WHO wplątała się w sieć wpływów Big Pharmy |Wikileaks: Zbiór Poufnych Dokumentów – Covid19

Wikileaks wydała zbiór poufnych dokumentów, które pokazują, w jaki sposób Big Pharma kontroluje decyzje polityczne WHO. Przemysł farmaceutyczny utrzymuje finansowanie WHO i przepycha informacje na temat szczepionek i leków, oraz ukrywa przestęp...

Fot. Screenshot from Youtube

WHO wplątała się w sieć wpływów Big Pharmy i stała się alfonsem zajmującym się handlem narkotykami.

Od swojego powstania w 1948 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nigdy nie miała szansy na utrzymanie niezależności od wpływów Big Pharm’y. Będąc częścią Organizacji Narodów Zjednoczonych, ta globalna agencja rządowa szybko stała się placem zabaw dla globalistów do testowania swoich ideologii, programów, produktów i eksperymentów na populacjach na całym świecie, zwłaszcza w krajach trzeciego świata, takich jak Afryka.

W 2020 roku WHO nigdy nie była bardziej uwikłana w sieć wpływów Big Pharm’y i nigdy nie była tak skorumpowana przez przestępców, eugeników, komunistów i drapieżny przemysł szczepionkowy. W 2009 r. specjalistyczna grupa robocza WHO (EWG) odwróciła się od opinii publicznej, odcinając się od krytyków branżowych, sygnalistów, branżowych grup nadzorujących i innych niezależnych grup zajmujących się ochroną zdrowia, jednocześnie decydując się na bezpośrednie zwrócenie się w stronę lobbystów przemysłu farmaceutycznego w celu przyspieszenia ich globalnych programów .

W 2019 r. Pojawiły się sygnały ostrzegawcze, gdy WHO zagroziła świadomej zgodzie i indywidualnemu wyborowi, ogłaszając „wahanie dotyczące szczepionek” jako globalne zagrożenie dla zdrowia.

Do 2020 roku WHO i jej najbliższy krąg mieli tyle do zyskania politycznie i finansowo na pandemii, że zatuszowali rozprzestrzenianie się SARS-CoV-2 i ukryli jego pochodzenie z chińskiej broni biologicznej, wstrzymując jednocześnie badania nad lekami takimi jak hydroksychlorochina i cynk. Na początku 2020 roku prezydent USA Donald Trump ograniczył finansowanie skorumpowanego behemota za „poważnie złe zarządzanie i ukrywanie rozprzestrzeniania się koronawirusa”. WHO jest obecnie finansowane głównie przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, mających misję wyszczepienia światowej populacji.

Wikileaks ujawnia powiązania WHO z dużymi koncernami farmaceutycznymi

Wikileaks wydała zbiór poufnych dokumentów, które pokazują, w jaki sposób Big Pharma kontroluje decyzje polityczne WHO. Grupę ekspertów WHO wiążą zobowiązania względem  Big Pharm’y w zakresie finansowania inicjatyw, którzy szybko reagują na lobbing branżowy. EWG współpracuje bezpośrednio z Międzynarodową Federacją Producentów i Stowarzyszeń Farmaceutycznych (IFPMA) firm Big Pharm’y w zakresie badań, rozwoju i finansowania nadchodzących inicjatyw i celów dotyczących zdrowia publicznego.

Przemysł farmaceutyczny utrzymuje finansowanie WHO i czerpie korzyści, wykorzystując ją jako ostateczny autorytet w dziedzinie zdrowia, aby przepychać informacje na temat szczepionek i leków oraz ukrywać przestępstwa przemysłowe.

W jednym przypadku EWG otrzymała plan rozwoju produktów farmaceutycznych w zamian za podatek od zysków farmaceutycznych. Propozycja uczyniłaby WHO alfonsem narkotykowym dla przemysłu farmaceutycznego, a producenci leków musieliby podnieść ceny, aby zapłacić alfonsowi.

W projekcie końcowego raportu EWG mechanizm finansowania obejmował nowy podatek pośredni od konsumenta, opodatkowanie repatriowanych zysków farmaceutycznych oraz nowe fundusze darczyńców na badania i rozwój w dziedzinie zdrowia. Aby przyspieszyć plany WHO, w raporcie końcowym podano pięć opcji finansowania z Big Pharma: finansowanie poprzez partnerstwa na rzecz rozwoju produktów, bezpośrednie dotacje dla małych firm i granty na testy DC, nagrody za kamienie milowe, nagrody końcowe oraz umowy zakupu lub zamówienia.

WHO została uzbrojona i zaangażowana w zbrodnie przeciwko ludzkości.

Teraz kontrolowana przez przemysł farmaceutyczny WHO sama kontroluje wszystkie informacje zdrowotne w mediach społecznościowych i sieciach informacyjnych. Facebook, Twitter, Vimeo i inne platformy mediów społecznościowych nie zezwalają na żadne informacje zdrowotne, które nie zostały zatwierdzone przez WHO. Przemysł farmaceutyczny utrzymuje finansowanie WHO i czerpie korzyści, wykorzystując ją jako ostateczny autorytet w dziedzinie zdrowia, aby przepychać informacje na temat szczepionek i leków oraz ukrywać przestępstwa przemysłowe.

Agencja, której celem była ochrona zdrowia publicznego, została uzbrojona w totalitarną dyktaturę, która nie tylko promuje wielką bigfarmę, ale także stara się wyeliminować wszelkie rozwiązania informacyjne lub zdrowotne, które nie zostały opatentowane i nie są wykorzystywane przez Big Pharm’ę. WHO została uzbrojona i zaangażowana w zbrodnie przeciwko ludzkości. Kraje członkowskie muszą intensywnie pracować, aby rozwikłać konflikty interesów Big Pharma oraz WHO i pociągnąć agencję do odpowiedzialności za ostateczne przywrócenie integralności organizacji i poprawę jej działalności.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply