We wtorek narada u prezydenta Andrzeja Dudy dotycząca sytuacji na Ukrainie

Bieżąca sytuacja na Ukrainie będzie tematem kolejnej narady w BBN z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, ministrów i dowódców wojskowych, która zaplanowana jest na wtorek na godz. 13 - powiedział w poniedziałek szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot.

We wtorek narada u prezydenta Andrzeja Dudy dotycząca sytuacji na Ukrainie

Bieżąca sytuacja na Ukrainie będzie tematem kolejnej narady w BBN z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, ministrów i dowódców wojskowych, która zaplanowana jest na wtorek na godz. 13 – powiedział w poniedziałek szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot.

Będzie to kolejna taka narada od czasu napaści Rosji na Ukrainę 24 lutego.

Również w poniedziałek przed południem prezydent Duda rozmawiał z przedstawicielami rządu, dowódcami wojskowymi i szefami służb specjalnych. Jak poinformowała prezydencka kancelaria na swej stronie internetowej, tematem narady była sytuacja na Ukrainie oraz działania podejmowane przez państwo w wymiarze wewnętrznym i międzynarodowym.

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego przekazało po południu na Twitterze, że w poniedziałkowej naradzie z udziałem głowy państwa uczestniczyli: wicepremier Jarosław Kaczyński, szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński, szef KPRM Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa Janusz Cieszyński, szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot, szef BBN Paweł Soloch oraz szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch, a także kierownictwo SG WP, DORSZ, ABW, AW, SKW, SWW.

Leave a Reply