Media: Wielki Reset To Teoria Spiskowa | Światowe Forum Ekonomiczne: Przygotujmy Się Na Wielki Reset

Tego samego dnia, w którym Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło „Wielki Reset” jako pozytywny sposób budowania „przyszłej metody na globalne zagrożenia”, New York Times ogłosił, że całość jest „teorią spiskową”.

www.weforum.org

NYTimes mówi, że „Wielki Reset” to „teoria spiskowa”. Tego samego dnia Światowe Forum Ekonomiczne świętuje nadchodzący Wielki Reset.

Nowy Porządek Świata to fake news, szczepionki mają niepożądane odczyny poszczepienne to fake news, Wielki Reset … fake news…

Tego samego dnia, w którym Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło „Wielki Reset” jako pozytywny sposób budowania „przyszłej metody na globalne zagrożenia”, New York Times ogłosił, że całość jest „teorią spiskową”.

Źródło: ZeroHedge   Autor: Tyler Durden   Przygotował: Kamil Osięglewski

Wielki Reset Istnieje

NYT najwyraźniej zdenerwowało, że „Wielki reset” zyskiwał na popularności na Twitterze i opublikował artykuł, w którym ogłosił, że jest to „bezpodstawna teoria spiskowa dotycząca koronawirusa”.

W rzeczywistości WEF, organizacje pozarządowe i światowi przywódcy od miesięcy wyrażali chęć wykorzystania „szansy”, jak powiedział Justin Trudeau, dostarczonej przez pandemię, aby osiągnąć „Wielki Reset”.

Raport NYT wspomniał o Trudeau, ale ukrył fakt, że otwarcie nazwał COVID-19 „okazją” podczas telekonferencji ONZ.

Tego samego dnia the New York Times zapewnił, że sprawa była wymarzoną sytuacją „skrajnie prawicowych komentatorów internetowych”, a samo Światowe Forum Ekonomiczne obchodziło „Wielki Reset” jako sposób na zbudowanie „przyszłej odporności na globalne zagrożenia”.

Raport NYT nazywa „plotkami” to, że elity wykorzystują pandemię do „narzucenia masom swojej globalnej kontroli ekonomicznej”, pomimo faktu, że globalista z Davos Karl Schwab nazwał w swojej ostatniej książce ten właśnie program COVID-19: The Great Reset

Schwab również otwarcie popiera dyktaturę technokratyczną, zgodnie z którą ludzie akceptują wszczepialne mikroczipy, które mogą czytać ich myśli, a także przymusowe skany mózgu, aby móc podróżować.

Zastanawiające, że „Times” w ogóle nie wspomniał o książce Schwaba.

NYT skontaktował się zarówno z Twitterem, jak i Facebookiem, próbując usunąć informacje o „Wielkim Resecie”, ale Twitter odmówił, a Facebook nie odpowiedział.

Cały panel Światowego Forum Ekonomicznego poświęconego Wielkiemu Resetowi, można zobaczyć tutaj:

Innymi słowy, usiłując przekonać ludzi, że elita nie dąży do nikczemnego „Wielkiego Resetu”, gazeta elity lobbowała za usunięciem informacji o tym „spisku” (który nie istnieje) z przestrzeni publicznej.

Leave a Reply