WAŻNE! FDA przypadkowo wyświetliło slajdy z listą skutków ubocznych. Miałeś tego nie zobaczyć! [VIDEO]

To niezbity dowód na to, że FDA bardzo dobrze wiedziało już w październiku 2020 roku [zanim udzieliło warunkowej zgody firmie Pfizer] o poważnych niepożądanych odczynach. Slajdy, które podczas spotkania pojawiają się w nagraniu video przez pomyłkę na mniej niż sekundę, ujawniły komplikacje medyczne, które teraz pokazują się u tych, którzy wzięli swoje dawki.

WAŻNE! FDA przypadkowo wyświetliło slajdy z listą skutków ubocznych. Miałeś tego nie zobaczyć! [VIDEO]
To niezbity dowód na to, że FDA bardzo dobrze wiedziało już w październiku 2020 roku [zanim udzieliło warunkowej zgody firmie Pfizer] o poważnych niepożądanych odczynach. Slajdy, które podczas spotkania pojawiają się w nagraniu video przez pomyłkę na mniej niż sekundę, ujawniły komplikacje medyczne, które teraz pokazują się u tych, którzy wzięli swoje dawki.

Federalna agencja odpowiedzialna za ochronę zdrowia publicznego nieświadomie przyznała, poprzez przypadkowe pokazanie slajdów, że osoby przyjmujące eksperymentalny produkt medyczny, mogą umrzeć lub doznać poważnych komplikacji medycznych z powodu tak zwanego szczepienia przeciwko SARS-COV-2. Wiedza ta nie powstrzymała agencji przed udzieleniem Pfizerowi pozwolenia na ich użycie zaledwie dwa miesiące później.

FDA, czyli Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków, przypadkowo ujawniła skrywane slajdy, pokazujące potencjalne skutki uboczne różnych szczepionek COVID-19. Lista obejmowała między innymi śmierć, zapalenie mięśnia sercowego, chorobę autoimmunologiczną, czy drgawki.

WAŻNE! USA: Holokaust poszczepienny nabiera rozpędu: Dane VAERS wskazują 4000% wzrost liczby zgonów po szczepieniu Covid-19! A to dopiero początek.

Publiczne spotkanie Komitetu Doradczego ds. Szczepionek i Powiązanych Produktów Biologicznych odbyło się 22 października 2020 r. w celu omówienia ogólnej kwestii opracowywania, zatwierdzania i/lub licencjonowania szczepionek wskazanych w celu zapobiegania COVID-19.

Podczas tego właśnie spotkania, FDA przez pomyłkę podzieliło się ze światem informacją, której nie można było opublikować z uwagi na możliwe sprzeciwy opinii społecznej.

Trzeba przyznać, że zdecydowanej większości uczestników spotkania udało się przemilczeć problem, unikając kompromitujących FDA pomyłek. Prawda jednak prędzej czy później zawsze wyjdzie na jaw.

Podczas swojej prezentacji Steven Anderson, dyrektor Biura Biostatystyki i Epidemiologii przy US Food and Drug Administration, CBER, [2:33:40] przez ułamek sekundy pokazał listę poważnych niepożądanych odczynów poszczepiennych, jakie FDA zdążyło zanotować, na chwilę zanim udostępniło zezwolenie na podawanie produktu na całym świecie.

Pfizer celowo pominął rutynowe testy, by przepchnąć szczepionkę? 3 Faza zmienia datę ukończenia!

Omawiany slajd pokazał początkową listę „możliwych skutków ubocznych zdarzeń niepożądanych” FDA na publicznym, trwającym prawie 9 godzin spotkaniu Komitetu Doradczego ds. Produktów FDA w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek COVID-19.

Slajd miał roboczy tytuł „Nadzór bezpieczeństwa FDA nad szczepionkami COVID-19: SZKIC listy możliwych skutków zdarzeń niepożądanych ***Może ulec zmianie***”. Stevenowi Andersonowi nerwowe przeskoczenie na kolejny slajd zajęło mniej niż sekundę.

Ukryty slajd, który nie miał być przedstawiony opinii publicznej, a który zawierał listę piepożądanych skutków ubocznych szczepionki / Źródło: FDA
Ukryty slajd, który nie miał być przedstawiony opinii publicznej, a który zawierał listę piepożądanych skutków ubocznych szczepionki / Źródło: FDA

Podczas tego samego spotkania podobna lista niepożądanych odczynów poszczepiennych pojawiła się na krótko również podczas prezentacji zastępcy dyrektora Biura Bezpieczeństwa Szczepień w CDC Toma Shimabukuro [około 2:06:29].

Dodatkowe Slajdy Odnośnie Szczepień, czyli to, czego FDA nie chciało, abyś zobaczył / Źródło: FDA
Dodatkowe Slajdy Odnośnie Szczepień, czyli to, czego FDA nie chciało, abyś zobaczył / Źródło: FDA

Kiedy Tom Shimabukuro po zakończonej prezentacji, przekazuje głos kolejnej, biorącej udział w spotkaniu – dr Stephanie Shrag – cała próba zakrycia slajdów trwa około 3 sekundy, co daje więcej czasu na zorientowanie się, że był zamiar zatajenia pewnych slajdów i co FDA na nich przedstawiało. Chociaż na spotkaniu omawiano zdarzenia niepożądane, zawartość slajdów nie została dogłębnie zbadana.

Wstępna Lista Wcześniej Określonych Wyników Dla RCA
Wstępna Lista Wcześniej Określonych Wyników Dla RCA

Lista możliwych skutków ubocznych na obydwu ukrywanych slajdach obejmuje takie niepożądane skutki uboczne, jak:

 • Zespół Guillain-Barré
 • ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia (krótkie i rozległe zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego, które uszkadza mielinę – ochronną osłonę włókien nerwowych)
 • poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego
 • zapalenie mózgu/zapalenie rdzenia/zapalenie mózgu i rdzenia/zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych/zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych/encefalopatia
 • drgawki/drgawki
 • udar
 • narkolepsja i katapleksja
 • anafilaksja
 • ostry zawał mięśnia sercowego
 • zapalenie mięśnia sercowego/zapalenie osierdzia
 • choroby autoimmunologiczne
 • zgony
 • wyniki ciąży i porodu
 • inne ostre choroby demielinizacyjne
 • nieanafilaktyczne reakcje alergiczne
 • małopłytkowość
 • rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe
 • żylna choroba zakrzepowo-zatorowa
 • zapalenie stawów i bóle stawów/bóle stawów
 • Choroba Kawasaki
 • choroba wzmocniona szczepionką

FDA i CDC pod ścianą. Badania mówią jasno: mRNA zmienia nasze DNA!

Jak pisaliśmy w maju tego roku, opublikowane 21 maja dane VAERS pokazały, że do tego dnia otrzymano 227805 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych po szczepionkach COVID, w tym 4201 zgonów i 18528 poważnych obrażeń. Dane pokrywają okres od 14 grudnia 2020 r. do 14 maja 2021 r.

Pomimo długiej listy potencjalnych skutków ubocznych, 11 grudnia 2020r. – czyli na dwa miesiące po prezentacji – FDA przyznała firmie Pfizer zezwolenie na użycie awaryjne produktu.

Na rządowej stronie clinicaltrials.gov sami możemy przekonać się, czy faktycznie zapraszani do telewizji eksperci, mają rację i szczepionki na COVID-19 nie są eksperymentem medycznym.

Kiedy jednak przyjrzymy się oficjalnym i szeroko dostępnym, choć przemilczanym dokumentom, okazuje się, że na przykład właśnie Pfizer BioNtech [a dotyczy to wszystkich czterech najbardziej znanych produktów terapii genowej i terapii z użyciem adenowirusa] zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero w roku 2023. I to jedynie są szacunki.

Redaktor naczelny czołowej niemieckiej gazety Bild przeprasza za celową propagandę strachu dotyczącą COVID-19 [VIDEO]

Dziś powstają oddolne organizacje, zrzeszające setki tysięcy osób z niepożądanymi poszczepiennymi odczynami, o których zapomniano, ponieważ nikt nie bierze za szczepienia COVID-19 odpowiedzialności.

Dziesiątki tysięcy okaleczonych przez szczepionki zaczyna potężną kampanię. Założyciele strony Vax Longhaulers utworzyli platformę dla wszystkich osób, które doświadczyły niepożądanych odczynów poszczepiennych, wynikających z przyjęcia tak zwanej szczepionki COVID-19. WeWantToBeHeard, czyli ‘Usłyszcie Nas’ stało się hasłem kampanii i jest wołaniem o pomoc, ponieważ nikt zdaje się ich nie zauważać.

Powstają również prywatne inicjatywy, w których osoby błagają o pomoc finansową na platformie GoFundMe. To dlatego, że zgodnie z prawem producenci szczepionek, rządy i osoby podające szczepienia nie ponoszą żadnej cywilno-prawnej odpowiedzialności za niepożądane odczyny poszczepienne u osoby, której rekomendują, którą nakłaniają, czy wręcz pośrednio, bądź bezpośrednio do przyjęcia eksperymentalnego szczepienia zmuszają.

Eksperymebt trwa.

Obejrzyj wideo:

2 KOMENTARZE

Leave a Reply