USA: Uniwersytet w Pittsburghu przeznacza miliony od Anthony Fauciego i FDA na mordowanie nienarodzonych dzieci i eksperymenty! [VIDEO]

3.2 miliona dolarów na zakup tkanek od dzieci między 6 a 42 tygodniem ciąży. 10-letni proceder pobierania wątroby, serca, nóg, mózgów, nerek i pęcherzy. Przeszczepy skóry dzieci do organizmu szczurów fundowane z grantu badawczego płynęły od dr. Anthony’ego Fauci.

USA: Uniwersytet w Pittsburghu przeznacza miliony od Anthony Fauciego i FDA na mordowanie nienarodzonych dzieci i eksperymenty! [VIDEO]

3.2 miliona dolarów na zakup tkanek od dzieci między 6 a 42 tygodniem ciąży. 10-letni proceder pobierania wątroby, serca, nóg, mózgów, nerek i pęcherzy. Przeszczepy skóry dzieci do organizmu szczurów fundowane z grantu badawczego płynęły od dr. Anthony’ego Fauci.

Jak podano w badaniu przedstawionym przez Judicial Watch i Centrum Postępu Medycznego (CMP) we wtorek, 3 sierpnia, Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) przyznał co najmniej 3.2 miliona dolarów funduszy federalnych Uniwersytetowi w Pittsburghu na zakup tkanek od nienarodzonych dzieci między 6 a 42 tygodniem ciąży.

Opublikowanie raportu na temat działań uniwersytetu w Pittsburghu, obejmującego ponad 250 stron dowodów i szczegółów operacji przeprowadzonych przez wszystkie zaangażowane instytucje, było możliwe tylko dzięki ustawie o Dostępie do Informacji (FOIA), która umożliwiła śledczym wgląd do oficjalnych dokumentów National Institute of Health, dzięki którym postawiono wszystkie zarzuty.

Aborcja napędza szczepienia. Pfeizer, J&J i Moderna używają płodów zamordowanych dzieci w produkcji szczepionki COVID-19

Planned Parenthood

The Center for Medical Progress CMP to organizacja pro-life, która pod kierownictwem projektu Davida Daleidena prowadziła tajne dochodzenia w sprawie rzekomego handlu tkankami płodowymi Planned Parenthood z firmami dostarczającymi produkty biomedyczne.

Według komunikatu prasowego Judicial Watch, który reprezentuje CMP w procesie przeciwko HHS, dokumenty ujawniają, że fundusze federalne, które pochodziły ze składek podatników, zostały wydane na pobranie tkanek i narządów z abortowanych dzieci w wieku od 6 do 42 tygodnia ciąży. Za cel obrano sobie stworzenie czegoś w rodzaju banku badawczego.

Wniosek o grant NIH na tylko jeden z licznych eksperymentów Pitta z abortowanymi niemowlętami czyta się jak odcinek American Horror Story – powiedział lider projektu CMP, David Daleiden, o dokumentach uzyskanych na wniosek FOIA.

Daleiden kontynuował – Niemowlęta w łonie matki – niektóre na tyle dorosłe, że byłyby zdolne do życia – są abortowane żywcem i zabijane w celu pobrania organów, aby przynieść miliony dolarów z funduszy podatników na konto uniwersytetu i firmy aborcyjnej Planned Parenthood, którą wspiera. Ludzie są oburzeni takim lekceważeniem życia bezbronnych.

Oprócz oficjalnych, uzyskanych informacji, które służą jako dowód rzekomych faktów, Daleiden już w 2017 roku zaprezentował serię nagrań wideo z ukrytej kamery, ukazujących, w jaki sposób była aborcjonistka Planned Parenthood dokonuje planowych mordów zdrowych, nienarodzonych dzieci do 24 tygodnia ciąży, które później zostały sprzedane Pittsburgh University na rzekome badania.

 

Fox News

Sprawą zajęła się również stacja Fox News: “Wtorkowe rewelacje dodają coraz większej wagi uniwersytetowi, który już zwrócił na siebie uwagę przez wykorzystanie tkanki płodowej”.

– Uniwersytet w Pittsburghu przestrzega rygorystycznego nadzoru regulacyjnego i etycznego badań nad tkankami płodowymi – powiedział Paul Supowitz, wicekanclerz uniwersytetu.

– Naukowcy w tej sprawie przestrzegali wszystkich obowiązujących federalnych i stanowych wytycznych i przepisów [w Pensylwanii ma jeden z najbardziej restrykcyjnych zestawów wymagań w kraju], a także surowych protokołów zatwierdzonych przez Uniwersytet odnośnie komórek macierzystych, opisuje stacja.

National Institutes of Health również utrzymywał, że działa zgodnie z prawem federalnym. Fox News poinformowało: „NIH zobowiązuje się do zapewnienia, że badania dotyczące ludzkiej tkanki płodowej są prowadzone w sposób odpowiedzialny i spełniają najwyższe standardy etyczne”.

David Daleiden, dziennikarz antyaborcyjny, który zeznawał na przesłuchaniu w maju, powiedział we wtorek – Wniosek o grant NIH na tylko jeden z licznych eksperymentów uniwersytetu w Pittsburghu z abortowanymi dziećmi wygląda jak odcinek American Horror Story… Ludzie są oburzeni takim lekceważeniem dla życia wobec osób bezbronnych.

– Organy ścigania i urzędnicy publiczni powinni natychmiast podjąć działania, aby postawić następnego Kermita Gosnella przed wymiarem sprawiedliwości zgodnie z prawem – dodał.

W pewnym momencie materiału filmowego aborcjonista wyjaśnia trudności, jakie napotykają inni aborcjoniści, gdy dziecko przechodzi procedurę okazując oznaki życia – W Arizonie, jeśli płód wyjdzie z jakimikolwiek oznakami życia, mamy przetransportować go do szpitala – przyznaje.

Na pytanie, czy istnieje „jakakolwiek standardowa procedura weryfikacji oznak życia?” Taylor odpowiada – Kluczem jest to, że musisz zwracać uwagę na to, kto jest w pokoju, prawda? – oznajmia.

Taylor chichocze i mówi: „To jest bałagan. To jest bałagan.”

Organy zamordowanych dzieci przeszczepiane szczurom

– Na uniwersytecie w Pittsburghu przeprowadzano badania, w których skórę zamordowanych dzieci przeszczepiano szczurom laboratoryjnym. Te badania były fundowane przez NIAID, które jest zarządzane przez dr Anthony’ego Fauci – powiedział David Daleiden.

I kiedy nagrywałem wywiad pod przykrywką, dowiedziałem się, że to oni dostarczali uniwersytetowi abortowane dzieci, które były wykorzystywane do badań – dodał.

 

Anthony Fauci

Jest to film, który pokazuje procedurę, z której NIH rzekomo wykorzystuje fundusze podatników do sponsorowania eksperymentów w Pittsburg University z abortowanych dzieci uzyskanych z lokalnej placówki Planned Parenthood.

Film przedstawia humanizowane modele myszy i szczura. Narrator stwierdza, że ​​obraz „pokazuje skalpy pięciomiesięcznych abortowanych dzieci przeszczepionych na grzbietach szczurów laboratoryjnych, którym wyrastały włosy”.

Rand Paul: 5 lat więzienia dla Fauci’ego za okłamywanie Kongresu w sprawie finansowania badań nad wirusem COVID-19 w laboratorium Wuhan! [VIDEO]

Wideo następnie przybliża artykuł naukowców z Pittsburgh University z następującym opisem skóry głowy: „pełnej grubości skóra ludzkiego płodu została przetworzona poprzez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej przyczepionej do podskórnej warstwy skóry”.

„Jak za to zapłacono?” – pyta narrator w filmie.

„Z grantu badawczego z biura NIAID [Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych] o wartości prawie pół miliona dolarów, który wysłał dr. Anthony Fauci” – mówi narrator.

Film przechodzi następnie do artykułu w czasopiśmie z 2012 roku zatytułowanego Efficient Human Fetal/Liver Cell Isolation Protocol autorstwa dr. Jorga Gerlacha z Pitt’s McGowan Institute for Regenerative Medicine.

Narrator filmu stwierdza, że ​​protokół dotyczy „pobierania najświeższych, najbardziej nieskazitelnych wątrób od pięciomiesięcznych abortowanych dzieci w celu wyizolowania ogromnej liczby komórek macierzystych do eksperymentalnych przeszczepów dorosłym”.

Cywilizacja śmierci Joe Bidena

Dr Tara Sander Lee, starszy pracownik i dyrektor ds. nauk przyrodniczych w pro-life Charlotte Lozier Institute, powiedziała w oświadczeniu, że „decyzja administracji Biden-Harris o wznowieniu eksperymentów z wykorzystaniem części ciała abortowanych dzieci jest sprzeczna zarówno z etyką, jak i większością obecnej nauki”.

– Wykorzystywanie ciał tych młodych ludzi jest niepotrzebne i groteskowe – powiedziała.

– Dostępne są lepsze i etyczne alternatywy, takie jak modele dorosłych komórek macierzystych, które są wykorzystywane przez niezliczonych naukowców na całym świecie do opracowywania i wytwarzania zaawansowanych leków do leczenia pacjentów, bez wykorzystywania niewinnego życia.

– Wszyscy naukowcy powinni odrzucić podejmowane przez administrację próby polowania na obawy związane z pandemią, aby przyspieszyć praktykę pobierania tkanki płodowej. – dodała.

W kwietniu udostępniła tweet, w którym napisała – Departament Zdrowia i Opieki Społecznej [HSS – przyp. KO] planuje otworzyć bramy dla większej liczby eksperymentów z częściami ciała dzieci. Takie decyzje są niedorzeczne”.

 

FDA

Również w kwietniu, prawnicza organizacja nadzorcza Judicial Watch dostarczyła prawie 600-stronicowy raport z odkrytymi e-mailami z rozmów między pracownikami Food and Drug Administration, a kalifornijską firmą biomedyczną Advanced Bioscience Resources. E-maile ujawniły, że rząd USA kupował i przemycał „świeże” abortowane części ciała dzieci.

Zgodnie z raportem, FDA zakupiła części ciała, które pochodziły od dzieci abortowanych w 24. tygodniu ciąży, aby zaprojektować humanizowane myszy i przeprowadzić eksperymentalne badania nad lekami.

WAŻNE! FDA przypadkowo wyświetliło slajdy z listą skutków ubocznych. Miałeś tego nie zobaczyć! [VIDEO]

Zapisy z Judicial Watch wskazują, że ABR otrzymała 12 000 USD za abortowane dziecko, w tym niektóre w wieku ciążowym 16-24 tygodni. Wiele zamówień dotyczy „świeżych”, nienaruszonych grasic i wątrób, wysyłanych „w mokrym lodzie”.

Daleiden zeznawał we wtorek na przesłuchaniu Komisji Zdrowia Izby Reprezentantów Pensylwanii na temat „Eksperymentów na płodach”. Zeznawać miała również dziekan Wydziału Medycznego Uniwersytetu Pittsburgha, dr Anantha Shekhar.

Według Judicial Watch dokumenty ujawniają również, że Uniwersytet przez ponad 10 lat zbierał tkankę płodową, w tym wątrobę, serce, nogi, mózg, tkanki moczowo-płciowe, w tym nerki, moczowody i pęcherze.

Dokumenty te pokazują, że pieniądze podatników są wykorzystywane do przekształcenia Uniwersytetu w Pittsburghu w kompleksowy sklep z tkankami z płodów ludzkich. Od pozyskiwania tkanki z aborcji elektywnych, przez ‘dzielenie’ ludzkich szczątków, po dystrybucję i wysyłkę pobranych tkanek – powiedział prezes Judicial Watch Tom Fitton.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych:
Skomentuj / Udostępnij
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

1 KOMENTARZ

Leave a Reply