WAŻNE! Wyciekło najnowsze nagranie! Informator zaczął sypać: Facebook cenzuruje fakty dotyczące szczepionek! [VIDEO]

Mark Zuckerberg chce „zbudować społeczność, w której wszyscy się podporządkują - a nie gdzie ludzie mogą prowadzić otwarty dyskurs i dialog na temat najbardziej osobistych, prywatnych i intymnych decyzji”. „Narracja jest taka, żeby dostać szczepionkę, szczepionka jest dobra dla ciebie, każdy powinien ją otrzymać. Jeśli tego nie zrobisz, staniesz się wrogiem społeczeństwa”.

Wyciekło najnowsze nagranie szczegółowo opisujące, w jaki sposób Facebook cenzuruje fakty dotyczące szczepionek. Informacje niepasujące do zakłamanej narracji CDC Facebook potajemnie cenzuruje.

Informacje o tak zwanych szczepionkach przeciwko COVID, które są sprzeczne z ideologią Bigfarmy, nawet jeśli są prawdziwe, zostają usuwane z przestrzeni mediów społecznościowych. Jak się dowiadujemy, Facebook cenzuruje fakty.

Wydaje się być pełnym sukcesem akcja agencji śledczej Project Veritas, w której nawoływano w spocie reklamowym na Times Square do ujawniania faktów na temat podejrzanej działalności wielkich firm szeroko rozumianego establiszmentu.

Dziennikarze śledczy Project Veritas ogłaszają rekrutację agentury do infiltrowania establiszmentu. Zobacz spot reklamowy! [VIDEO]

Dziennikarz śledczy James O’Keefe z Project Veritas opublikował w poniedziałek film przedstawiający dwóch pracowników Facebooka, którzy donoszą o potajemnym cenzurowaniu na skalę globalną pytań i obaw dotyczących tak zwanych szczepionek przeciwko COVID-19.

„Próbują kontrolować te treści, zanim trafią na Twoją stronę, zanim jeszcze je zobaczysz” – powiedział informator O’Keefe.

Przypomnijmy, że już raz wyciekło nagranie samego Marka Zuckeberga, który poddawał w wątpliwość tak zwane szczepionki, ponieważ – jego zdaniem – wpływały na ludzkie DNA.

Mark Zuckerberg kwestionuje szczepienia przeciw COVID-19, ale nie pozwala na to zwykłym użytkownikom Facebooka

Polowanie na czarownice 

Według nowych dokumentów, które wyciekły, gigant mediów społecznościowych wykorzystuje do targetowania algorytmy użytkowników, którzy rozpowszechniają wiadomości sprzeczne z ideologią polityczną firmy i historią szczepionek – usuwając je, nawet jeśli komentarze są zgodne z faktami.

Informator, którego opisał O’Keefe jako „technik centrum danych” Facebooka, ujawnił, że gigant technologiczny przeprowadził „test” na 3,8 miliarda użytkowników, koncentrując się na sekcjach komentarzy „autorytatywnych stron dotyczących zdrowia”.

„Próbują kontrolować te treści, zanim trafią na Twoją stronę, zanim jeszcze je zobaczysz” – powiedział informator O’Keefe.

„Narracja jest taka, żeby dostać szczepionkę, szczepionka jest dobra dla ciebie, każdy powinien ją otrzymać. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz wyróżniony jako wróg społeczeństwa”

Inny dokument, który wyciekł „Borderline Vaccine Framework”, który klasyfikuje treści związane z innym „celem”, jakim jest „identyfikacja i uszeregowanie kategorii treści nienaruszających praw, które mogą zniechęcać do szczepień w pewnych kontekstach, przyczyniając się w ten sposób do wahania lub odmowy szczepień”.

Dwa poziomy ocen weryfikacyjnych

Oceny są podzielone na dwa poziomy: „Alarmowanie i krytyka” oraz „Pośrednie zniechęcenie do szczepień”, które obejmuje zachwalanie odmowy szczepień i tak zwane „szokujące historie”, które mogą zniechęcać innych do szczepień, nawet jeśli zdarzenia lub fakty są potencjalnie lub faktycznie prawdziwe.

Brytyjska modelka umiera po podaniu szczepionki Astrazeneca. Malezyjski olimpijczyk po podaniu Pfizer’a

Algorytm oznacza kluczowe terminy w komentarzach, aby określić, czy treść może pozostać na swoim miejscu, ale pozwala „oceniającym” ludzkim czynnikom wydać orzeczenie w tej sprawie, jeśli algorytm nie może tego zrobić sam.

„Niezwykłe w tych prywatnych dokumentach, których Facebook nie chciał, abyś zobaczył aż do dziś, jest to, że „Poziom 2 ”[naruszenie] mówi, nawet jeśli fakty są prawdziwe, że zostaniesz oflagowany i zdegradowany – Twoje komentarze staną się celem i zostaną zdegradowane”, Powiedział O’Keefe.

Szczepionkowe zawahania 

Deklarowanym celem nowej funkcji jest „drastyczne zmniejszenie ekspozycji użytkowników” na komentarze „VH” [Vaccine Hesitancy – wahanie się przed wzięciem tak zwanej szczepionki], jak zgłosił zespół O’Keefe’a, oraz zmniejszenie „innego zaangażowania komentarzy VH, w tym tworzenia, polubień, raportów i odpowiedzi”.

„Na podstawie wyniku VH zdegradujemy lub zostawimy komentarz w spokoju, w zależności od treści komentarza” – powiedział anonimowy informator.

Nowy wspaniały świat 

Informator zaznaczył również w rozmowie z O’Keefe, że Facebook, kierowany przez CEO Marka Zuckerberga, chce „zbudować społeczność, w której wszyscy się podporządkują – a nie gdzie ludzie mogą prowadzić otwarty dyskurs i dialog na temat najbardziej osobistych, prywatnych i intymnych decyzji”.

„Narracja jest taka, żeby dostać szczepionkę, szczepionka jest dobra dla ciebie, każdy powinien ją otrzymać. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz wyróżniony jako wróg społeczeństwa ”.

Pokazuje to skalę dzisiejszej cenzury. Czy znów przyszło nam żyć w komunizmie?

WAŻNE! „Bezpieczne, skuteczne, najlepiej przebadane” i zbierają właśnie rekordowe żniwo!

 

 

Leave a Reply