WOW! MUSISZ TO OBEJRZEĆ! “To my, wolni ludzie”! Ten utwór polskiego rapera z UK obiega sieć z prędkością światła! [VIDEO]

Makos to polski raper mieszkający w Wielkiej Brytanii, którego najnowszy utwór podbija serca wielu ludzi! Od czasu premiery w czwartek wieczorem polubienia i wyświetlenia stale rosną, a piosenka jest udostępniana przez tysiące ludzi w sieci!

Makos to polski raper mieszkający w Wielkiej Brytanii, którego najnowszy utwór podbija serca wielu ludzi! Od czasu premiery w czwartek wieczorem polubienia i wyświetlenia stale rosną, a piosenka jest udostępniana przez tysiące ludzi w sieci!

Utwór mówi o konieczności walki o wolność w obliczu “pandemii” i drakońskich obostrzeniach z niej wynikających, nakładanych przez rządy na całym świecie.

“Chcesz to nazwij mnie szurem, ale w obronie twej wolności my i tak staniemy murem” – głosi jeden z wersów utworu, nawiązujący do przepięknej maksymy Voltaire’a:

“Mogę się z tobą nie zgadzać, ale będę walczył do końca życia o to, abyś mógł to głosić”.

Jak w opisie klipu na swoim kanale na YouTube pisze sam autor, “To numer mający na celu zjednoczyć nas, ludzi walczących o wolność”.

“Ten kawałek jest również wsparciem w kampani do wyborów z UKIP (United Kingdom Independed Party) naszego człowieka Sebastiana Rossa” – czytamy dalej w opisie.

Sebastian Ross jest znanym działaczem polonijnym, wiceprezesem Partii KORWiN w Zjednoczonym Królestwie i kandydatem z list UKIP w wyborach do walijskiego Parlamentu z okręgu Wrexham w Północnej Walii.

Rapowy teledysk udostępnił na swoim Facebooku m.in. wiceprezes Partii KORWiN poseł Konrad Berkowicz.

„Wiceprezes Partia KORWiN w UK Sebastian Ross startuje w wyborach do parlamentu Walii! A jego sztab… mają rozmach …! Oto kampanijny, ale uniwersalny w przekazie utwór by #Makos” – napisał poseł Berkowicz.

Wiceszef Partii KORWiN w UK kandydatem do walijskiego parlamentu z list UKIP [VIDEO]

Utwór Makosa, poza doskonałym wykonaniem, świetnym rymem i wpadającym szybko ucho beatem, dopełniony jest wideoklipem zawierającym fragmenty nagrań z licznych protestów antylockdownowych z udziałem Sebastiana Rossa i lokalnych działaczy Partii KORWiN.

Montażem nagrań zajął się Kamil Osięglewski, który jest jednym z autorów na naszym portalu.

Warto dodać, że doskonale dopasowane zostało także przemówienie byłego prezydenta USA Ronalda Reagana, którego fragmentu możemy wysłuchać pod koniec nagrania.

“Od utracenia wolności dzieli nas zawsze tylko jedno pokolenie” – przestrzega nas prezydent Reagan.

Z radością i dumą obejmujemy patronatem medialnym ten wolnościowy utwór rapera, którego pseudonim – MAKOS – zapamiętać powinni wszyscy.

Warto subskrybować kanał polonijnego artysty i udostępniać utwór jak najszerzej.

Już nie możemy doczekać się kolejnych kawałków!

Leave a Reply