Raport VAERS za grudzień i styczeń: Ponad 100 milionów NOPów! Dlaczego media i politycy udają, że nic się nie dzieje?!

CDC przedstawiło raport VAERS. Lawina NOPów. Przede wszystkim wzrost wśród osób w wieku od 5 do 17 lat. Grudzień i styczeń to apogeum niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Raport VAERS za grudzień i styczeń: Ponad 100 milionów NOPów! Dlaczego media i politycy udają, że nic się nie dzieje?!

CDC przedstawiło raport VAERS. Lawina NOPów. Przede wszystkim wzrost wśród osób w wieku od 5 do 17 lat. Grudzień i styczeń to apogeum niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) opublikowało raport VAERS 31 stycznia. Nowe dane pokazują, że w okresie od 14 grudnia 2020 r. do 21 stycznia 2022 r. zgłoszono ponad milion zdarzeń niepożądanych po szczepionkach przeciw COVID-19. To jednak nie jedyny problem i nie do końca prawdziwe liczby.

VAERS to główny finansowany przez rząd system zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych w Stanach Zjednoczonych.

Niezależne badanie Uniwersytetu Columbia: Ponad 150 000 zgonów w Ameryce! Więcej niż ofiar wojny w Wietnamie!

Pomimo, że każdy zgłoszony do systemu VAERS przypadek jest rzeczywistym niepożądanym skutkiem poszczepiennym, trzeba jednak uznać, że dane te są zaledwie szacunkowe i bardzo zaniżone.

VAERS ma jeden kardynalny błąd, mianowicie jego niedoszacowanie raportów jest na poziomie mniej niż 1%.

Oznacza to, że milion NOPów pomiędzy grudniem, a styczniem to jedynie 1% wszystkich odczynów, które powinny się były znaleźć w systemie.

Co z kolei oznacza, że CDC powinno było podać 100 000 000 NOPów, które wystąpiły na przestrzeni dwóch miesięcy, nie milion.

Wśród osób w wieku od 5 do 17 lat liczba ta wynosi 3 500 000, nie 35000.

Co jest w nieprzebadanym dotychczas prawidłowo preparacie podawanym naszym bliskim, do końca nie wiadomo. Sami producenci ukrywają ich skład.

Jak wynika z przedstawionych przez prawników i dziennikarzy śledczych ICAN dowodów, FDA oraz producent Pfizer zataili jeden ze składników stanowiący ponad 20% całości produktu. Kroki prawne w tej sprawie już zostały podjęte.

Już w maju 2021 roku informowaliśmy o holokauście poszczepiennym. A to miał być jedynie czubek góry lodowej.

Pisaliśmy również o europejskim raporcie medycznym, który już na tamtą chwilę przedstawiał równie ponure wieści.

W raporcie Health Impact News zestawiono dane opierające się o raport EudraVigilance według szczepień, rodzaju urazów i rodzaju firm: Moderna, Pfizer, AstraZeneca i Johnson & Johnson, które sprzedają pod nazwą Janssen.

Według raportu, liczby zgłoszonych obrażeń i zgonów dla każdej szczepionki były następujące:

Pfizer-BioNTech: 4293 zgonów i 144607 obrażeń
Moderna: 2094 zgonów i 15 979 obrażeń
AstraZeneca: 1360 zgonów i 169386 obrażeń
Johnson & Johnson (Janssen): 19 zgonów i 246 obrażeń

Z opublikowanych danych od 14 grudnia 2020 r. do 21 stycznia 2022 r. zgłoszono łącznie 1 071 856 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych po szczepionkach przeciw COVID do systemu VAERS.

Źródło: medalerts.org
Źródło: medalerts.org

Dane obejmowały łącznie 22 607 zgłoszeń zgonów – wzrost o 414 w porównaniu z poprzednim tygodniem – oraz 178 994 zgłoszeń poważnych obrażeń, w tym zgonów, w tym samym okresie – o 4 130 więcej w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Źródło: medalerts.org
Źródło: medalerts.org

Podawanie eksperymentalnych dawek przeciwko SARS-COV-2 zaczęło się w Polsce w czerwcu ubiegłego roku.

Jak informował wówczas szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. narodowego programu szczepień Michał Dworczyk, szczepienia dla osób w wieku 12-15 lat odbywały się na tych samych zasadach, co dla młodzieży w wieku 16-18 lat.

Podczas tak zwanego szczepienia przeciw COVID-19 dzieci w wieku 12-15 lat jest konieczna obecność rodzica lub opiekuna prawnego – tak samo, jak w przypadku dzieci starszych. To oni muszą wyrazić zgodę na szczepienie.

Dziennikarka dociera do tajnego dokumentu! Tylko w ciągu pierwszych trzech miesięcy Pfizer zarejestrował 158 000 NOPów i 1223 zgony!

„Nie przewidujemy żadnych zmian, ani trudności, ponieważ już przetrenowaliśmy, mówiąc kolokwialnie, zapisy osób niepełnoletnich w ostatnich tygodniach, kiedy to młodzież w wieku 16-18 lat mogła się rejestrować i szczepić” – podkreślał szef KPRM.

Decyzja o podawaniu eksperymentalnego środka zapadła pomimo wielu sygnałów zapalenia serca wśród dzieci i młodzieży w krajach sąsiadujących z Polską, czy w Ameryce właśnie.

Najczęstszymi przypadkami niepożądanych odczynów poszczepiennych u dzieci są zapalenie mięśnia sercowego, zakrzepy płuc, mózgu i serca.

W raporcie przedstawiono dane z zaledwie grudnia i stycznia, w których wystąpiło 14 przypadków zapalenia serca i osierdzia oraz 24 przypadki zaburzenia krzepnięcia krwi u dzieci od 5 do 12 roku życia.

Podawanie eksperymentalnej dawki tak zwanej szczepionki jest o tyle nieuzasadnione w przypadku dzieci, że przechodzą je bez żadnych poważnych konsekwencji.

Niedawno udostępnione dane przez Główny Urząd Statystyczny Wielkiej Brytanii jasno stwierdzają, że dzieci nie umierają z powodu COVID-19.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Pfizer BioNtech zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero 15 maja w roku 2023.

Badania eksperymentalne AstraZeneca zakończą się 14 lutego 2023 roku.

Szacuje się, że eksperymentalny produkt firmy Janssen, potocznie zwany szczepionką, ukończy fazę III badań dopiero 31 maja 2023 roku.

Najszybciej z fazą III badań klinicznych upora się Moderna – 27 październik tego roku.

Dlaczego media głównego nurtu i środowisko polityczne milczą?

144 badania naukowe potwierdzają wyższość naturalnie nabytej odporności na Covid-19

Leave a Reply