Warszawa: Imigrant zaatakował nożem w centrum handlowym

Trzech imigrantów z Gruzji zaczęło szarpać się w Centrum Handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Jeden z nich wyciągnął nóż

Warszawa: Imigrant zaatakował nożem w centrum handlowym

Trzech imigrantów z Gruzji zaczęło szarpać się w Centrum Handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Jeden z nich wyciągnął nóż.

Trzech obywateli Gruzji pokłóciło się w popularnym centrum handlowym w Warszawie. Kłótnia przerodziła się w bójkę. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i ranił pozostałych. Następnie uciekł z galerii handlowej.

– Około godz. 19 miała miejsce szarpanina między trzema mężczyznami. Jeden z nich dźgnął ostrym narzędziem dwóch pozostałych. Mężczyźni trafili do szpitala z powierzchownymi obrażeniami – poinformowała „Super Express” sierż. sztab. Monika Nawrot, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji.

– Obrażenia nie zagrażają życiu poszkodowanym – dodała policjantka.

Pod Arkadią do późnych godzin wieczornych rozstawiony był policyjny parawan. Wczoraj wieczorem informowano, że policja jest na tropie sprawcy. Na ten moment nie ma informacji, czy udało się już złapać nożownika, czy też wciąż pozostaje na wolności.

Warszawa: Mężczyzna przeżył uderzenie pioruna. „Nie potrafił wyartykułować nawet słowa”

Leave a Reply