Wikipedia zarządzana przez pedofilów? Oskarżenia grupy Anonymous [VIDEO]

Czy pedofile ingerują w treści publikowane na Wikipedii? Grupa Anonymous oskarżyła internetową encyklopedię i rozpętała prawdziwą burzę.

Czy pedofile ingerują w treści publikowane na Wikipedii? Grupa Anonymous oskarżyła internetową encyklopedię i rozpętała prawdziwą burzę.

Grupa Anonymous opublikowała wstrząsający materiał wideo. Aktywiści twierdzą, że grupa lobbystów działających na rzecz pedofili na wpływ na publikacje na największej internetowej encyklopedii – Wikipedii.

Według ustaleń Anonymous lobby przestępców ma edytować artykuły tak, aby usprawiedliwiać pedofili. Co więcej, znikać mają niewygodne dla zwyrodnialców treści.

Film został udostępniony na YouTube 5 kwietnia. Następnie został udostępniony na największym twitterowym profilu Anonymous, który obserwowany jest przez ponad 5,8 mln użytkowników.

Znany działacz na rzecz adopcji przez LGBT stał na czele siatki pedofilów

Z filmu i ustaleń grupy wynika, że z Wikipedii znikać mają także nawet treści krytykujące takie zachowania. W materiale pojawia się nazwisko Erika Möllera, byłego szefa Wikimedia Foundation.

Dziennikarz miał nie tylko bronić czynności seksualnych z nieletnimi, ale również kazirodztwa. Anonymous powołuje się na jego wypowiedzi m.in. z 2008 roku.

Ponadto na Wikipedii propagowane mają być idee Johna Money’a. Wynikać ma z nich, że pociąg do nieletnich można określić jako jedną z preferencji seksualnych i uznać za całkowicie naturalną.

WOW! MUSISZ TO OBEJRZEĆ! „To my, wolni ludzie”! Ten utwór polskiego rapera z UK obiega sieć z prędkością światła! [VIDEO]

Leave a Reply