#WeWantToBeHeard Potężna akcja dziesiątek tysięcy Amerykanów okaleczonych przez szczepionki COVID-19

Po ponad sześciu miesiącach masowej kampanii podawania eksperymentalnych szczepionek, dziesiątki tysięcy ofiar przemawiają, żałując powziętej decyzji i błagając o pomoc w odzyskaniu zdrowia. Rusza potężna akcja #WeWantToBeHeard / #UsłyszcieNas

#WeWantToBeHeard Potężna akcja dziesiątek tysięcy Amerykanów okaleczonych przez szczepionki COVID-19

Po ponad sześciu miesiącach masowej kampanii podawania eksperymentalnych szczepionek, dziesiątki tysięcy ofiar przemawiają, żałując powziętej decyzji i błagając o pomoc w odzyskaniu zdrowia. Rusza potężna akcja #WeWantToBeHeard / #UsłyszcieNas

Dziesiątki tysięcy okaleczonych przez szczepionki zaczyna potężną kampanię. Założyciele strony Vax Longhaulers utworzyli platformę dla wszystkich osób, które doświadczyły niepożądanych odczynów poszczepiennych, wynikających z przyjęcia tak zwanej szczepionki COVID-19. WeWantToBeHeard, czyli 'Usłyszcie Nas’ stało się hasłem kampanii i jest wołaniem o pomoc, ponieważ nikt zdaje się ich nie zauważać.

Nie jest to pierwsza taka inicjatywa. Informowaliśmy niedawno o znanej platformie GoFundMe przeżywającej rozkwit przez osoby okaleczone szczepionkami COVID-19. Setki nowych profili zostały założone z desperacji i bezsilności. Państwo oraz ci, którzy ich do zaszczepienia się namawiali, umyło ręce, a obywatele muszą borykać się ze zniszczonym życiem sami.

WAŻNE! Setki osób błagają o pomoc na portalu GoFundMe, po podaniu szczepionki COVID-19!

Platforma publikuje filmy na kanałach YouTube, Bitchute i Rumble, dzieląc się  doświadczeniami osób po otrzymaniu eksperymentalnej terapii genowej COVID-19. Ponadto ruszyła prywatna grupa na Facebooku o nazwie „COVID19 Vaccine Victims & Families”.

Wbrew przekonywaniu rządu, przedstawicieli medycznych i mediów głównego nurtu, że szczepionki są bezpieczne, skuteczne i najlepiej przebadane, dziesiątki tysięcy zostały okaleczone i pozostawione same sobie z wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi.

Po otrzymaniu szczepionek firm Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson i AstraZeneca, prawie 29,500 członków Covid 19 Victims & Famillies Group opisuje ogromne problemy, takie jak udary, skrzepy krwi, obfite krwawienie, agonie, mrowienie, drętwienie i kłucia w kończynach oraz paraliż.

Wszystkie posty udostępniane na grupie platformy Facebook oznaczane są automatycznie zastrzeżeniem, aby zapewnić użytkowników, że szczepionki są „bezpieczne” i „skuteczne”.

„Szczepionki COVID-19 przechodzą wiele testów w zakresie bezpieczeństwa i skuteczności, a następnie są uważnie monitorowane”, oznacza posty Facebook, powołując się na Światową Organizację Zdrowia.

Użytkownicy są kierowani do Centrum Informacji COVID-19 Facebooka, które promuje szczepionki.

Strona Vox Longhauler pisze o sobie:

Jesteśmy twoimi mamami, ojcami, braciami i siostrami, małżonkami i przyjaciółmi. Cierpimy, często w milczeniu, mając niepokojące objawy, których obecny system medyczny nie zdołał rozwiać. Na pierwszy rzut oka wygląda, że wszystko jest w porządku, ale nie jest.

Tysiące z nas, którzy otrzymali szczepionkę, cierpi. Nasze życie w wielu przypadkach zostało zrujnowane, pozostawiając wielu z nas niezdolnymi do pracy.

Każdy z nas wierzył w naukę i naszym obowiązkiem społecznym była pomoc w powstrzymaniu pandemii.

Tysiące z nas zebrało się online, aby pomóc sobie nawzajem. Nasze strony internetowe i grupy zostały usunięte, a osobom cierpiącym na niepożądane odczyny poszczepienne powiedziano, że nie istnieją takie reakcje na szczepionki.

Lider Pink Floyd w odpowiedzi na propozycję Marka Zuckenberga: “Pier*ol się! Za żadne, kur*a, skarby!” [VIDEO]

Niektórzy z nas zostali zwolnieni z pracy, kiedy podzielili się swoim doświadczeniem ze szczepionkami.

Potrzebujemy Twojej pomocy. Nasz cel zawiera się w trzech punktach:
Podniesienie świadomości, by nasze problemy zostały uznane przez świat medyczny,
Pomoc innym takim jak my, którzy cierpią przez wiele miesięcy,
Praca ze społecznością medyczną, aby zaoferować zasoby i rozwiązania problemu

#WeWantToBeHeard indywidualne video klipy / Źródło: vaxlonghaulers.com
#WeWantToBeHeard indywidualne video klipy / Źródło: vaxlonghaulers.com

Na stronie znajdują się odnośniki do listów, dokumentów rządowych, notek prasowych, linków z wideo wywiadami z osobami cierpiącymi na niepożądane odczyny poszczepienne. Są linki do opisanych historii poszczególnych osób, oraz apel:

„Pomóż nam przerwać milczenie. Pobierz ten film i użyj hashtagu #WeWantTobeHeard podczas udostępniania go innym!

Baza jest aktualizowana i dołączają kolejne osoby ze swoimi przerażającymi historiami trwałego okaleczenia tak zwanymi szczepionkami. Póki co są dziesiątki tysięcy, ale patrząc na rozwój platformy, możemy szybko spodziewać się setek.

Na stronie dostępny jest również list otwarty zaadresowany do rządu Stanów Zjednoczonych, w którym autorzy opisują kim są i podają powód powstania organizacji. Proszą też o pomoc.

„Wszyscy jesteśmy uczciwie i ciężko pracującymi
Amerykanami, którzy szczerze wierzyli, że robią to, co do nas należy, otrzymując tę ​​szczepionkę. Cierpimy, jesteśmy sami, zostaliśmy uciszeni i jesteśmy zwodzeni przez naszych przedstawicieli medycznych.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Prosimy o przejrzystość w tej sprawie i oficjalne potwierdzenie, że szczepionki powodują niepożądane odczyny poszczepienne. Do tego czasu nie będzie możliwe, abyśmy otrzymali jakąkolwiek opiekę medyczną, by wrócić do poprzedniego życia w zdrowiu i szczęściu” – czytamy.

Akcja rośnie w zawrotnym tempie a hashtag #WeWantToBeHeard staje się coraz bardziej rozpoznawalny pomimo panującej cenzury w przestrzeni internetowej.

Amerykańska agencja ostrzega. Szczepionki Pfizer i Moderna mogą wywoływać poważną chorobę serca

Warto przypomnieć, że Pfizer, Johnson & Johnson, czy AstraZeneca zakończą swoje eksperymenty dopiero w roku 2023. Najwcześniej III fazę ukończy Moderna, która przewiduje jedynie zakończenie eksperymentu w październiku 2022r.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply