Wielka Brytania mówi “NIE” Borisowi Johnsonowi. Protesty w całym kraju [VIDEO]

Sobota 24 lipca była dniem protestów na całym świecie przeciwko zaprowadzaniu zamordyzmu pod pretekstem zdrowia publicznego. Protesty odbywały się w wielu europejskich i nie tylko miastach. Największe z nich miały miejsce w Wielkiej Brytani, m.in. w Londynie, Manchesterze i Birmingham.

Wielka Brytania mówi "NIE" Borisowi Johnsonowi. Protesty w całym kraju [VIDEO]

Sobota 24 lipca była dniem protestów na całym świecie przeciwko zaprowadzaniu zamordyzmu pod pretekstem zdrowia publicznego. Protesty odbywały się w wielu europejskich i nie tylko miastach. Największe z nich miały miejsce w Wielkiej Brytanii, m.in. w Londynie, Manchesterze i Birmingham.

Londyn, który dotychczas zasłynął z wielu protestów przeciwko koronarestrykcjom, tym razem także wypełnił się ludźmi. Choć w ostatnich dniach zniesiono tam wszystkie restrykcje, to już pojawiają się zapowiedzi specjalnych przywilejów tylko dla zaszczepionych.

Protestowano także w sąsiedniej Irlandii.

Na protestach w Manchesterze, Londynie i Dublinie obecne były nasze kamery. Tłumy mieszkańców Wysp Brytyjskich zgromadziły się w tych miastach, by wspólnie zaprotestować przeciwko sanitarnemu reżimowi serwowanemu przez totalitarne rządy.

Podczas gdy protest w Manchesterze odbył się zaskakująco pokojowo, w stolicy Zjednoczonego Królestwa doszło do niewielkich zamieszek i starć z funkcjonariuszami policji.

Podczas protestów aresztowano sześć osób, natomiast czterech policjantów zostało rannych.

Poniżej zamieszczamy reportaż video przygotowany przez Kamila Osięglewskiego.

Zachęcamy również do subskrybcji kanału Paradyzja na platformie YouTube.

 

Leave a Reply