WAŻNE! Konfederacja usunięta z platformy Facebook!

Jak podaje poseł na sejm, członek koła partii Konfederacja, Konrad Berkowicz, konto partii Konfederacja zostało zamknięte. -To skandaliczna ingerencja w polską scenę polityczną oraz wolność słowa i wyrażania poglądów.

WAŻNE! Konfederacja usunięta z platformy Facebook!

Media społecznościowe głównego nurtu konsekwentnie usuwają środowiska sprzeczne z ich narracją. Przed chwilą Facebook usunął profil partii politycznej Konfederacja.

Jak podaje poseł na sejm, członek koła partii Konfederacja, Konrad Berkowicz, konto partii Konfederacja zostało zamknięte. –To skandaliczna ingerencja w polską scenę polityczną oraz wolność słowa i wyrażania poglądów.

Faszystowski Facebook na stałe usuwa konta organizacyj pro-life

Konfederacja nie jest pierwszą i ostatnią ofiarą zamordyzmu polit-poprawności.

To nie pierwszy przypadek, kiedy mający odmienne poglądy od lewicowej platformy członkowie środowiska politycznego, czy medycznego, zostali usunięci z przestrzeni internetowej.

Z cenzurą platformy zmierzył się już jakiś czas temu sam były prezydent Donald Trump.

Zważywszy na powagę sytuacji, które doprowadziła do zawieszenia kont Pana Trumpa, podtrzymujemy nasze stanowisko, że jego działania były jawnym pogwałceniem naszego regulaminu, co ze swej strony zasługuje na najwyższą karę, jaką przewidują protokoły dotyczące kroków podejmowanych w wypadku nieprzestrzegania reguł – napisał wiceprezes Nick Clegg w oświadczeniu opublikowanym późnym wieczorem w dniu zdjęcia konta prezydenta.

Pisaliśmy już o tym, jak Amerykański koncern internetowy uniemożliwił rozpropagowanie informacji o kampanii społecznej skierowanej do chrześcijanek w krajach muzułmańskich.

Kampania stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, która padła ofiarą cenzury, była skierowana do władz ONZ oraz rządu Wielkiej Brytanii.

Głos w sprawie działań firmy Facebook zabrała nawet była menedżerka, ostrzegając, że platforma zagraża zdrowiu i dobrobytowi naszych obywateli.

– Platforma Facebook zagraża zdrowiu i dobrobytowi naszych obywateli – oświadczyła w poniedziałek podczas wysłuchania publicznego, zorganizowanego przez Komisję Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów (IMCO) Parlamentu Europejskiego, Frances Haugen, była menedżerka Facebooka.

Pierwsze sygnały o możliwości zamknięcia konta dobiegły na kilka godzin przed.

Po shadowbanie na moim profilu FB, który do dziś od kilku miesięcy funkcjonuje, przeniosłem się praktycznie całkowicie na Twittera. – napisał Artur Dziambor.

Teraz czytam, że FB zamierza zamknąć profil partii, która ma w sondażach po 10%. Jeżeli to się stanie, będzie to atak zewnętrzny na debatę w Polsce.

Konrad Berkowicz odniósł się również to faktu, że platforma ma pełne prawo do tego, aby usunąć konto każdego, kogo zechce.

(…) ale też my mamy prawo protestować)! – dodał.

„Strona @KONFEDERACJA_ na FB została przed chwilą usunięta! To skandaliczna ingerencja w polską scenę polityczną oraz wolność słowa i wyrażania poglądów w wykonaniu Facebooka (który oczywiście miał do tego prawo, ale też my mamy prawo protestować)!”

Krzysztof Bosak informuje również na swoim koncie Twitterowym – Stało się. Facebook usunął najpopularniejszy prorok partii politycznej w Polsce.

Na profilu twitterowym partii możemy przeczytać komunikat:

Konfederacja decyzją odgórną i bez ostrzeżenia usunięta z Facebooka. Budujmy zasięgi na innych platformach.

Nie poddajemy się! PODAWAJ DALEJ nasze wpisy na Twitterze, rozpowszechniaj je wśród znajomych i rodziny, przekonuj do nas także poza Internetem!

Gdyby faktycznie konto partii Konfederacja zostało usunięte na stałe, byłby to dla jedynego prawicowego ugrupowania w polskim sejmie poważny problem, z uwagi na zbliżające się wybory parlamentarne.

Leave a Reply