USA: Wyciekł szokujący mail dyrektorki do pracowników. Nie przyjmujcie szczepionki COVID-19. Nie przyjmujemy zaszczepionych

Prywatna szkoła w Miami prosi swoich pracowników o niebranie udziału w szczepieniu przeciwko COVID-19 i ustanawia nową politykę firmy: Nie przyjmujemy zaszczepionych. "Wszyscy możemy się zgodzić, że jest to nowe ryzyko, które może wpływać na układ rozrodczy, płodność oraz normalny wzrost i rozwój kobiet i dzieci. Dopóki nie będzie wiadomo więcej, musimy zachować ostrożność, jeśli chodzi o dobro naszych uczniów i zespołu szkolnego."

Prywatna szkoła w Miami prosi swoich pracowników o niebranie udziału w szczepieniu przeciwko COVID-19 i ustanawia nową politykę firmy. Wyciekł szokujący mail: Nie przyjmujcie szczepionki. Nie przyjmujemy zaszczepionych.

Szkoła w Miami została bezlitośnie zaatakowana przez media głównego nurtu za wskazówki dla swoich pracowników, by wstrzymali się z otrzymaniem szczepionki przeciwko koronawirusowi, do momentu zakończenia największego masowego eksperymentu na gatunku ludzkim w nowoczesnej historii medycyny.

Centner Academy, prywatna szkoła w Miami, trafiła na międzynarodowe nagłówki gazet za prośbę w kierunku swoich pracowników, którzy nie otrzymali jeszcze eksperymentalnej szczepionki COVID-19, aby z tą decyzją poczekali do końca roku szkolnego.

Szkoła ma na celu dobro swoich pracowników i uczniów, a biorąc pod uwagę zarówno nowe, niepotwierdzone doniesienia, że zaszczepieni mogą niekorzystnie wpłynąć na zdrowie niezaszczepionych, jak i dane dotyczące bezpieczeństwa klinicznego i skuteczności szczepionek mRNA, które zostaną uzupełnione dopiero w 2023 roku, prosi o wstrzymanie się z podjęciem decyzji o zaszczepieniu się tak zwaną szczepionką.

WAŻNE! Wiarygodny związek pomiędzy eksperymentalnymi szczepionkami mRNA, a zabójczymi chorobami mózgu!

„Dziesiątki tysięcy kobiet na całym świecie zgłosiło ostatnio niekorzystne problemy reprodukcyjne spowodowane po prostu bliskością osób, które otrzymały którykolwiek z zastrzyków COVID-19, np. nieregularne miesiączki, krwawienia, poronienia, pomenopauzalne krwotoki i brak miesiączki (całkowita utrata miesiączki).” – dzieli się swymi obawami Leila Centner, współzałożycielka i dyrektor generalna Centner Academy, prywatnej szkoły w Miami, w wewnętrznym mejlu skierowanym do jej pracowników. Chwilę później mejl wyciekł do prasy.

Centner podzieliła się swoimi przemyśleniami również na Instagramie. Tam obszernie informuje rodziców dzieci uczęszczających do szkoły o krokach, jakie podjęto.

Leila Centner 1a
Źródło: Instagram

“Nikt nie wie dokładnie, co może być przyczyną tych nieprawidłowości, ale wydaje się, że ci, którzy otrzymali szczepionki, mogą przekazywać coś tym, z którymi się stykają. Dopóki nie będzie wiadomo więcej, musimy zachować ostrożność, jeśli chodzi o dobro naszych uczniów i zespołu szkolnego”.

Nową polisą szkoły jest to że nie będą przyjmowali nowych pracowników, którzy zaszczepili się tak zwaną szczepionką COVID-19.

Medialny atak lobby

Lokalna stacja CBS MIAMI zaczęła atak na szkołę używając starych wyświechtanych frazesów, mówiąc jakimi to wspaniałymi narzędziami do walki z pandemią są szczepienia.

“Otóż mamy najlepszą broń w naszym arsenale, by nabyć odporność i pozbyć się problemu, a oni [szkoła – przyp.KO] zniechęcają wszystkich do wzięcia jej. To tragedia. – powiedziała Dr Aileen Marty na antenie CBS Miami.

To był pełen wrażeń tydzień, który obejmował również ważne spotkanie naszych wykładowców i pracowników, podczas którego podzieliliśmy się trudną decyzją, że idąc naprzód, aż do odwołania, prosimy każdego pracownika, który jeszcze nie wziął eksperymentalnej szczepionki COVID-19, aby zaczekał do końca roku szkolnego.

Dr Aileen Marty kontynuuje: „Nie ma ani jednego cytatu, nie ma ani jednego lekarza ani naukowca, którego nazwisko jest zapisane. Nie ma żadnych odniesień. Nie ma nic. Nie ma dowodów naukowych. Jedyną rzeczą, która tam jest, jest plotka, a jeśli spojrzeć na rzeczywistość , za tymi zarzutami stoi zero, zero nauki ”.

„Jeśli w to uwierzą, a następnie podzielą się tym wielkim kłamstwem, ma to przerażający wpływ na całą naszą społeczność” – powiedziała.

Nie dziwi dmuchanie na zimne Centner Academy, wszak cała masowa paranoja wyszczepiania jest w fazie eksperymentu medycznego, czy się to lekarzom na pasku podoba, czy nie.

Jak pisaliśmy już na łamach Paradyzja.com, Pfizer, Moderna, J&J, oraz Astrazeneca ukończą eksperyment dopiero do roku 2023.

WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

 

Całość odezwy do rodziców brzmiała następująco:

“Drodzy Rodzice Centner Academy,

Dziękujemy wszystkim za udział w zeszłotygodniowym cyklu wydarzeń w kampusie szkoły podstawowej i gimnazjum. Od pokazu sztuki, przez zajęcia nauki, po “open mic” i wychowanie fizyczne z rodzicami – wszyscy świetnie się bawiliśmy i jesteśmy bardzo wdzięczni naszym wykładowcom i personelowi za wykonanie tak niesamowitej pracy!

To był pełen wrażeń tydzień, który obejmował również ważne spotkanie naszych wykładowców i pracowników, podczas którego podzieliliśmy się trudną decyzją, że idąc naprzód, aż do odwołania, prosimy każdego pracownika, który jeszcze nie wziął eksperymentalnej szczepionki COVID-19, aby zaczekał do końca roku szkolnego.

Najnowsze badanie ujawnia problemy z bezpieczeństwem i skutecznością maseczek!

Zaleciliśmy również, aby wszyscy wykładowcy i personel wstrzymali się z przyjmowaniem szczepionki, dopóki nie będą dostępne dalsze badania dotyczące tego, czy ten eksperymentalny lek wpływa na osoby niezaszczepione. Zgodnie z naszą polityką, w miarę możliwości, nie zatrudniamy nikogo, kto wziął eksperymentalną szczepionkę COVID-19 do czasu uzyskania dalszych informacji.

Nie była to łatwa decyzja. Podjęliśmy ją wraz z kilkoma lekarzami, którzy są na pierwszej linii i badają zgłoszone problemy, jak opisano poniżej. Nasi doradcy byli zgodni co do tego, że dopóki ten temat nie zostanie dokładniej zbadany, w najlepszym interesie dzieci jest ochrona ich przed nieznanymi konsekwencjami przebywania w bliskim sąsiedztwie przez cały dzień z nauczycielem, którego niedawno zaszczepiono na COVID-19.

Rozumiemy, że te informacje są nowe i jeszcze nie zostały zbadane. Wobec braku solidnych badań uważamy, że rozsądne jest zachowanie dużej ostrożności i ograniczenie potencjalnego ryzyka.

Johnson & Johnson: Największy Eksperyment Medyczny Na Najmłodszych. Szczepionka COVID-19 Wywołuje HIV?

Nie jesteśmy w 100% pewni, czy szczepionki na COVID-19 są bezpieczne i istnieje zbyt wiele nieznanych zmiennych, abyśmy mogli czuć się komfortowo w tej chwili. Na przykład dziesiątki tysięcy kobiet na całym świecie zgłaszało ostatnio niekorzystne problemy reprodukcyjne wynikające z przebywania w bliskim sąsiedztwie z osobami, które otrzymały którąkolwiek ze szczepionek na COVID-19, np. nieregularne miesiączki, krwawienia, poronienia, krwotoki po menopauzie i brak miesiączki (całkowita utrata miesiączki). Nikt nie wie dokładnie, co może być przyczyną tych nieprawidłowości, ale wydaje się, że ci, którzy ją otrzymali, mogą przekazywać coś tym, z którymi się kontaktują.

Uważamy, że wszyscy możemy się zgodzić, że jest to nowe ryzyko, które może wpływać na układ rozrodczy, płodność oraz normalny wzrost i rozwój kobiet i dzieci. Dopóki nie będzie wiadomo więcej, musimy zachować ostrożność, jeśli chodzi o dobro naszych uczniów i zespołu szkolnego.

Wiem, że wielu z was rozumie, że jesteśmy w 100% za osobistą Wolnością Zdrowia i „moim ciałem, moim wyborem”. Jedynym powodem, dla którego teraz podejmujemy tę decyzję, jest potencjalny wpływ decyzji dotyczącej zdrowia jednej osoby na wielu innych studentów i wykładowców. Tylko z tego powodu w tej chwili podejmujemy tę akcję. Jeśli okaże się, że informacje te są niedokładne lub nieuzasadnione, chętnie zmienimy naszą decyzję.

Ważne! Szczepionki Gardisil Zawierają Niebezpieczne Składniki, Używane w Wojnie Biologicznej

Wiemy, że nie wszyscy w tym temacie pozostają zgodni, ale taka jest nasza filozofia w Centner Academy, którą podziela wielu naszych nauczycieli i rodziców. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów zawsze było i pozostaje naszym priorytetem nr 1.

Nasze reakcje i działania konsekwentnie wynikały z dużej ostrożności i przemyślanego podejmowania decyzji, gdy pojawiają się zagrożenia wobec naszych dzieci. Obejmuje to zagrożenia dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Na przykład 16 marca 2020 r., na samym początku COVID-19 w USA, Centner Academy była pierwszą szkołą w Miami i jedną z pierwszych w kraju, która zamknęła zajęcia indywidualne i w pełni przestawiła się na nauczanie online.

WAŻNE! Szczepionka firmy Pfizer może powodować zapalenie serca u osób poniżej 30 roku życia, sugerują badania.

Następnie, 8 września 2020 r., całkowicie otworzyliśmy się w nowym rok szkolnym, podczas gdy wiele szkół w całym kraju pozostało online i nadal to robi. Przeanalizowaliśmy dane i przeanalizowaliśmy badania.

Wiedzieliśmy dzięki temu, że dzieci mają wskaźnik przeżycia na poziomie 99,9974%. Przeanalizowaliśmy również wzrost wskaźników samobójstw i związanych z nimi problemów emocjonalnych z powodu lockdownu i konieczności kontynuowania nauki online przez dzieci.

WAŻNE! Metaanaliza 65 badań naukowych ujawnia, że maseczki poważnie szkodzą naszemu zdrowiu!

Nie jest tajemnicą, że systemy edukacyjne na całym świecie stoją przed wyzwaniami w przygotowaniu uczniów do radzenia sobie z wymogami nieprzewidywalnych okoliczności związanych z COVID-19. Będziemy nadal ciężko pracować, aby podejmować najlepsze decyzje, aby nasze dzieci były zdrowe i bezpieczne – fizycznie, psychicznie i emocjonalnie.

Z poważaniem,
Leila Centner
Centner Academy”

Czy obawy Centner Academy są słuszne? Czy kroki zapobiegawcze były dobrym pomysłem? Dowiemy się zapewne niebawem. Eksperyment trwa.

WHO wplątała się w sieć wpływów Big Pharmy |Wikileaks: Zbiór Poufnych Dokumentów – Covid19

Leave a Reply