Ukraińskie media: rosyjskie naloty na zachodzie kraju, na Łuck, Lwów i Iwano-Frankowsk [VIDEO]

Nieprzyjaciel rozpoczął intensywny ostrzał naszych jednostek na wschodzie, a także wojskowych ośrodków kontroli i lotnisk w innych regionach - oświadczył w czwartek minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow. Ukraińskie media mówią o rosyjskich nalotach na zachodzie kraju, na Łuck, Lwów i Iwano-Frankowsk.

Ukraińskie media: rosyjskie naloty na zachodzie kraju, na Łuck, Lwów i Iwano-Frankowsk [VIDEO]

Nieprzyjaciel rozpoczął intensywny ostrzał naszych jednostek na wschodzie, a także wojskowych ośrodków kontroli i lotnisk w innych regionach – oświadczył w czwartek minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow. Ukraińskie media mówią o rosyjskich nalotach na zachodzie kraju, na Łuck, Lwów i Iwano-Frankowsk.

„Nieprzyjaciel rozpoczął intensywny ostrzał naszych jednostek na wschodzie, a także wojskowych ośrodków kontroli i lotnisk w innych regionach. Armia ukraińska broni i odpiera wojska rosyjskie” – napisał Reznikow w opublikowanym oświadczeniu na stronie internatowej ministerstwa obrony.

Ukraińskie media donoszą o rosyjskich nalotach na zachodzie Ukrainy, w okolicach Lwowa, Łucka i Iwano-Frankowska. W czwartek nad ranem we Lwowie słychać było syreny alarmowe. Rosyjskie bomby spadły także na Łuck – informuje serwis Breaking 4 News.

O rosyjskich nalotach na lotniska w Łucku i Iwano-Frankowsku poinformował ukraiński kanał internetowy Euromaidan PR.

Portal EMPR przekazał niepotwierdzone na razie informacje o rosyjskich nalotach na Tarnopol.

Ukraińskie służby informują o bombardowaniach w okolicach Lwowa – pisze serwis Breaking 4 News. Wcześniej to samo źródło przekazało informację o nalotach na Łuck, zaznaczając, że był to jak dotąd najbardziej wysunięty na zachód cel rosyjskich ataków.

1 KOMENTARZ

  1. Tym którym strasznie żal Ukraińców przypomnijmy że w 1943 roku w rejonie Łucka bandyci z UPA zamordowali tysiące Polaków a honorowym obywatelem tego miasta jest Stiepan Bandera.

Leave a Reply