Kanada: Wolnościowy banger niszczy narrację proszczepionkową 2021 #Just Say No! [VIDEO]

"Po prostu powiedz NIE" to tytuł utworu autorstwa RC The Rapper, będącego ukłonem w stronę logiki i wolności wyboru, oraz pokazaniem środkowego palca zamordyzmowi i przeczącym logice, pseudonaukowym faktom. Banger niszczy narrację proszczepionkową.

Kanada: Wolnościowy Banger niszczy narrację Proszczepionkową. #JustSayNo <p data-wpview-marker=

“Po prostu powiedz NIE” to tytuł utworu autorstwa RC The Rapper, będącego ukłonem w stronę logiki i wolności wyboru, oraz pokazaniem środkowego palca zamordyzmowi i przeczącym logice, pseudonaukowym faktom. Wolnościowy banger niszczy narrację proszczepionkową.

Conrad „RC” Goodsir, twórca bangera, znany szerzej jako RC The Rapper urodził się i wychował w Edmonton, Alberta, Kanada. Na jego stronie internetowej możemy przeczytać, że prawda jest dziwniejsza niż fikcja i że III wojna światowa jest wojną duchową i już się toczy.

“Terytorium sporne to nasza indywidualna dusza i zbiorowa świadomość.” Uważa, że naszą największą nadzieją dla ludzkości jest przebudzenie się i powrót do naszej prawdziwej natury, nieogłupionej przez media.

Za ile sprzedał się rządowi promujący szczepienia Cezary Pazura?

„Nadszedł czas, aby odzyskać naszą kulturę, ponieważ prawda jest wewnątrz niej. Lubię zadawać trudne pytania, które skłaniają ludzi do myślenia. Myślenie prowadzi do zrozumienia” – wyjaśnia Conrad Goodsir.

To My, Wolni Ludzie

Jeszcze niedawno objęliśmy patronatem medialnym fantastyczny utwór Makosa, pod tytułem “To My, Wolni Ludzie”, który grany był na wielu protestach prowolnościowych w Polsce, ale i zagranicą, jako że artysta mieszka obecnie w Wrexham, Wielkiej Brytanii.

Utwór w całości jest w języku polskim z mocną końcówką w wykonaniu samego byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Ronalda Reagana – mówiącego o tym, jak ważna jest walka o wolność. Prezydent ostrzega, że każde pokolenie skazane jest na odrobienie tej lekcji, w przeciwnym razie, utraci swobody, o jakie walczyło pokolenie przed nim.

Jeśli jeszcze nie zaznajomiłeś się z twórczością Makosa, gorąco do tego zachęcamy.

Nowy klip RC #JUSTSAYNO z udziałem Chrisa Sky’a

Łączenie sił z innymi, walczącymi o prawdę indywidualnościami, dało RC wiele możliwości.

Ostatnim przedsięwzięciem było pojawienie się  w mocnym, pełnym wolnościowego przekazu klipie, Chrisa Sky’a. Chris jest jednym z najbardziej zaangażowanych osób na świecie w obronę praw człowieka.

Jego ogromna wiedza i wymowna prezentacja nie mają sobie równych, jeśli chodzi o badanie i przedstawianie faktów w celu znalezienia prawdy. Prawdy, która jest przed nami celowo ukrywana.

Chris Sky nie tylko zapewnia wiedzę, która pozwala dochodzić swoich praw i chronić swoje wolności obywatelskie, ale daje przykład swoim działaniem, każdego dnia narażając swoje życie.

Obecnie coraz więcej słuchać o organizacji non-profit „Powrót do pracy”, którą założył, by nagłaśniać problem niszczenia gospodarki Kanady przez wprowadzanie lockdownów, oraz by edukować przedsiębiorców, jak mają bronić się w świetle prawa.

Warto zaznaczyć, że w podobny sposób działają między innymi członkowie Konfederacji w Polsce, pomagając przedsiębiorcom w walce o godność i przeprowadzanie zgodnych z prawem działań biznesowych.

Jak wyjaśnia w video Chris Sky, skutki nieustannego przedłużania lockdownów i restrykcji w Kanadzie będą miały dla małych firm, które stanowią 97% kanadyjskiej gospodarki, dewastujący wpływ.

Kanadyjski zamordyzm

Jego misja pomagania i edukowania innych sprawiła, że był on celem i prześladowaniem przez kanadyjski rząd. Umieszczony na „liście zakazu lotów”, któremu usunięto zweryfikowane konto na platformie Instagram, zrzeszającego 250 000 obserwujących.

Nawet jego osobista strona internetowa realchrissky.com została usunięta pierwszego dnia, w którym została opublikowana. Amazon również zbanował jego działalność. Nie można już na tej platformie nabyć książki Chrisa.

Dr Grzesiowski upomina Kazika. „Panów z Kultu zapraszam na szkolenie”

“Zrobili wszystko, co w ich mocy, aby spróbować mnie stłumić w tej walce o przywrócenie naszych praw i wolności, zarówno w Kanadzie, jak i na całym świecie. W ciągu ostatniego roku wielokrotnie mnie oskarżano i aresztowano” – pisze na swojej stronie.

“Mój dom został napadnięty przez dziesiątki funkcjonariuszy policji w środku nocy bez nakazu. Mój zweryfikowany Instagram z prawie 250 tysiącami obserwujących został usunięty.

Moja osobista strona internetowa http://www.realchrissky.com została zaatakowana i usunięta.”

Jak widać, Kanada jest jednym z tych zamordystycznych miejsc, które doganiają Chiny.

Źródło: realchrissky.com/order-book
Źródło: realchrissky.com/order-book

Jeszcze na Youtube

Prowolnościowy klip RC The Rapper “Just Say No” jeszcze wisi na Youtube, lecz bezpieczna kopia również jest dostępna na Rumble.

Storyline utworu to opowieść pacjenta, który odwiedził swojego lekarza z objawami grypy, ale jest sceptycznie nastawiony do diagnozy i tego, co proponuje lekarz.

Nic dziwnego, ponieważ nigdy wcześniej nie usłyszał od żadnego z przedstawicieli medycyny, by zamknąć się na rok w domu i w strachu, pełnym obawy przed zagrożeniem, zawiesić swoją działalność, ponieważ nie znajduje się ona na liście najbardziej potrzebnych dla społeczeństwa biznesów.

Kolejne wersy, to znane nam z codziennego życia argumenty, że musimy się dostosować, poczekać na cud we fiolce, bo inaczej społeczeństwo czeka zagłada.

W bardzo przystępny sposób, na wprawiającym w bujanie bicie, artysta przedstawia obawy nas wszystkich, oraz największą z nich, że przecież ten nowy “lek” dopiero co wszedł na rynek, nie będąc w pełni zatwierdzonym.

Nie wszystkim jest jednak wiadome, że wersy padające z ust rapera są niczym, tylko prawdą. Tak zwane szczepionki są dopiero w 3 fazie testowej, co oznacza, że wszystko, czego jesteśmy świadkami, jest jednym wielkim eksperymentem i nie może być mowy o bezpieczeństwie i skuteczności.

Odpowiedź doktora jest oczywista, że powinno się wierzyć nauce i się podporządkować, pomimo zauważalnej umieralności tuż po przyjęciu preparatu.

Cenzura / Teorie Spiskowe / Paszporty

Nie mogło się obyć bez opisu rzeczywistości na platformach społecznościowych, które wycinają treści nie pasujące do narracji. Korupcja trawiąca nasze życie, oraz “teorie spiskowe” wmawiane nam pomimo, że stają się praktykami, okazują więź z większością potrafiących myśleć słuchaczy.

Raper ostrzega, że jeśli wprowadzone zostaną paszporty szczepionkowe, skończymy na co 6-cio miesięcznym przyjmowaniu dawki tak zwanej szczepionki.

“Za każdym razem, kiedy bardziej się podporządkowujemy, oni zabierają nam więcej praw, o które walczyli nasi przodkowie” – apeluje RC Rapper.

W kawałku możemy również usłyszeć o doświadczeniu artysty z policją podczas protestów odbywających się w pełnym lockdownie. “Poszedłem na protest z plakatem, ale przybyła policja, skuto mnie i ukarano mandatem”.

“Powiedziano mi, że moje słowa są uznawane jako zbrodnia, zapewne niebawem przyjdą po twoje myśli”.

Po prostu powiedz nie! 

Ostania zwrotka, to odezwa do narodu, by nie zakładać kagańców, nie zgadzać się na paszporty szczepionkowe i nie przyjmować (tak zwanej) szczepionki.

Refren stawia “kropkę nad i”, dobitnie zachęcając, by na wszystkie “argumenty” mainstreamu po prostu powiedzieć “nie”:

1 KOMENTARZ

Leave a Reply