Warszawa: Śmierć 20-latki na terenie AWF. Wstępne wyniki sekcji zwłok

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Portugalki zmarłej na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku; śledczy wykluczyli wstępnie udział osób trzecich - poinformowała prok. Aleksandra Skrzyniarz z warszawskiej prokuratury.

Warszawa: Śmierć 20-latki na terenie AWF. Wstępne wyniki sekcji zwłok

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Portugalki zmarłej na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku; śledczy wykluczyli wstępnie udział osób trzecich – poinformowała prok. Aleksandra Skrzyniarz z warszawskiej prokuratury.

Informacje, że prokuratura ma już wstępne wyniki sekcji zwłok, podała jako pierwsza “Gazeta Wyborcza”. 20-letnia Portugalka została znaleziona na balkonie jednego z budynków AWF w ubiegły czwartek. Policję zawiadomił pracownik uczelni tuż przed godz. 8 rano. Na miejsce pojechali policjanci i ratownicy medyczni, którzy potwierdzili zgon 20-latki.

“Dysponujemy wstępnymi wynikami. Do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Prokuratura wykluczyła wstępnie udział osób trzecich” – przekazała w czwartek prok. Skrzyniarz.

Dopytywana, czy znana jest przyczyna śmierci, odparła, że prokuratura oczekuje ostatecznych wyników sekcji. “Nadto z uwagi na dobro rodziny pokrzywdzonej nie przekazujemy szczegółowych informacji” – podkreśliła.

Leave a Reply