WAŻNE! UK: Właściciel zakładu pogrzebowego: To nie wirus, to „łowcy skór” wstrzykiwali midazolam w domach opieki i wpisywali COVID-19! [VIDEO]

Jeśli ONI są gotowi mordować ludzi w taki sposób, jak to robią, podejrzewam, że nie zastanowią się dwa razy nad uciszeniem ludzi takich jak ja. Wiem, że moje dni są policzone za to, że odważyłem się mówić prawdę. W rzeczywistości nie ma pandemii COVID i jestem tego żywym dowodem.

WAŻNE! UK: Właściciel zakładu pogrzebowego: To nie wirus, to „łowcy skór” wstrzykiwali midazolam w domach opieki i wpisywali COVID-19! [VIDEO]
John O’Looney — dyrektor Milton Keynes Family Funeral Services w Wielkiej Brytanii — postawił swoje życie na szali i wystąpił przed kamerą, by nagłośnić masowe morderstwo, które odbywa się pod przykrywką tak zwanej „pandemii COVID”

Właściciel zakładu pogrzebowego w nagraniu wideo o sytuacji pandemicznej: Jeśli ONI są gotowi mordować ludzi w taki sposób, jak to robią, podejrzewam, że nie zastanowią się dwa razy nad uciszeniem ludzi takich jak ja. Wiem, że moje dni są policzone za to, że odważyłem się mówić prawdę. W rzeczywistości nie ma pandemii COVID i jestem tego żywym dowodem.

O’Looney, pracujący w MK Family Funeral Service wierzy, że jedynym sposobem na powstrzymanie tej neobolszewickiej rewolucji i planu masowego wyludnienia będzie masowe nieposłuszeństwo obywatelskie.

UK: Covidowa zagłada na jesień? Rząd przygotowuje magazyny na potężną nadwyżkę zgonów!

W sieci pojawiło się nagranie, na którym dyrektor zakładu pogrzebowego opowiada, co przeżył podczas tak zwanej pandemii.

Jego zeznania to bardzo ważne świadectwo, ponieważ o ile można fałszować statystyki zarażeń wywołanych użyciem dających fałszywie pozytywny wynik testów, bądź poprzez używanie i nieużywanie ich względem potencjalnych nosicieli i zarażonych, to statystyk śmierci już tak łatwo się zakłamać nie da.

Rok 2020

Każdego wieczoru [chodzi o rok 2020 – przyp. Kamil Osięglewski] przez trzy tygodnie dzwoniono do mnie z domów opieki w czasie, gdy wszystkie osoby starsze w szpitalach zostały przeniesione do domów opieki…oznaczone jako „COVID” – zaczyna swoją historię John.

Opowiada, że dokładnie w tym samym czasie nastąpił 1000% wzrost zakupu środka uspokajającego midazolamu [przez Publiczną Służbę Zdrowia].

Midazolam jest benzodiazepiną stosowaną dożylnie jako środek znieczulający do sedacji przytomnej lub jako dodatek do znieczulenia ogólnego.

Pracowałem dla dużego dostawcy usług pogrzebowych przez dziesięć lat i w tym czasie nigdy, przenigdy, nie byłem wzywany do domu opieki przez trzy kolejne noce.

Zauwaza, że dla niego, jako małego rodzinnego przedsiębiorcy pogrzebowego, wzywanego każdego wieczoru przez prawie trzy tygodnie  i to wyłącznie do domów opieki, było to jak wygranie na loterii kilka razy w ciągu trzech tygodni.

To się po prostu nie dzieje. To niemożliwe – mówił do siebie.

Wszystkie te osoby zostały oznaczone jako „COVID”.  Nigdy nie spotkałem się z lekarzem, który byłby obecny przy ich wypisywaniu.

Nie było potrzeby silnej sedacji w celu intubacji, ponieważ nie było respiratorów. – przyznaje.

Przedsiębiorca podejrzewa, że tysiące osób zostało zamordowanych, uśmierconych w tych domach opieki przy użyciu Medazolemu.

– Innym razem rzeczywiście widziałem małe fiolki na szafce nocnej… ponieważ właściwie ich szukałem… kiedy nie byli tak ostrożni, jak powinni.

2021

6 stycznia [2021 – przyp. KO] rozpoczęli szczepienie, a śmiertelność była niezwykła – jako przedsiębiorca pogrzebowy nigdy nie widziałem czegoś takiego od 15 lat… zaczęło się dokładnie wtedy, gdy zaczęli wbijać w nich igły.

Cały proceder trwał 12 tygodni i zdaniem Johna skończył się nagle w drugim tygodniu kwietnia.

To było okropne. Tym razem byli bardzo różni — była to mieszanka wszystkich grup wiekowych i wszystkich lokalizacji.

To nie były… wszystkie domy opieki… głównie zgony w szpitalach… to były liczby „pandemiczne”, ale dopiero wtedy, gdy zaczęli się szczepić, i nigdy wcześniej” – zauważa.

I trwało to do kwietnia ’21, a potem nagle ustało.  A potem widzieliśmy najspokojniejszy okres, jaki kiedykolwiek znałem – po raz pierwszy od 5 lat jako dyrektor pogrzebowy straciliśmy pieniądze, ponieważ po prostu nikt tak naprawdę nie umierał.

Śmiertelność znów wzrasta

Dyrektor zakładu pogrzebowego zauważył, że około trzy tygodnie temu śmiertelność zaczęła ponownie rosnąć.

A teraz widzę ludzi w każdym wieku, i wszyscy z nich są zaszczepionymi, prawie wyłącznie. Zakres zgonów to nagły, nieodkryty zawał serca, zakrzepy, udar i niewydolność wielonarządowa.  To są cztery spójne grupy, które widzę.

UK: Rząd Wielkiej Brytanii już wie, kto umrze podczas jesiennej czwartej fali COVID-19?

To nie wirus?

Mamy do czynienia z bardzo skomplikowanym kłamstwem, by przekonać wszystkich, że są chorzy i że istnieje niebezpieczny wirus, a ty potrzebujesz zastrzyku ratującego życie – opisuje John.

Prawdziwa śmiertelność była w domach opieki w wyniku podawania midazolamu, a następnie celowe ponowne oznaczenie każdego normalnego zgonu jako zgonu „COVID”, a potem widzieliśmy ekstremalną śmiertelność po rozpoczęciu szczepień.

Pytam każdą rodzinę: „Czy ich ukochana osoba została zaszczepiona?”  Powiedzą: „Tak, podwójnie, ale to nie mogło być tak, ponieważ to było osiem tygodni temu”.  Po prostu nie widzą związku.

Dwa wydarzenia w niedalekiej przyszłości

Mogę wam powiedzieć, że niedługo wydarzą się dwie rzeczy. Już szczepią dzieci i wymyślają nowe „warianty”… co drugi miesiąc… chodzi o to, abyś przyzwyczaił się do tego, że istnieje wariant. – tłumaczy John.

A to, co się wkrótce stanie z tymi wszystkimi dziećmi, które szczepią, to to, że dzieci zachorują i umrą w wyniku właśnie tych zastrzyków.

Wkrótce zostanie oznaczony nowy „wariant”. Będą paradować z aktorami, celebrytami i pogrążonymi w żałobie rodzicami w telewizji, mediach głównego nurtu, nakłaniając cię do szczepienia i ochrony dzieci. To jest pewne i tak się stanie….

Odkąd wszedłem na giełdę, miałem około 45 różnych firm pogrzebowych lub ludzi pracujących w branży pogrzebowej, którzy bezpośrednio się ze mną skontaktowali.

Są bardzo świadomi tego, co się dzieje i wszyscy są bardzo, bardzo, bardzo przerażeni.

A jeśli ONI są gotowi mordować ludzi w taki sposób, jak to robią, podejrzewam, że nie zastanowią się dwa razy nad uciszeniem ludzi takich jak ja.

Wiem, że moje dni są policzone za to, że odważyłam się mówić prawdę.  W rzeczywistości nie ma pandemii COVID i jestem tego żywym dowodem.

Czy wiesz, ile dzieci, które miałem – lub słyszałem przez moją sieć firm pogrzebowych w promieniu 50 lub 60 mil – dzieci, które zmarły na COVID… odkąd to się zaczęło?  Ani jedno, ani jedno dziecko nie odeszło z COVID, o którym wiem, a ja byłbym świadomy, ponieważ byłaby to sensacyjna nowina.

Dwa Fronty

Tutaj mamy program depopulacji. A częścią tego programu są dwa fronty: pierwszy to zabijanie ludzi i widzę to jako przedsiębiorca pogrzebowy… a numer dwa to sterylizacja lub obezwładnianie dzieci, powstrzymanie ich przed ponownym zaludnieniem w późniejszym życiu.

Kiedy 12-latek dostanie zastrzyk, jeśli nie umrze i nie będzie chory, minie 10 lat, zanim ktokolwiek się o tym dowie.

To właśnie się dzieje….Jestem całkowicie przekonany.

Obozy FEMA w Wielkiej Brytanii

John również podzielił się swoim zaniepokojeniem o to, że powstają potężne super więzienia na całym świecie. Również w Wielkiej Brytanii.

Jest ogromne centrum więzienne, zupełnie nowe więzienie… znaleźli pieniądze na budowę ogromnych super więzień – obozów internowania dla 30 000 ludzi.

– Jak myślicie, do czego one służą?  Są dla osób, które nie przyjmą szczepionki. Będą nazywać je obozami kwarantanny, obozami FEMA.

– Zamierzają umieścić cię w obozach – i mogę ci powiedzieć, że szybko zostaniesz wysłany i szybko wypiszą ci w akcie zgonu  „COVID”….Widzimy dokładnie to, co rzekomo widzieliśmy podczas drugiej wojny światowej…

– Jest już jeden wybudowany lokalnie, to HMP Wellingborough….budynki są absolutnie ogromne….i mają obok krematorium….i ogromną kostnicę….powiesz mi, do czego to służy….to dla tych ludzi, którzy nie zaakceptują śmiertelnej szczepionki.

John przewiduje, że w ciągu najbliższych 5 lat wszyscy, których znamy i kochamy, mogą umrzeć, jeśli zostaną zaszczepieni….

Mogę ci powiedzieć, że tak właśnie powiedzą… to zupełnie nowy wariant, który jest skierowany do dzieci i wszyscy musimy chronić dzieci i na tej podstawie mogą próbować nakazać szczepienie, a potem zacznie się obława, i wtedy zapełnią te duże ośrodki kwarantanny.

Skandal: CDC Zaplanowało Covidowe Obozy Koncentracyjne Nowy Wspaniały Świat

W tych obozach będą „ogniska” COVID i ludzie zostaną wywiezieni… niektórzy ludzie nie wytrzymają i przyjmą śmiertelny zastrzyk tylko po to, by dostać  zwolnienie…. A później by zostać  zamkniętym w domu.

Całość nagrania poniżej:

Leave a Reply