USA: 3 osoby nie żyją w wyniku strzelaniny w Austin w Teksasie. Sprawca uciekł [VIDEO]

W strzelaninie w kompleksie apartamentów w Austin, stolicy Teksasu, w niedzielę zginęły trzy osoby. Trwają poszukiwania sprawcy - poinformowały miejscowe władze. Według mediów policja zna jego tożsamość.

W strzelaninie w kompleksie apartamentów w Austin, stolicy Teksasu, w niedzielę zginęły trzy osoby. Trwają poszukiwania sprawcy – poinformowały miejscowe władze. Według mediów policja zna jego tożsamość.

Choć podejrzany jest nadal na wolności, wygląda na to, że do zdarzenia doszło w mieszkaniu i sytuacja ta „nie stanowi zagrożenia dla ogółu społeczeństwa” – przekazała na Twitterze policja Austin, ale jednocześnie zaapelowała o omijanie  rejonu strzelaniny.

Incydent miał miejsce w pobliżu popularnej dzielnicy handlowej w północno-zachodniej części miasta.

Policjantka pomyliła pistolet z paralizatorem. „Cholera, właśnie go zastrzeliłam” [VIDEO]

Pogotowie Ratunkowe hrabstwa Austin-Travis zakomunikowało, że na miejscu strzelaniny, o której poinformowano za pośrednictwem numeru alarmowego 911 tuż przed południem czasu lokalnego, śmierć poniosły trzy dorosłe osoby.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia pokazywały znaczną ilość służb ratowniczych, w tym dziesiątki samochodów policyjnych, kilka karetek pogotowia i dwie ciężarówki SWAT, a w powietrzu krążyły dwa policyjne helikoptery i dron.

USA: Policjant drogówki rozstrzelany podczas interwencji w Nowym Meksyku [VIDEO]

Policja poinformowała, że zamknęła w obu kierunkach część pobliskiej autostrady.

USA: Sprawca strzelaniny w budynku FedEx w Indianapolis to 19-latek. Były pracownik placówki

Leave a Reply