Spiesz się! PayPal: Właściciele Kont Mogą Zostać Obciążeni Nieoczekiwanymi Opłatami

W październiku Ekspert ds. Oszczędności Pieniędzy ostrzegł klientów o zmianie w umowie użytkowników PayPal, która będzie dodatkowym kosztem dla oszczędzających pieniądze w tym miesiącu, jeśli nie będą ostrożni. Czasu jest niewiele, aby uniknąć tej opłaty, ponieważ ...

Pexels

Martin Lewis pilnie ostrzega o zmianach w systemie PayPal, które pojawią się w tym miesiącu – podejmij działania już teraz 

Spiesz się! Właściciele Kont PayPal Mogą Zostać Obciążeni Nieoczekiwanymi Opłatami

Firma MARTIN LEWIS wydała ostrzeżenie dla posiadaczy kont PayPal, ponieważ jego użytkownicy mogą zostać obciążeni nieoczekiwanymi opłatami w nadchodzących tygodniach, jeśli nie podejmą działań.

pexels brett jordan 5437587
Pexels

Żródło: Express.co.uk  Autor: Connor Coombe-Whitelock Przygotował: Kamil Osięglewski

W październiku Ekspert ds. Oszczędności Pieniędzy ostrzegł klientów o zmianie w umowie użytkownika PayPal, która będzie dodatkowym kosztem dla oszczędzających pieniądze w tym miesiącu, jeśli nie będą ostrożni.

Należy zauważyć, że ta opłata za brak aktywności będzie pobierana nie tylko od klientów z Wielkiej Brytanii, ale będzie obowiązywać w całej Europie.

Czasu jest niewiele, aby uniknąć tej opłaty

Osoba zostanie sklasyfikowana jako nieaktywna, jeśli nie wysłała, nie otrzymała, ani nie wycofała pieniędzy (ani nawet nie zalogowała się) w ciągu 12 miesięcy.

Jeśli nie masz żadnych pieniędzy na koncie PayPal lub saldo jest ujemne, PayPal poinformował, że nie zostaniesz obciążony opłatą, nawet jeśli masz kartę kredytową lub debetową połączoną z kontem.

„Możesz uniknąć naliczenia opłaty, logując się na swoje konto PayPal (lub dokonując transakcji) w dniu 15 grudnia 2020 r. lub wcześniej, przed wprowadzeniem opłaty, wchodzącej w życie 16 grudnia 2020 r.

„PayPal twierdzi, że nie planuje zamykania nieaktywnych kont.

„Ostrzeże również nieaktywnych klientów, że mogą potrzebować uiścić opłatę, wysyłając te powiadomienia 60 dni, 30 dni, a następnie siedem dni przed naliczeniem opłaty”.

Należy zauważyć, że ta opłata za brak aktywności będzie pobierana nie tylko od klientów z Wielkiej Brytanii, ale będzie obowiązywać w całej Europie.

Jak potwierdza PayPal w zaktualizowanej umowie: „Opłata za brak aktywności dotyczy użytkowników zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Cyprze, Czechach, Estonii, Gibraltarze, Grecji, Guernsey, Węgrzech (tylko klienci korporacyjni) Wyspie Man, Jersey, Łotwie, Liechtensteinie, Litwie, Rumunii, San Marino, Słowacji i Słowenii.

Postanowienie i zasada nieaktywności nie będą jednak miały zastosowania do zarejestrowanych użytkowników w Irlandii i / lub do kont osobistych zarejestrowanych na Węgrzech.

Opłata roczna wyniesie 12 GBP i będzie pobierana od tych, którzy mają konta, które pozostały nieaktywne przez 12 kolejnych miesięcy.

Ci, którzy chcą uniknąć tej opłaty, mogą po prostu zalogować się na swoje konto, a to zresetuje 12-miesięczny limit czasu.

Dodatkowo, przekazanie pieniędzy z konta PayPal na zwykłe konto bankowe spowoduje wstrzymanie opłaty.

Oczywiście korzystanie z konta PayPal do regularnych zakupów będzie miało ten sam efekt.

Pełne informacje o zmianach można znaleźć w witrynie PayPal.

Leave a Reply