Eksperymenty na ludziach: Tajwan, Naziści, Alabama. „Zaszcze***ni super rozsiewacze wirusa COVID-19” mówi dr Malone. Przerażające dane śmiertelności! [VIDEO]

- Pomysł, że jeśli wszyscy będą zaszcz****ni w miejscu pracy, to nie będzie już wirusa, jest fałszem. To kłamstwo - powiedział dr Robert Malone. Porównał dzisiejsze działania do eksperymentów z Alabamy w 1932 roku, Nazistów 1939, oraz sytuacji na Tajwanie w 2021.

Eksperymenty na ludziach: Taiwan, Naziści, Alabama. „Zaszcze***ni super rozsiewacze wirusa COVID-19” mówi dr Malone. Przerażające dane śmiertelności! [VIDEO]
Wynalazca metody mRNA, którego mainstream zdążył już był zdyskredytować za negatywne słowa o eksperymentalnej metodzie wykonywanej na ludziach, odniósł się do powszechnej narracji myślenia życzeniowego, że wyszcze****ie populacji zatrzyma rozprzestrzenianie wirusa.

– Pomysł, że jeśli wszyscy będą zaszcz****ni w miejscu pracy, to nie będzie już wirusa, jest fałszem. To kłamstwo – powiedział dr Robert Malone. Porównał dzisiejsze działania do eksperymentów z Alabamy w 1932 roku, Nazistów 1939, oraz sytuacji na Tajwanie w 2021.

Malone odniósł się do dwóch przypadków, w których obywatele są „skłaniani” do wzięcia tego, co nazywa „eksperymentalną” szczepionką.

WAŻNE! Dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA: Szczepionka COVID-19 to niebezpieczeństwo. Powoduje, że wirus staje się bardziej zakaźny! [VIDEO]

Naziści

Był okres, w którym Zachodnia Wirginia próbowała nakłonić ludzi do zaszczepienia się – powiedział Malone.

Więc zorganizowali loterię, w której można było wygrać shotguna. A w Kanadzie istniała polityka oferowania dzieciom darmowych lodów, aby skłonić je do wzięcia szczepionki nawet bez zgody rodziców. To tylko dwa szczególnie wyraźne przykłady niesprawiedliwego przymusu. .. W rzeczywistości nie jest to legalne.

Malone porównał to, co dzieje się dzisiaj ze szczepionkami przeciw COVID, do nielegalnych eksperymentów medycznych przeprowadzanych przez nazistowskie Niemcy.

Żydzi i inne grupy etniczne byli poddawani straszliwym eksperymentalnym badaniom medycznym – powiedział Malone.

– I usprawiedliwiali to, mówiąc, że to dla wspólnego dobra.

Tuskegee, czyli Mengele po amerykańsku

Malone powiedział, że świat zachodni zgodził się, że już tego nie zrobimy. Jednak od czasu do czasu wydaje się, że zapominamy, i oczywiście Tuskegee jest kolejnym z przykładów.

Eksperyment Tuskegee rozpoczął się w 1932 roku, kiedy nie było znanego sposobu leczenia kiły, zakaźnej choroby wenerycznej.

Kiła to choroba przenoszona głównie drogą płciową, wywoływana przez krętka bladego. Do zakażenia może również dojść drogą przezłożyskową.

Kiłę można podejrzewać na podstawie wywiadu epidemiologicznego i badania fizykalnego, ale ostateczne rozpoznanie ustala się obecnie na podstawie badań laboratoryjnych.

Po zwerbowaniu dzięki obietnicy bezpłatnej opieki medycznej, 600 Afroamerykanów z hrabstwa Macon w stanie Alabama zostało zapisanych do projektu, którego celem było zbadanie pełnego postępu choroby.

Uczestnicy byli głównie dzierżawcami, a wielu nigdy wcześniej nie odwiedziło lekarza.

Lekarze z Publicznej Służby Zdrowia, która prowadziła badanie, poinformowali uczestników — 399 mężczyzn z utajoną kiłą i grupę kontrolną 201 innych, którzy byli wolni od tej choroby — że byli leczeni z powodu 'złej krwi’, terminu powszechnie używanego w tym czasie, który odnosił się do różnych dolegliwości.

Podejście Amiszów: Bóg, praca i odporność stada. Czyli pandemia, na której dobrze można wyjść [VIDEO]

Aby śledzić pełny postęp choroby, naukowcy nie zapewnili skutecznej opieki, ponieważ mężczyźni umierali, tracili wzrok lub doświadczali innych poważnych problemów zdrowotnych z powodu nieleczonej kiły.

Lekarze dobrze wiedzieli, co im było. Chcieli jednak zobaczyć, jak szybko będzie się ona rozprzestrzeniała, w jakich warunkach i w jakim stanie będą umierali uczestnicy eksperymentu.

Kłamstwo

Próbując wyjaśnić błędne informacje pochodzące z placówek medycznych, Malone powiedział, że w pełni zaszczepione osoby mogą rozprzestrzeniać COVID.

Pomysł, że jeśli jest jakieś miejsce pracy, w którym wszyscy są zaszczepieni, to wirus przestanie się rozprzestrzeniać, jest całkowicie fałszywy. to kłamstwo – powiedział Malone.

– Zaszczepieni są w rzeczywistości „super-rozsiewaczami”, o których wszystkim mówiono na początku pandemii – argumentował Malone.

– Jeśli weźmiesz pod uwagę fakt naukowy, że zaszczepieni ludzie mają mniej objawów niż nieszczepieni, ale nadal mogą łatwo rozprzestrzeniać chorobę, rozważ zaszczepionego współpracownika, którego nieszczepiony syn przyniósł chorobę do domu i przekazał mu ją.

Może nie mieć żadnych objawów … ale na pewno będzie produkował wirusa. I powie: „Hej, mogę iść dzisiaj do pracy”, ale będzie rozsiewał wirusa jak szalony.

Szlachetne kłamstwo

Jeśli rząd nie przedstawi ci, jakie są zagrożenia i nie ujawni ci, co naprawdę się dzieje, ponieważ uważa, że nie możesz poradzić sobie z wiadomościami, wtedy mamy do czynienia ze szlachetnym kłamstwem.

Malone potępił „szlachetne kłamstwo” jako „paternalistyczny autorytaryzm”.

Powiedział, że idea rządzenia przez kłamstwo sięga Platona i filozofii starożytnej Grecji, która twierdzi, że „w porządku, aby politycy i ludzie na stanowiskach kierowniczych okłamywali opinię publiczną, ponieważ mają specjalną wiedzę i zdolność rozumienia rzeczy”, a opinia publiczna nie radzi sobie z takim poziomem informacji. Dlatego można ich okłamywać ”.

– Naprawdę nie zgadzam się z takim tokiem myślenia – powiedział Malone.

Jednak od bardzo dawna jest to sposób, w jaki funkcjonuje polityka w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie w zakresie zdrowia publicznego.

Przerażające dane z Tajwanu

Na swoim koncie twitterowym dr Malone opublikował wpis o tragicznej sytuacji na Tajwanie, gdzie liczba zgonów spowodowanych szczepionkami przekroczyła liczbę zgonów od wirusa.

Przytoczył surowe liczby, z których wynika, że od szczepionki zmarły 852 osoby, a od wirusa 844.

„Śmierć na Tajwanie z powodu szczepienia COVID-19 przewyższa śmierć z powodu COVID-19. Zgony poszczepienne na Tajwanie: 852 Zgony z COVID-19: 844
Przewidywanie: szczepienie krajów o niskim wskaźniku śmiertelności (takich jak duża część Afryki) spowoduje więcej zgonów z powodu szczepienia niż z powodu choroby”.

Pełne nagranie wywiadu z doktorem Malone poniżej:

Leave a Reply