Więźniowie w Kaliforni będą mogli trafić do zakładów dla kobiet, jeśli identyfikują się jako jedna z nich

Gubernator stanu Kalifornia podpisał szokującą, skandaliczną ustawę znoszącą... "segregację więźniów ze względu na płeć biologiczną".

Gubernator Kaliforni Gavin Newsom z żoną i córką podczas parady zboczeńców

Gubernator stanu Kaliforni podpisał szokującą ustawę znoszącą… “segregację ze względu na płeć biologiczną”.

Gavin Newsom jest – kolejnym w tym Stanie – gubernatorem wybranym z ramienia Demokratów. Jak niemal cała partia, do której należy, również gubernator Newsom jest zadeklarowanym zwolennikiem postępu bez ograniczeń i bez żadnych hamulców.

W sobotę podpisał kolejną, skrajnie lewicową ustawę stanową, w myśl której możliwe będzie osadzanie więźniów w więzieniach odpowiednich dla płci, z którą się identyfikują, a nie z posiadaną naprawdę.

Sam gubernator o ustawie, którą podpisał mówi tak: “dzięki tym ustawom nasz marsz w kierunku równości stawia kolejny krok naprzód. Te nowe przepisy pomogą nam lepiej zrozumieć wpływ COVID-19 na społeczność LGBTQ +, ustanowić nowy fundusz wspierający nasze transpłciowe siostry i braci chroniąc godność wszystkich Kalifornijczyków, niezależnie od tego, kim są i kogo kochają”.

Gubernator Kaliforni Gavin Newsom
Gubernator Kaliforni Gavin Newsom

Staraliśmy się odnaleźć powiązanie z COVID-19 i nic z tego. Nasuwa się natomiast pytanie czy gwałciciele również będą mogli znaleźć spokojny azyl w kobiecych więzieniach? Według kalifornijskiej ustawy będą musieli jedynie stwierdzić, że są kobietą.

W ustawie pojawia się zastrzeżenie, iż prawo do wyboru miejsca osadzenia ma przysługiwać tylko więźniom, z którymi “system penitencjarny nie ma problemów związanych z zarządzaniem lub bezpieczeństwem”.

“Zmiany wprowadzono z myślą o “wzmocnieniu ochrony osób LGBTQ+ w Kalifornii. Pozwolenie na wybór więzienia damskiego lub męskiego ma pomóc rozmieszczać więźniów według tego kim się czują, co zwiększy ich bezpieczeństwo” – mówią zwolennicy nowego prawa.

Społeczność LGBTQZ+ oraz nasza redakcja wraz z nimi czeka na kolejne milowe kroki na drodze nieubłaganego postępu. Z tego miejsca apelujemy, by więźniowie na całym świecie, którzy identyfikują się jako zwierzęta mogli być odsyłani do schronisk, gdzie wreszcie nie będą dyskryminowani. Apelujemy, by wszyscy Napoleoni zakładów zamkniętych odesłani byli na Wyspę Świętej Heleny!

Ludzie uwazajacy sie za konie
Ludzie uważający się za konie

Leave a Reply