WAŻNE! Naukowcy Johnson & Johnson przyznają to, o czym milczy establishment: Dzieci nie powinny brać sz*****onki! [VIDEO]

Project Veritas udostępnił kolejne nagranie ukrytą kamerą, ukazujące tym razem osoby zajmujące się szczepionkami. Dziennikarze śledczy zarejestrowali rozmowę dwóch pracowników Johnson & Johnson, którzy mówią, że dzieci nie powinny brać sz*****onki Covid-19

WAŻNE! Naukowcy Johnson & Johnson przyznają to, o czym milczy establishment: Dzieci nie powinny brać sz*****onki! [VIDEO]

Project Veritas udostępnił kolejne nagranie ukrytą kamerą, ukazujące tym razem osoby zajmujące się szczepionkami. Dziennikarze śledczy zarejestrowali rozmowę dwóch pracowników Johnson & Johnson, którzy mówią, że dzieci nie powinny brać sz*****onki Covid-19

Ukryta kamera przedstawia pracowników Johnson & Johnson, mówiących – Dzieci nie powinny dostawać pieprzonej szczepionki [COVID]”. Na nagraniu widać szefa regionalnego biznesu, Brandona Schatta.

„To dziecko, po prostu tego nie robisz, wiesz? Nie jest to coś, co jest tak nieznane pod względem reperkusji w przyszłości, wiesz?” -ujawnia.

Johnson & Johnson: Największy Eksperyment Medyczny Na Najmłodszych. Szczepionka COVID-19 Wywołuje HIV?

Schadt zasugerował również, że ogromny nacisk na szczepienie dzieci dotyczy pieniędzy, a nie bezpieczeństwa publicznego.

„J&J jest jak wchodzenie w najlepiej pachnącą kupę gówna, do której można wejść” – powiedział.

Inny pracownik J&J, naukowiec Justin Durrant, wyraźnie powiedział: „Nie bierz szczepionki Johnson & Johnson [szczepionki przeciw COVID], ale jakby co, to ci tego nie powiedziałem”.

Jeśli chodzi o dzieci, Durrant powiedział: „To nie zrobi tak wielkiej różnicy”.

Komentował także kampanię nacisków na ograniczenie przywilejów socjalnych dla nieszczepionych.

„Niedogodność [nieszczepionych] do tego stopnia, że ​​brzmi:„ Równie dobrze mogę po prostu to zrobić [i wziąć szczepionkę COVID]”, wiesz, co mówię?”

Dziennikarze śledczy Project Veritas ogłaszają rekrutację agentury do infiltrowania establiszmentu. Zobacz spot reklamowy! [VIDEO]

„To prawie tak – jesteś prawie jak obywatel drugiej klasy, jeśli nie jesteś zaszczepiony… nie możesz zrobić niczego, co może zrobić normalny obywatel” – dodał.

„Jeśli nie możesz pracować, czuję, że to wystarczająca kara… Jedynym sposobem, w jaki ludzie naprawdę działają i przestrzegają, jest to, że wpływa to na ich kieszenie, na przykład jeśli pracujesz dla dużej firmy i stracisz pracę, wierzę, że będziesz pierwszy w kolejce [aby przyjąć szczepionkę COVID]… To właśnie robimy”.

Justin Durrant, Johnson & Johnson Scientist: „Niedogodności [dla nieszczepionych] do tego stopnia, że ​​brzmią tak: „Równie dobrze mogę to zrobić [i wziąć szczepionkę COVID]”, wiesz, co mówię? Na przykład: „Nie mogę wyjechać poza stan, „Nie mogę – moja babcia jest w Kanadzie i nie mogę jej odwiedzić”, „wiesz, co mówię? Nie możesz pojechać do Francji, chyba że jesteś zaszczepiona – wiesz, że po prostu musisz robić takie rzeczy, w których jesteś prawie jak obywatel drugiej klasy, jeśli nie jesteś zaszczepiony, ale wiem, że to okropne”.

Jak możemy się dowiedzieć ze strony organizacji, Project Veritas zaplanowało kampanię reklamową otwarcie nawołującą do rekrutacji osób wewnątrz wiodących środowisk organizacji, czy szeroko rozumianego establiszmentu.

Celem akcji jest pozyskanie agentury, osób będących w posiadaniu nagrań, dokumentów, czy wiadomości dyskredytujących mainstreamowe grupy przestępcze, jak media, banki, organizacje rządowe, czy pozarządowe.

Project Veritas to amerykańska prawicowa grupa aktywistów założona przez Jamesa O’Keefe w 2011 roku jako dziennikarskie przedsiębiorstwo non-profit, aby kontynuować swoją tajną pracę w zakresie sprawozdawczości.

Dziennikarz Veritas: “Jesteś prawie co?”

Durrant: „Jak obywatel drugiej klasy, nie możesz zrobić niczego, co może zrobić normalny obywatel”.

Dziennikarz Veritas: „Obywatel drugiej klasy?”

Durrant: „Tak, jak najwyższa klasa, jak ci, którzy to rozumieją i ci, którzy po prostu lubią – wtedy gówno możesz zrobić”.

Dziennikarz Veritas: „Więc jak karzemy [nieszczepionych]?”

Durrant: „To znaczy, jeśli nie możesz pracować, czuję, że to wystarczająca kara”.

Dziennikarz Veritas: „Co ludzie?”

Durrant: „Jedynym sposobem, w jaki ludzie naprawdę działają i przestrzegają, jest to, że wpływa to na ich kieszenie, na przykład jeśli pracujesz dla dużej firmy i stracisz pracę, najlepiej uwierz, że będziesz pierwszy w kolejce [do weź szczepionkę COVID]. ”

Dziennikarz Veritas: Zgadza się, więc jeśli pracujesz dla dużej firmy i zaraz stracisz pracę, będziesz pierwszy w kolejce?

Durrant: „Tak”.

Dziennikarz Veritas: „To prawda. To sprytne, właśnie to musimy zrobić. ”

Durrant: „To właśnie robimy”.

WAŻNE! Wyciekło najnowsze nagranie! Informator zaczął sypać: Facebook cenzuruje fakty dotyczące szczepionek! [VIDEO]

Durrant powiedział, że nie zaleca przyjmowania szczepionki własnej firmy. Poprosił dziennikarza Veritas o zachowanie poufności tych informacji.

„Nie przyjmuj szczepionki Johnson & Johnson, ale ci tego nie powiedziałem” – powiedział.

Zarówno Durrant, jak i Brandon Schadt, regionalny lider biznesowy J & J, powiedzieli, że zastosowanie szczepionki COVID u dzieci nie zmieni zupełnie nic.

„To nie miałoby większego znaczenia”, gdyby dzieci nie były szczepione na COVID, powiedział Durrant.

„To dzieciak, po prostu tego nie robisz, wiesz? Nie jest to coś, co jest tak nieznane pod względem reperkusji w przyszłości, wiesz? – powiedział Schadt.

„To dzieciak, to pieprzony dzieciak, wiesz? Nie powinni dostawać pieprzonej szczepionki [COVID], wiesz? ”

Schadt porównał skuteczność szczepionki przeciw COVID firmy J & J z wynikami innych firm farmaceutycznych.

„J&J jest jak wejście w najlepiej pachnącą kupę gówna, do której można wejść” – powiedział.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply