USA: 117 pracowników pozywa szpital w Houston za przymus szczepionkowy. „Nie jesteśmy szczurami laboratoryjnymi!”

Pracownicy szpitala w Houston twierdzą, że ich pracodawca łamie prawo, grożąc pracownikom zawieszeniami lub zwolnieniami, jeśli odmówią przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19. Czy przymus szczepionkowy stanie się codziennością?

USA: 117 pracowników pozywa szpital w Houston za przymus szczepionkowy

Pracownicy szpitala w Houston twierdzą, że ich pracodawca łamie prawo, grożąc pracownikom zawieszeniami lub zwolnieniami, jeśli odmówią przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19. Czy przymus szczepionkowy stanie się codziennością?

Pracownicy szpitala Houston Methodist twierdzą, że instytucja łamie prawo, wymagając tak zwanych szczepionek  jako warunku zatrudnienia, zmuszając pracowników do poddania się eksperymentom medycznym.

Jak podaje Washington Post: „Pozew przeciwko Houston Methodist Hospital został złożony przez Jareda Woodfilla, lokalnego prawnika i konserwatywnego działacza.”

Nadciąga pełna segregacja! Dr Konstanty Szułdrzyński: mocniejsze poluzowanie obostrzeń może dotyczyć tylko zaszczepionych

„Model postępowania wydaje się być taki sam, jak ten stosowany przez nowojorską firmę prawniczą Siri & Glimstad, która jest ściśle powiązana z jedną z największych organizacji antyszczepionkowych w kraju” – zauważa Washington Post.

Siri działa wewnątrz jednej z najbardziej efektywnych organizacji zrzeszającej prawników i dziennikarzy śledczych poszukujących prawdy o faktycznych danych pokazujących skuteczność, bezpieczeństwo i badania nad szczepionkami – ICAN – Informed Consent Action Network.

Mieliśmy okazję zapoznać się z profesjonalnym i skutecznym podejściem ICAN w związku z nachalną promocją szczepionki przeciwko ospie wietrznej przez CDC, we wrześniu 2018 r., kiedy zespół prawników i dziennikarzy śledczych ICAN złożył wniosek FOIA (Freedom Of Information ACT) do FDA, udowadniając fałszerstwa organizacji, na czele której stoi Anthony Fauci.

To ICAN pod przewodnictwem Aarona Siri przycisnął CDC do ściany i wymusił odpowiedź na pytanie, czy szczepionki mRNA zmieniają ludzkie DNA, przedstawiając badania popierające tezę prawników.

To Siri podjął się 9-cio godzinnego przesłuchania „ojca chrzestnego szczepionek” Stanleya Plotkina, podczas którego wymusił na nim przyznanie do obecności ludzkich komórek płodowych używanych w szczepionkach, czy do stwierdzenia, że nie ma dowodu na to, że szczepionki nie powodują autyzmu.

Skarga, złożona przez reprezentantów szpitala w Houston w sądzie stanowym, mówi, że nakaz szczepień narusza zestaw standardów etyki medycznej znany jako Kodeks Norymberski, który został zaprojektowany, aby zapobiec eksperymentom na ludziach bez ich świadomej zgody.

Kodeks powstał po II wojnie światowej w odpowiedzi na okrucieństwa medyczne popełniane przez nazistów na więźniach w obozach koncentracyjnych.

Ocalała z Holokaustu |Nazizm, COVID-19 i zniszczenie współczesnej medycyny: wywiad z Verą Sharav [VIDEO]

Adwokat, który złożył pozew w imieniu 117 pracowników szpitala, powiedział ABC News, że Houston Methodist zmusza pracowników do szczepienia w celu zwiększenia zysków szpitala, a to „jest poważnym i rażącym naruszeniem Kodeksu Norymberskiego i porządku publicznego stanu Teksas”.

„Szpital Methodist zmusza swoich pracowników do bycia ludzkimi „szczurami laboratoryjnymi”, co jest warunkiem dalszego zatrudnienia” – czytamy w skardze. Skarga charakteryzuje szczepionki COVID jako „eksperymentalna szczepionka modyfikacji genu mRNA”.

„To twierdzenie jest rzeczywiście absurdalne” – powiedział The Washington Post Akiko Iwasaki, immunolog z Yale University.

„Były dziesiątki tysięcy ludzi, którzy brali udział w badaniach klinicznych fazy 3 nad szczepionkami mRNA i nie znaleziono żadnych obaw dotyczących bezpieczeństwa” – powiedział Iwasaki w e-mailu The Post.

Szczepienie dzieci ma się rozpocząć 7 czerwca

Wypada zadać jednak pytanie, czy dr Iwasaki celowo manipuluje, wprowadzając w błąd, czy jest niedoinformowany o fakcie, że tak zwane szczepionki COVID-19 nie ukończyły jeszcze fazy trzeciej i szybko jej nie ukończą. Skąd zatem atak immunologa z uniwersytetu Yale?

Dr Marc Boom, prezes i dyrektor generalny szpitala Houston Methodist odpowiedział na pozew następującym oświadczeniem:

„Na dzień dzisiejszy 99 procent z 26 000 pracowników Houston Methodist spełniło wymagania dotyczące szczepień.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych pracowników, którzy postępują właściwie i chronią naszych pacjentów przed tym śmiertelnym wirusem.

Jako pracownicy służby zdrowia naszym świętym obowiązkiem jest robić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić naszych pacjentów, którzy są najbardziej bezbronni w naszej społeczności. To nasz obowiązek i nasz przywilej.

Szkoda, że ​​nieliczni pozostali pracownicy, którzy odmawiają szczepienia i stawiają naszych pacjentów na pierwszym miejscu, reagują w ten sposób.

Instytucje opieki zdrowotnej mogą nakazywać szczepienia, tak jak robiliśmy to ze szczepionką przeciw grypie od 2009 roku.

Szczepionki COVID-19 udowodniły w rygorystycznych badaniach, że są bardzo bezpieczne i bardzo skuteczne i nie są eksperymentalne.

Ponad 165 milionów ludzi w samych Stanach Zjednoczonych otrzymało szczepionki przeciwko COVID-19, co spowodowało najmniejszą liczbę infekcji w naszym kraju i regionie Houston od ponad roku.”

Zarówno dr Iwasaki, jak i dr Boom recytują wyklepane i kłamliwe teksty z tego samego klucza. A wystarczy wejść na stronę samych producentów, czy na clinicaltrials.gov, by przekonać się, że jest to eksperyment, który nie jest nawet bliski zakończenia, oraz że w takim razie za wcześnie jest, by mówić o jakimkolwiek bezpieczeństwie, czy skuteczności.

Niedzielski: od 1 czerwca Polska przystąpiła do systemu unijnych certyfikatów covidowych

 

1 KOMENTARZ

Leave a Reply