USA: Parafia dopuściła się nazistowskich praktyk? Niektórzy księża na straży postępu i segregacji sanitarnej

Zgodnie z wytycznymi wydanymi przez archidiecezję, każdy rzymski katolik, który otrzyma eksperymentalny zastrzyk mRNA od firmy Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca, lub Johnson & Johnson, witany jest z otwartymi ramionami w kościele św. Józefa. Wszyscy inni będą oficjalnie dyskryminowani.

Parafia w archidiecezji St. Louis wprowadza podział między swoich wiernych. Apartheid w Kościele Katolickim między zaszczepionymi i nieszczepionymi staje się faktem? Niektórzy księża na straży postępu i segregacji sanitarnej.

Parafia świetego Józefa zakazuje niezaszczepionym korzystania z sali parafialnej, wprowadza apartheid i dyskryminuje osoby, które nie chcą brać udziału w eksperymencie medycznym. Segregacja sanitarna w kościele katolickim staje się faktem.

W liście z 19 maja wysłanym pocztą elektroniczną do parafian i zamieszczonym na stronie internetowej parafii, ks. James Callahan z kościoła św. Józefa w Cottleville opisał nowe środki, które zostaną wprowadzone w parafii w związku z tak zwaną pandemią COVID-19.

Wszystkim niezaszczepionym członkom parafii św. Józefa nie wolno teraz korzystać z sali parafialnej i muszą nosić maskę przez cały czas, gdy znajdują się w innym miejscu na terenie obiektu. Z drugiej strony członkowie, którzy otrzymali eksperymentalny zastrzyk przeciwko koronawirusowi, mają pełne przywileje odprawiania praktyk religijnych i mogą normalnie uczestniczyć we wszystkich ceremoniach i rytuałach.

Nadciąga segregacja sanitarna. Do Polski będą mogli wjechać tylko zaszczepieni, ozdrowieńcy lub osoby, które wykonały test

Zgodnie z wytycznymi wydanymi przez archidiecezję St. Louis, każdy rzymski katolik, który otrzyma eksperymentalny zastrzyk mRNA od firmy Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca, lub Johnson & Johnson (J&J), witany jest z otwartymi ramionami w kościele św. Józefa. Wszyscy inni będą oficjalnie dyskryminowani.

„Nakaz maski dotyczy teraz tylko wszystkich wiernych parafii, którzy nie otrzymali szczepionki przeciwko wirusowi COVID-19. Zgodnie z wytycznymi CDC wydanymi wczoraj, proboszcz parafii określi ograniczenia liczby miejsc i środki dystansowania społecznego w parafiach archidiecezjalnych na podstawie wielkości i konstrukcji parafii oraz tego, co uważa za konieczne, aby zapewnić możliwie najbezpieczniejsze środowisko. Te zmiany wytycznych wchodzą w życie natychmiast.” – czytamy w oświadczeniu.

Źródło: www.archstl.org
Źródło: http://www.archstl.org

Jednak Callahan poszedł dalej, podejmując kroki by zaznaczyć różnicę pomiędzy obiema grupami ludzi w kościele.

Jedna sekcja kościoła jest z ławkami bez lin, które blokowały niektóre ławki, aby wymusić fizyczny dystans, i była zarezerwowana dla „zaszczepionych”.

Druga odgrodzona była linami, głównie dla tych parafian, którzy nie zostali zaszczepieni oraz dla rodzin z dziećmi, które nie zostały zaszczepione”.

EDFC91F7 BC51 49A8 BA2F 18F38BCB75C5
Źródło: Parafia Św. Józefa

„Mamy szczepionkę, która położy kres COVID-19” – napisał Callahan. „Proszę poświęcić trochę czasu na zaszczepienie się”.

Callahan dodał, że „te szczepionki są niezwykle skuteczne i bezpieczne”, chociaż nie wspomina, gdzie uzyskał stopień naukowy lekarza ani jak doszedł do takiego wniosku, zwłaszcza w świetle setek tysięcy niepożądanych odczynów poszczepiennych, o których pisaliśmy kilka dni temu.

„Na koniec gorąco zachęcam parafian, którzy nie zostali zaszczepieni, do rozważenia możliwości szczepienia. Biskupi amerykańscy w pełni poparli dostępne szczepionki jako moralnie akceptowalne.”

Nie jest to odosobniony przypadek księdza katolickiego, który ugiął kark pod butem systemu.

Jak różna i godna naśladowania okazała się być postawa pastora z Calgary, który za nic nie zamierza poddawać się systemowi, który wykreował ten stan rzeczy, używając do tego: testów, które nie działają – o czym pisaliśmy kilkukrotnie – słuchając przedstawicieli świata medycznego, który w rozwiązaniu problemu widzi jedynie szczepionkę, a nie, na przykład, fenomenalne i udowodnione w praktyce działanie amantadyny przez doktora Bodnara, czy cenzury mediów, w których „mówienie fałszywego świadectwa” jest na porządku dziennym.

Kanada: Polski kapłan wyrzuca policję ze świątyni w Calgary

Do problemu braku duchowego przywództwa odniósł się również wiceprezes Partii KORWiN w Wielkiej Brytanii, Sebastian Ross, który nawiązał do niedawnego incydentu w Londynie, gdzie policja przerwała obrzędy religijne Wielkiego Piątku, wchodząc do jednej z polskich parafii.

„Wszystkie inne miejsca kultu, jak meczety, czy synagogi są otwarte. Dlaczego nasze katolickie kościoły są zamknięte? Czujemy się porzuceni” – podsumowuje wstrząśnięty Sebastian Ross.

Jak się okazało, wtargnięcie policji do kościoła i grożenie karami finansowymi było nielegalne, za co policja przeprosiła wystosowując odpowiedni komunikat. Zabrakło jednak odwagi i zdolności przywódczych kolejnego już duszpasterza, który bez słowa poprosił wiernych o opuszczenie świątyni.

Czy moralne jest nakłanianie do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, jakim jest szczepionka COVID-19? Czy wielebny Callahan zdaje sobie sprawę, że zakłada się, iż eksperyment ten zakończy się dopiero w roku 2023?

WAŻNE! Pfizer, Moderna, J&J i AstraZeneca ukończą eksperymenty nie dalej, jak do 2023! Podpiszesz vax’listę, vax’dojczu?

Dlaczego księża katoliccy nie są już prawdziwymi pasterzami swojego stada, jak nauczał Jezus Chrystus?
Od kiedy po drodze kościołowi katolickiemu z Agendą 21 globalistów?

Przykład jednak zawsze idzie z góry. A katolicy mają ostatnio bardzo mało szczęścia, jeśli idzie o duchowe ich przywództwo. Osoba papieża Franciszka ze wszech miar nastręcza wątpliwościami, delikatnie mówiąc.

Wierni będą musieli niedługo ciężko pracować, jeśli nie chcą, by zdusiło ich jarzmo i decyzyjność ich przywódców. Garb, jaki hodował na swoim grzbiecie KRK, a raczej krzyż, który sobie nań założył, jest bardzo, ale to bardzo ciężki.

Stare przyzwyczajenia umierają długo, a przecież przytłaczająca większość księży chce służyć Panu Bogu, bliźnim, pragnąc wypełniać jak najlepiej swoje powołanie.

Irlandzki biskup ubolewa nad zakazem błogosławieństw dla homoseksualistów

 

Leave a Reply