W poniedziałek kolejne spotkanie PAŻP z kontrolerami ruchu lotniczego

Kolejne spotkanie przedstawicieli Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP) i Związku Zawodowego Kontrolerów Ruchu Lotniczego (ZZKRL) odbędzie się w poniedziałek - poinformowano we wspólnym komunikacie po niedzielnych rozmowach przedstawicieli Agencji z kontrolerami.

Prezes PAŻP Anita Oleksiak (P) i prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego Piotr Samson (L). Fot. PAP/Paweł Supernak
Prezes PAŻP Anita Oleksiak (P) i prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego Piotr Samson (L). Fot. PAP/Paweł Supernak

Kolejne spotkanie przedstawicieli Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP) i Związku Zawodowego Kontrolerów Ruchu Lotniczego (ZZKRL) odbędzie się w poniedziałek – poinformowano we wspólnym komunikacie po niedzielnych rozmowach przedstawicieli Agencji z kontrolerami.

W niedzielę odbyła się kolejna runda rozmów między przedstawicielami Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej z kontrolerami ze Związku Zawodowego Kontrolerów Ruchu Lotniczego.

Jak poinformowano we wspólnym komunikacie, kolejne spotkanie odbędzie się w poniedziałek (25 kwietnia) o godz. 14.00.

Z komunikatu wynika, że niedzielne rozmowy dotyczyły m.in. kwestii wynagrodzeń dla kontrolerów. Dodano, że będą kontynuowane także rozmowy ws. regulaminu pracy, kodeksu etyki oraz regulaminu w zakresie rozwoju, szkolenia i wsparcia dla pracowników PAŻP zatrudnionych na stanowisku kontrolera ruchu lotniczego i informatora FIS.

„Rozmowy prowadzone są w sposób merytoryczny w atmosferze wzajemnego szacunku” – przekazano we wspólnym komunikacie.

Leave a Reply