrobienie czegoś takiego przez wstrzyknięcie do środka? Ponieważ widzisz, że dostaje się do płuc i robi ogromną robotę w płucach, więc byłoby ciekawie to sprawdzić, aby móc skorzystać z pomocy lekarzy, ale dla mnie brzmi to interesująco.

Zobaczymy, ale cała koncepcja światła, sposób, w jaki zabija je w ciągu jednej minuty. To całkiem potężne.

Kilka chwil później reporter ABC News, Jon Karl, zapytał Bryana – Prezydent wspomniał o pojawieniu się środka czyszczącego, wybielacza i alkoholu izopropylowego. Nie ma scenariusza, w którym można by to wstrzyknąć osobie, prawda?

Nie, jestem tutaj, aby porozmawiać o znaleziskach, które mieliśmy w badaniu – odpowiedział Bryan. – Nie robimy tego w naszych laboratoriach.

Trump wyjaśnił następnie swoje uwagi – Nie odbywałoby się to przez zastrzyki. Może to działa, może nie działa, ale z pewnością ma duży wpływ, jeśli znajduje się na nieruchomym obiekcie.

Trump później podniósł kwestię, czy promienie UV mogą zabić koronawirusa, jeśli znajduje się na skórze osoby, w szczególności na jej rękach.

Jeśli są na zewnątrz, prawda, a ich ręce są wystawione na działanie słońca, czy to je zabije, jakby to był kawałek metalu czy coś innego? – zapytał Trump.

– Nie chcę mówić, że będzie w tym samym tempie, ponieważ jest to powierzchnia nieporowata, ale wiemy, że przyjrzeliśmy się najgorszemu scenariuszowi i wirus żyje dłużej na nieporowatych powierzchniach – odpowiedział Bryan.

Lewicowy aktywista Chris D. Jackson napisał wtedy, że Trump „namawiał Amerykanów do wstrzykiwania sobie wybielacza”.

Po tym wylew brązowej cieczy w stronę prezydenta nie miał końca, aż do wygranej śpiącego komunisty w nadciągających wyborach prezydenckich.

Przerażone pandemią stado patrzyło wyłupiastymi oczami na FDA i CDC, błagając o zezwolenia dla Pfizera, Moderny, AstraZeneca, czy J&J.

Cały cyrk miał dopiero nadejść.

Ale co z tym wybielaczem?

Nie będę wybielał prezydenta, bo swoje za uszami ma – ustawa 447 na przykład – ale trzeba mu przyznać, że gdyby drążył te skałę, mogliby przynajmniej Amerykanie, a kto wie, może i na falach tvnowskiej propagandy doszło i do długopisu Adriana, żyć w innym świecie.

Przejdźmy do konkretów.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

* ZAPRASZAMY DO SKLEPU PARADYZJA.COM * Grunt to mieć cele *

paradyzja.com
paradyzja.com

Więcej produktów: KLIKNIJ TU

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

W tym momencie muszę wspomnieć Dr Thomasa E. Levy’ego, który jest dyplomowanym kardiologiem. Jest również autorem sześciu książek o  tematyce związane ze zdrowiem. Żeby odrazu odsiać durni, zerknijmy na jego CV.

Edukacja:

 • Notre Dame High School, 1964-68, Biloxi, MS
 • Mississippi State University, lato 1967 — specjalny program dla studentów z talentami akademickimi (SPATS)
 • Uniwersytet Johnsa Hopkinsa, 1968-72 — licencjat, biologia
 • Szkoła Medyczna Uniwersytetu Tulane, 1972-76 — lek.
 • University of Denver College of Law, 1995-98 — J.D.
 • Szkolenie podyplomowe:
  Staż i rezydentura z chorób wewnętrznych, 1976-79,
 • Szpitale Uniwersyteckie Tulane
  Stypendium w dziedzinie kardiologii, 1979-81,
 • Szpitale stowarzyszone w Tulane University

LICENCJA I CERTYFIKACJA:

 • Federalny Egzamin Licencjonowania (FLEX), 1976
 • American Board of Internal Medicine, Internal Medicine Board Certification, 1979
 • Certyfikacja Rady Podspecjalizacji Chorób Układu Krążenia, 1981 r.
 • Przyjęty do baru Colorado, 1998
 • Przyjęty do baru District of Columbia, 1999

PROFESJONALNE ORGANIZACJE:

 • Zaawansowany amatorski operator radiowy, 1974 — obecnie [WB5CTC]
 • American College of Physicians (ACP), członek, 1980—2002
 • Stanowe Towarzystwo Medyczne Luizjany, 1976-91
 • American College of Cardiology (ACC), Fellow, 1983-obecnie
 • Amerykańskie Towarzystwo Hipnozy Klinicznej (ASCH), członek, 1990-2000
 • Towarzystwo Medyczne hrabstwa El Paso (Kolorado), 1991-1995
 • American Inn of Court, sędzia William E. Doyle Inn, Pupil, 1997-8; Associate Barrister, 1999 do chwili obecnej
 • Stowarzyszenie Adwokatów w Kolorado, 1998-2002
 • Izba Adwokacka hrabstwa El Paso, 1999
 • American College of Forensic Examiners (ABFM), członek, 1999
 • American College of Forensic Examiners (ABFM), dyplom, 1999
 • Wprowadzenie do Galerii Sław Medycyny Ortomolekularnej, kwiecień 2016 r.

STANOWISKA ZAWODOWE I PRZYNALEŻNOŚCI DO SZPITALA:

 • Supervisor, Major Medical Emergency, Charity Hospital w Nowym Orleanie, 1980-83
 • Adiunkt Medycyny, Szkoła Medyczna w Tulane, 1981-83
 • Clinical Investigator, DDD Pacemaker, zatytułowany „Badania kliniczne dla Telectronics Model 2251, Dwukomorowy Generator Impulsów”
 • Członek, Formulary Review — Cardiovascular Section, Charity Hospital of New Orleans, 1981-83
 • Instruktor radiologii, Szkoła Medyczna w Tulane, 1983-4
 • Kliniczny adiunkt medycyny, Szkoła Medyczna w Tulane, 1983-1986
 • Personel, Iberia General Hospital, New Iberia, Luizjana, 1984-91
 • Personel, Memorial Hospital, Colorado Springs, Kolorado, 1991-obecnie
 • Personel, Denver General Hospital, Denver, Kolorado, 1995-6
 • Doradca ds. Medycyny Technicznej, Międzynarodowe Towarzystwo Tesli, Colorado Springs, Kolorado, 1994-8

Większość jego pracy skupiała się na tym, jak przywrócić i utrzymać dobry stan zdrowia w obliczu wielu różnych form toksyczności, z którymi borykamy się wszyscy, zazwyczaj na co dzień.

Nie ma już praktyki klinicznej w zakresie medycyny i kardiologii. Ogranicza się raczej do badań i pisania na bieżąco. Obecnie natomiast pracuje nad swoją siódmą książką, Śmierć przez wapń: dodatek, który zabija.

Jeśli obca ci jego literatura, warto zajrzeć.

No to, co z tym cholernym wybielaczem?

Jeśli doczytałeś do tej pory, szac!, ale tu zaczyna się najlepsze, co może cię spotkać.

W swojej niedawnej publikacji na temat szybkiej i śmiertelnej dla BigFarmy metody walki z COVID-19, której dogłębne rozwinięcie znajduje się – wybaczcie, ale polecę Bezosem – w książce „Rapid Virus Recovery”, dr Levy opisuje, jak niedawno wziął trochę wolnego czasu, aby odwiedzić rodzinę i przyjaciół w Californi.

Podczas podróży półtora roku temu spotkał przyjaciela jego żony, który był we wczesnych stadiach czegoś, co wyglądało na przeziębienie, ale być może także na wczesną grypę.

Jak pisze – moja żona powiedziała, że ​​wygląda to na typowy przypadek „grippe”, kolumbijskiego określenia ostrej infekcji dróg oddechowych przebiegającej z gorączką, która często przechodzi w pełnoobjawową grypę.

Ponieważ już prawie rok eksperymentowałem na sobie z nebulizacją wielu środków w różnych kombinacjach na moje własne przewlekłe problemy z zatokami i gardłem, miałem ze sobą nebulizator [50 funtów – przyp. KO], aby pomóc mi radzić sobie z wieloma patogenami, które często spotyka się w podróżny. Miałem też ze sobą butelkę 3% wody utlenionej [4.97 funta – przyp. KO] bez recepty.

“Zmarł nagle” / “Zmarł nieoczekiwanie”. Lekarze padają jak muchy już w 2021, a to dopiero początek!

Już przekonany o zdolności nebulizowanego nadtlenku wodoru [wybielacza – sarkastyczny przyp. KO] do szybkiego wyleczenia ostrej infekcji górnych dróg oddechowych, typowo wirusowej, natychmiast zaproponowałem naszej przyjaciółce użycie mojego nebulizatora.

Co zaobserwował doktor Levy, to to, że kiedy zaczęła wdychać 3% mgiełkę wody utlenionej, kaszlała dosłownie co około 10 sekund.

Po kilku minutach nebulizacji jej kaszel zaczął drastycznie słabnąć, wraz z wrażeniem, że jest bardziej zrelaksowana.

Kontynuowała nebulizację przez około 15 minut. Kiedy rozmawiałem z nią następnego dnia, kaszlała bardzo mało i spała wyjątkowo dobrze.

Jednak było jasne, że nie miała choroba nie ustąpiła w 100%, więc wróciła na kolejne leczenie. Następnego ranka była zupełnie zdrowa.

– Po tym, jak powiedziała mi o innych członkach rodziny, którzy mają do czynienia z tym samym wirusem układu oddechowego, postanowiłem zostawić jej nebulizator i butelkę wody utlenionej [wybielacza – sarkastyczny przyp. KO].

–  Mniej więcej trzy miesiące po moim powrocie pandemia wybuchła i COVID szybko rozprzestrzenił się na całą planetę – mówi Levy.

– Minął kolejny rok i miałem przyjemność ponownie odwiedzić przyjaciółkę mojej żony w drodze powrotnej do Kolumbii.

– Historia, którą opowiedziała, była oszałamiająca! Poinstruowałem ją wcześniej, aby śmiało używała nebulizacji HP w przypadku przeziębienia, grypy lub infekcji górnych dróg oddechowych. I dokładnie to zrobiła.

Jak opisuje Levy, w ciągu ostatniego roku leczyła 20 różnych osób z zakażeniem COVID. Większość z tych osób była już poważnie chora na infekcje, kiedy po raz pierwszy do niej trafiły.

Siedem z 20 przypadków zdecydowało się na test na COVID i wszystkie z nich dały wynik pozytywny.

Pozostali nie wykonali testu, ale mieli podobny profil kliniczny i można było wiarygodnie założyć, że mieli do czynienia z zakażeniami COVID w warunkach pandemii.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że niektórzy pacjenci mieli tak zaawansowane infekcje, że widoczne były poważne trudności z oddychaniem.

W podobnym otoczeniu w Stanach Zjednoczonych na początku 2020 r. wszyscy pacjenci z tak poważną dusznością zostaliby niezwłocznie zaintubowani i otrzymali wspomaganą mechanicznie wentylację w respiratorach.

Protokół

Ponieważ miała już pewne doświadczenie w leczeniu przeziębienia i grypy wśród przyjaciół i rodziny za pomocą nebulizacji wody utlenionej [wybielacza – sark. przyp.KO], a także to, co sprawdziło się w jej osobistym doświadczeniu, zaczęła wszystkich swoich „pacjentów z COVID” od następującego protokołu nebulizacji wodą utlenioną [wybielaczem – sark. przyp.KO]:

 • Kilka mililitrów nierozcieńczonego 3% nadtlenku wodoru / wody utlenionej/ hydrogen peroxide / wybielacza umieszczono w komorze nebulizacji, która była podłączona do stołowej sprężarki powietrza/maszyny do nebulizacji typu pompa
 • Rozpoczęto nebulizację maską zakrywającą nos i usta w celu dostarczenia nebulizowanej wody utlenionej do nosa, zatok, gardła i dróg oddechowych.
 • Każdą nebulizację kontynuowano przez pełne 30 minut. Podawano trzy zabiegi dziennie przez pełne pięć dni

„Wszyscy pacjenci zgłaszali znaczną poprawę po zakończeniu pierwszych 30 minut nebulizacji, w tym niemal natychmiastową poprawę łatwości oddychania u osób z najbardziej zaawansowanymi infekcjami”.

„Niektórzy zauważyli podrażnienie nosa i gardła ze zwiększoną produkcją śluzu, ale wszyscy odrzucili opcję rozcieńczenia 3% roztworu, ponieważ wyrazili chęć jak najszybszego wyleczenia infekcji”.

„Po pierwszych dwóch dniach nebulizacji (6 zabiegów w sumie 180 minut) wszyscy pacjenci czuli się znacznie lepiej, na dobrej drodze do całkowitego ustąpienia objawów wirusowych”.

„W tym czasie niektórzy zdecydowali się na rozcieńczenie 50% (1,5% wody utlenionej) dla pozostałych 9 zabiegów w ciągu ostatnich trzech dni”.

„Wydaje się, że pod koniec 5 dnia wszystkich 20 pacjentów osiągnęło całkowite wyleczenie kliniczne”.

Warto zauważyć, że ta grupa pacjentów nie przyjmowała suplementacji witaminowej lub mineralnej w bardzo niewielkim stopniu lub wcale.

A nieliczni, którzy suplementowali, przyjmowali znacznie mniejsze dawki niż przyjmowane przez wielu w Stanach Zjednoczonych.

Na przykład, typowa maksymalna dodatkowa dawka witaminy C w Kolumbii wynosi 500 mg, a nawet koszt tego sprawia, że ​​znacząca suplementacja po prostu nie jest realistyczna dla większości Kolumbijczyków.

Zdaniem doktora Thomasa E. Levy prawidłowo podawana nebulizacja wodą utlenioną ​​przezwycięża ten brak dostępu do suplementów i jest to jedyna terapia, która może rozwiązać COVID w monoterapii.

Sprawdź też wszystkie publikacje doktora Thomasa E. Levy:

PUBLICATIONS

 • Graybar, G., Goethe, J., Levy, T., Phillips, J., Youngberg, J., and Smith, D., „Transient Large Upright T-Wave During Multiple Monitored Electroconvulsive Therapy,” Anesthesiology, 59(5):467-469 (1983).
 • Levy, T., Trauma Rounds „Problem: Cardiac Contusion,” Annals of Emergency Medicine, July 15, 1983.
 • Levy, T. and Huggins, H., „Routine Dental Extractions Routinely Produce Cavitations,” Journal of Advancement in Medicine, 9(4):235-249 (1996)
 • Huggins, H. and Levy, T., „Cerebrospinal Fluid Protein Changes in Multiple Sclerosis After Dental Amalgam Removal,” Alternative Medicine Review, 3(4):295-300 (1998)
 • Huggins, H. and Levy, T., Uninformed Consent: The Hidden Dangers in Dental Care, Charlottesville, VA: Hampton Roads Publishing Company, Inc.; 1999
 • Levy, T., Optimal Nutrition for Optimal Health: The Real Truth About Eating Right for Weight Loss, Detoxification, Low Cholesterol, Better Digestion, and Overall Well-Being, New York, NY: McGraw-Hill (Keats Publishing); 2001
 • Kulacz, R. and Levy, T., The Roots of Disease: Connecting Dentistry and Medicine, Philadelphia, PA: Xlibris Corporation; 2002
 • Levy, T., Curing the Incurable: Vitamin C, Infectious Diseases, and Toxins, Henderson, NV: Medfox Publishing; 2002
 • Levy, T., Stop America’s #1 Killer! Reversible Vitamin Deficiency Found to be Original of ALL Coronary Heart Disease, Henderson, NV: Medfox Publishing; 2006
 • Levy, T., GSH: Master Defender Against Disease, Toxins, and Aging, Henderson, NV: Medfox Publishing; 2008
 • Levy, T., Living in Your Right Mind, Henderson, NV: Medfox Publishing; 2010
 • Levy, T., Primal Panacea, Henderson, NV: MedFox Publishing; 2011
 • Levy, T., Death by Calcium, Henderson, NV: MedFox Publishing; 2013
 • Kulacz, R. and Levy, T., The Toxic Tooth, Henderson, NV: MedFox Publishing; 2014
 • Levy, T., Hidden Epidemic, Henderson, NV: MedFox Publishing; 2017
 • Levy, T., Magnesium: Reversing Disease, Henderson, NV: MedFox Publishing; 2019
 • Levy, T., Rapid Virus Recovery: No need to live in fear!, Henderson, NV: MedFox Publishing; 2021

Zachęcamy do subskrybcji Thomas E. Levy: http://orthomolecular.org/subscribe.html

OMNS link do archiwum: http://orthomolecular.org/resources/omns/index.shtml

Dr Levy zdecydowanie zachęca wszystkich czytelników do skorzystania z pomocy wykwalifikowanego lekarza, który bezpośrednio omówi stan zdrowia czytelnika i w pełni odpowie na wszystkie pytania w prosty i naukowy sposób. Dr Levy nie zamierza, aby czytelnik sam się leczył i nie zachęca do takiego wyboru.

Na koniec dodam, że artykuł ten nie jest poradą medyczną i autor, czyli ja, nie odpowiada za twoje działanie w kierunku swojego zdrowia.

W tym felietonie, popartym źródłami [zawsze klikaj w wytłuszczony tekst], tezy stawiane są przez doktora medycyny, nie przez autora felietonu.

Powinieneś zasięgnąć porady lekarskiej, jeśli chcesz wziąć cokolwiek na cokolwiek i wraz ze swoją świadomą zgodą podjąć słuszną, bądź nie, decyzję.

Pamiętaj, zdrowie masz jedno, tak jak życie. Patrz na to, kto odpowiada prawnie za to, co ci poleca, zachęca, oraz do czego przymusza. Myśl i kwestionuj.

Jeśli nie odpowiada prawnie, ty nie możesz wyrazić świadomej zgody, a coś jest w fazie eksperymentalnych testów, to wiedz, że coś się dzieje.

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz Paradyzja.com, zrób to. Będzie nam bardzo miło i będziemy mogli pozostać w kontakcie, kiedy nas zamordyści wyłączą z platform.

Acha, i odszczekaj Trumpa 😉

Indie, czyli ciemna strona Billa Gatesa: Big Pharma wykorzystała dzieci bez zgody rodziców! Media milczały

Leave a Reply