USA: Nastolatek ląduje w szpitalu z trzema zakrzepami w mózgu po podaniu szczepionki COVID-19 firmy Pfizer BioNtech

Kolejny przypadek młodej osoby w Stanach Zjednoczonych, która po otrzymaniu szczepionki na COVID-19, ląduje w szpitalu z zakrzepami w mózgu.

USA: Nastolatek ląduje w szpitalu z trzema zakrzepami w mózgu po podaniu szczepionki COVID-19 firmy Pfizer BioNtech

Kolejny przypadek młodej osoby w Stanach Zjednoczonych, która po otrzymaniu szczepionki na COVID-19, ląduje w szpitalu z zakrzepami w mózgu. 

Nastolatek z Utah, któremu podano tak zwaną szczepionkę przeciwko COVID-19, pozostaje hospitalizowany z trzema zdiagnozowanymi skrzepami krwi w mózgu.

Jest to już kolejny nagłośniony przez Paradyzja.com przypadek wystąpienia zakrzepów, które doprowadzają w najlepszym przypadku do hospitalizacji, a w najgorszym do szybkiego zgonu.

Ile koncerny zarabiają na szprycy? Pfizer przedstawił szacunki dotyczące zysku ze sprzedaży szczepionek

Niedawno pisaliśmy o brytyjskiej modelce, oraz malezyjskim olimpijczyku, u których wystąpił niepożądany odczyn poszczepienny w postaci zatorów, który zakończył się śmiercią. To samo spotkało prezenterkę radiową brytyjskiej państwowej stacji BBC. Dziś kolejny nastolatek ląduje w szpitalu po podaniu eksperymentalnej, tak zwanej, szczepionki przeciwko Covid-19.

Jak podaje stacja Fox 13, skrzepy rozwinęły się po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer-BioNTech.

Everest Romney przed otrzymaniem szczepionki Pfizer BioNtech<br /> Źródło: YouTube/Fox13
Everest Romney przed otrzymaniem szczepionki Pfizer BioNtech
Źródło: YouTube/Fox13

Zdaniem izraelskich naukowców, szczepionka Pfizer BioNtech może powodować również zapalenie mięśnia sercowego. „Wstępny raport komisji, której zadaniem było monitorowanie skutków ubocznych szczepionek, wykazał 62 przypadki zapalenia mięśnia sercowego, w tym dwa zgony u osób, które otrzymały szczepionkę Pfizer.”

17-letni Everest Romney otrzymał szczepionkę firmy Pfizer 21 kwietnia i dzień później zaczął odczuwać ból szyi, gorączkę i silne bóle głowy. Jego matka, Cherie Romney, powiedziała, że pediatra jej syna początkowo zdiagnozował objawy jako naciągnięty mięsień szyi. Jednak ona sama była przekonana, że to coś innego.

Po ponad tygodniu objawów, a w szczególności problemów z poruszaniem szyją, rodzina otrzymała diagnozę: dwa skrzepy krwi w mózgu i jeden w zewnętrznej jego części.

Nigdy się tego nie spodziewałam” – powiedziała Cherie Romney w piątek wieczorem. „Najgorszą rzeczą jest to, że przyszedł lekarz i powiedział: „OK, cóż, znaleźliśmy dwa skrzepy krwi w jego mózgu”. Lekarze kontynuują badania, aby dowiedzieć się, co spowodowało krzepnięcie.

Cherie Romney mówi, że obrzęk węzłów chłonnych, ból szyi i migrenowe bóle głowy pojawiły się i utrzymywały po tym, jak jej syn otrzymał 21 kwietnia pierwszą dawkę COVID-19 od firmy Pfizer.

„Z tego, co rozumiem, nie jest to bezpośrednia przyczyna. Nie mamy nawet wystarczających informacji, aby powiedzieć diagnozę”- powiedziała Cherie.

Cherie Romney, matka Everesta Źródło: YouTube/Fox13
Cherie Romney, matka Everesta Źródło: YouTube/Fox13

„Potrzebujemy cudu, nadal. Ale wierzymy w cuda”- powiedziała Cherie.

Według Fox 13 Everest został zwolniony z OIOM-u we środę, ale przed nim jeszcze długa droga do odzyskania zdrowia.

Pomimo wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego u swojego syna, Romney nie chce zniechęcać innych rodziców do zaszczepienia swoich dzieci, ponieważ wierzy, że każdy rodzic musi podjąć tę decyzję samodzielnie. Dodała jednak, że chciałaby, aby ich wybór był inny, niż jej.

Izraelscy lekarze odkryli nowy efekt uboczny szczepionki na COVID-19?

CDC, organizacja państwowa, która nie raz została złapana na fałszerstwach swoich dokumentów, bądź na celowym wprowadzaniu społeczeństwa w błąd, umywa ręce, nie widząc związku i odrzucając dotychczasowe badania naukowe.

Między innymi badanie zatytułowane „Zakrzepica żył mózgowych: retrospektywne badanie kohortowe 513284 potwierdzonych przypadków COVID-19 i porównanie z 489871 osobami otrzymującymi szczepionkę COVID-19 mRNA”.

W badaniu czytamy, że istnieją obawy co do możliwego związku między szczepionkami przeciwko SARS-CoV-2 a zakrzepicą żył mózgowych (CVT).
Obecne ryzyko związane ze szczepionką CoV-19 (szczególnie AstraZeneca, oraz J&J) szacuje się na około 5 na milion zaszczepionych osób.

USA: 30-letni mężczyzna hospitalizowany z powodu zakrzepów krwi po szczepieniu J&J

Pojawiające się dane sugerują, że powiązanie to odzwierciedla „trombocytopenię wywołaną szczepionką”.

Rządy i medyczne organy regulacyjne zareagowały, ograniczając stosowanie tych dwóch szczepionek w różnych podgrupach populacji, w oparciu o analizę ryzyka i korzyści. Jednak jeden z kluczowych elementów kalkulacji stosunku korzyści do ryzyka, który ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia kontekstu ryzyka, jest obecnie nieznany.”

”Do badania włączono 513 284 pacjentów z potwierdzonym rozpoznaniem COVID-19 (54,8% kobiet, średni [SD] wiek 46,6 [21,4]. Spośród nich u 20 zdiagnozowano CVT w ciągu dwóch tygodni od postawienia diagnozy (bezwzględne ryzyko: 39,0 na milion osób, 95% CI 25,2– 60,2).

Ryzyko było istotnie większe wśród pacjentów z chorobami układu krążenia, zwłaszcza zwężeniem / niedrożnością tętnic mózgowych / przedmózgowych i krwotokiem śródczaszkowym.

Spośród 20 zdarzeń 6 obserwowano u pacjentów w wieku poniżej 30 lat, 4 między 30 a 39 rokiem życia, 2 między 40 a 49, 2 między 50 a 59, 3 między 60 a 69 i 3 między 70 a 79. Trzech pacjentów również miało USZ przed diagnozą COVID-19, jedną między 4 a 8 tygodniami przed, a drugą 2 ponad 8 tygodni wcześniej.”

Wato przypomnieć, że firma Pfizer zakończy trzecią fazę eksperymentu z użyciem tak zwanej szczepionki dopiero 6 kwietnia 2023 roku.

Patrząc na to, co lobby szczepionkowe w niemoralny sposób oferuje swoim klientom, by zachęcić ich do podjęcia ryzyka, tj. loterie, czy zniesienie limitu przelotów, wydaje się, że cala zabawa jeszcze przed nami. Od września bowiem ma być podawana trzecia już „bezpieczna, skuteczna i najlepiej przebadana” dawka tak zwanej szczepionki na COVID-19.

Niemcy coraz częściej szukają na czarnym rynku fałszywych certyfikatów szczepienia przeciw COVID-19

3 KOMENTARZE

Leave a Reply