Warszawa: Tajemnicza śmierć mężczyzny na Nowym Świecie. Śledczy analizują monitoring

W tej chwili śledczy analizują monitoring. Śledztwo w sprawie zabójstwa wszczęto w niedzielę - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz odnosząc się do śmierci mężczyzny na Nowym Świecie w nocy z soboty na niedzielę.

Warszawa, Nowy Świat, Fot. PAP/Albert Zawada
Warszawa, Nowy Świat, Fot. PAP/Albert Zawada

W tej chwili śledczy analizują monitoring. Śledztwo w sprawie zabójstwa wszczęto w niedzielę – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz odnosząc się do śmierci mężczyzny na Nowym Świecie w nocy z soboty na niedzielę.

“Wczoraj wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa. Zabezpieczono dokumenty oraz monitoring. W tej chwili śledczy go analizują” – przekazała w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej. “Zlecona została sekcja zwłok” – dodała.

Jak zaznaczyła, postępowanie prowadzone jest w sprawie. “Trwają czynności dowodowe” – dodała Skrzyniarz.

Do zdarzenia doszło około godz. 4 w rejonie skrzyżowania ul. Foksal i Nowego Światu

Trwają ustalenia, co wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę na Nowym Świecie w Warszawie. Nad ranem do sklepu z alkoholem wszedł ranny mężczyzna. Przyjechało do niego pogotowie i zabrało do szpitala. Tam ranny mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło około godz. 4 w rejonie skrzyżowania ul. Foksal i Nowego Światu. W bramie przy Nowym Świecie 28 jeszcze po południu w niedzielę widoczne były ślady krwi, które prowadziły do pobliskiego sklepu z alkoholem. To najprawdopodobniej pracownicy sklepu zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc.

“Przyszedłem w dopiero w niedzielę rano na zmianę. Ale moi zmiennicy, którzy pracowali nocą, byli bardzo roztrzęsieni, nie potrafili wiele o sprawie opowiedzieć” – przekazał sprzedawca ze sklepu.

W rejonie miejsca, gdzie doszło do zdarzenia, w niedzielę pracowali policjanci w mundurach oraz “tajniacy”. Z ustaleń wynika, że funkcjonariusze m.in. sprawdzali monitoringi z okolicznych sklepów i restauracji.

Leave a Reply