WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

Pfizer, Moderna, J&J i Astrazeneca dopiero w trakcie eksperymentalnych badań? Co zatem z propagandą „95% skuteczności”?!

Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca dopiero w trakcie eksperymentalnych badań? Co zatem z propagandą „95% skuteczności”?!

Napięcie budowane było sukcesywnie od samego początku Plandemii, byś oczekiwał z utęsknieniem na mirakulaśne zbawienie w fiolce.

To fiolka i tylko fiolka jest twoim biletem na wakacje, meczem z kumplami, koncertem Ariany Grande, czy weekendem u wnuków.

Wszystkie nagłówki krzyczące wiele miesięcy temu, jak to wchodząca nie lada cudotwórcza szczepionka była już 70% skuteczna. Po czym gruchnęła wiadomość, że kolejna jest już 90% skuteczna. By chwilę później media ogłosiły zwycięzcę z 95% skutecznością. Łezka mi się zakręciła w oku, jak u Matta Hancocka.

Przedstawiciele środowiska medycznego, których nikt nie słuchał, od roku ostrzegali o niebezpieczeństwie, przypominając nagonkę na zbiorowe szprycowanie w 2008 roku, kiedy to WHO celowo nawet uchyliło nieba bigfarmie, zmieniając definicję pandemii, wierząc, że lud to kupi. Oficjele kupili podwójne dawki cudu na świńską grypę, a to sam lud okazał się być świnią, która nie kupiła tego świndla. To nie był jeszcze ten czas. Świnie były zbyt rozważne.

WHO: Zmiana Definicji Pandemii Wpłynęła Na Korzyści BigPharmy |COVID-19, Czyli Pandemia Bez Konsekwencji

Goebbels i Mengele lubią to

Tym razem było inaczej. Trumny na ulicach północnych Włoszech, śmiercionośne nietoperze w Chinach, padający na ulicy z wycieńczenia wirusem Hindusi, oraz bat i kij milicyjnego ramienia zbrojnego aparatu fenomenalnie zawiodły swoje owieczki wprost na appointment i w ramiona uśmiechniętego szeroko spod swojej maseczki doktora Mengele. Janda i koledzy ze spalonego teatru poczuli krew. Tłum krzyczał „Daj!”, świnie zaczęły żreć.

Risercz. Risercz. Po stokroć risercz!
Gdy jednak przyjrzymy się oficjalnym dokumentom – co nie wymaga jakichś specjalnych pozwoleń, czy nadludzkiego wysiłku, tym bardziej wykształcenia medycznego, a IQ wyższego niż pęczek rzodkiewek – okazuje się, że Pfizer BioNtech zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero w roku 2023(!). I to jedynie są szacunki! Mało tego, wtedy ewentualnie zakończy się dopiero III faza badania! A gdzie czwarta?

6E6B9ED4 F41A 47A4 8258 CB2DC0041A6C
Źródło: clinicaltrials.com

Wypada zapytać również o kolejnego producenta cudu wieku XXI – Astrazeneca, czy oferuje swoim szurom… przepraszam, szczurom, laboratoryjnym rzetelnie przebadany produkt medyczny? Czy spełnił wszystkie normy? Czy odhaczył wszystkie „boxy” zadowalające zarówno naukowców, firmy i organizacje ich nadzorujące, czy samych klientów otrzymujących produkt? Oczywiście, że nie! Ich badania eksperymentalne zakończą się dopiero 14 lutego 2023 roku! I to dopiero faza 3. Fazy czwartej rychło się wierzący w zbawienny lek mogą nie doczekać.

835333F3 1A1A 471F 9E10 18712D82B8FE
Źródło: clinicaltrials.com

 

WAŻNE! Metaanaliza 65 badań naukowych ujawnia, że maseczki poważnie szkodzą naszemu zdrowiu!

A jak wyglada sprawa związana z badaniami nad szczepieniem Johnson and Johnson? Szacuje się, że ten rzetelnie nieprzebadany, eksperymentalny produkt, potocznie zwany szczepionką, ukończy fazę III badań dopiero 23 maja 2023 roku.

Johnson & Johnson: Największy Eksperyment Medyczny Na Najmłodszych. Szczepionka COVID-19 Wywołuje HIV?

83F54CDC B727 40D7 BC47 02CEFB2E55C0
Źródło: clinicaltrials.com

Dania: Rząd rezygnuje ze szczepienia preparatem Johnson&Johnson

Najszybciej za nic mające Ustawy Norymberskie stado mogło sobie będzie wstrzyknąć rzetelnie przebadany za sprawą Moderny fenol już 27 października 2022 roku. Oh, wait, Moderna już dawno przecież hula.

7283F95B A515 4710 9F1D 5A3DA70A8FAA
Źródło: clinicaltrials.com

Zanim podpiszesz listę

Warto zaznaczyć, że w całym tym wyżej wymienionym oficjalnym niemoralnym i pseudonaukowym  burdlu, do którego dołączyli i ochoczo biorą udział zarówno moi, jak i Twoi członkowie rodziny, przyjaciele i sąsiedzi, znajomi i nieznajomi, występują osoby zdrowe i po 18 roku życia. Nie ma w nich kobiet w ciąży, noworodków, czy Twojej babci. Może warto czytać wszytko z dokumentu, badania, czy ulotki, zanim zdecydujemy się wstrzyknąć sobie syf większy niż woda w Gangesie? Po niej przynajmniej wiemy, czego się spodziewać.

Jeśli nadal nie złapałeś, o co mi chodzi, zawsze warto wrócić do początku i poczytać o praktykach obozowych, zanim podpiszesz vax’listę, drogi vax’dojczu. Na to zawsze powinien być czas.

7 KOMENTARZE

  1. […] Warto zauważyć, że pomimo zapewnień producentów o dbaniu o skuteczność i bezpieczeństwo swoich produktów, „szczepionki” nie ukończyły nawet III fazy badań klinicznych, o czym pisaliśmy w jednym z artykułów poświęconych każdej z wiodących, dostępnych na rynku produktów: AstraZeneca, J&J, Pfizer BioNtech, Moderna.  […]

Leave a Reply