Warszawa zablokowana przez ekoterrorystów z Extinction Rebellion [VIDEO]

Ekoterroryści zorganizowali blokadę stolicy. Extinction Rebellion w ramach akcji „Polska Swarmuje” zablokowali m.in. ruch na Grochowskiej i w alei Niepodległości.

Ekoterroryści zorganizowali blokadę stolicy. Extinction Rebellion w ramach akcji „Polska Swarmuje” zablokowali m.in. ruch na Grochowskiej i w alei Niepodległości.

Ekofanatycy Grety Thunberg znowu o sobie przypomnieli. Tym razem celem Extinction Rebellion stała się Warszawa.

Ekoterroryści zablokowali wjazd ulicą Grochowską od strony centrum na Rondo Wiatraczna.

Wzdłuż pasów stanęło siedem osób z transparentami z napisami „Jeszcze żyjesz, ratuj klimat” i „Bez wody nie ma prądu”.

Francja: Szczury i inne szkodniki „współbiesiadnikami”?

Inna grupa obrała na cel aleję Niepodległości.

„Aktywiści zablokowali na dziesięć minut jezdnię w kierunku centrum. Ustawili się z banerem na wysokości kładki przy Bibliotece Narodowej” – relacjonował reporter Mateusz Szmelter.

Kolejna blokada została ustawiona na jezdni alei w kierunku Ursynowa. W korku utknął między innymi policyjny radiowóz. „Policjanci włączyli sygnały i przebili się przez zator. Wtedy aktywiści rozeszli się” – dodał reporter.

Co ciekawe, policjanci do ekoterrorystów podchodzili bardzo grzecznie. Porozmawiali tylko z jedną z kobiet organizujących manifestację.

Później blokada ekoterrorystów pojawiła się przy placu Zbawiciela. Natomiast na Marszałkowskiej stanęły osoby z transparentem „Czas na bunt”.

W efekcie zablokowany został wylot Marszałkowskiej w kierunku placu Konstytucji. Aktywiści dręczyli tylko kierowców – torowisko tramwajowe było przejezdne.

Leave a Reply