UK: Tęczowa indoktrynacja w szkole podstawowej. „Jezus jest bi i niebinarny”. Nauczyciele wdrażają marksistowską matrycę WHO? [VIDEO]

Lewicowa indoktrynacja w brytyjskiej szkole podstawowej. Nauczyciel wmawia dzieciom, że Jezus jest niebinarny, bo lubi nosić sukienki. Matka wprawiona w osłupienie.

IMG 7594

Lewicowa indoktrynacja w brytyjskiej szkole podstawowej. Nauczyciel wmawia dzieciom, że Jezus jest niebinarny, bo lubi nosić sukienki. Matka wprawiona w osłupienie.

Debata w świecie zachodnim odnośnie nauczania seksualności w szkole jest na z goła innym poziomie, niż w Polsce. Zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy obywatele mieszkający nad Wisłą. Tu, na zachodzie, w miejscu upadku moralności i wszechobecnej zgnilizny obyczajowej, postrzeganie podwalin cywilizacji łacińskiej – czyli rodziny – przyprawia o mdłości. Niszczone są, pod płaszczykiem karykaturalnego i wybrakowanego symbolu tęczy, wartości chrześcijańskiego świata.

Na platformie Tik-Tok pojawiło się nagranie, na którym dzieci w wieku wczesnoszkolnym rozmawiają ze sobą na temat tego, co było omawiane na lekcjach w szkole. Całe zdarzenie nagrywała telefonem komórkowym z przedniego siedzenia samochodu matka dzieci. To, co za chwilę usłyszy wprawi ją w osłupienie.

Jedno z dzieci zaczyna mówić o faktach na temat Jezusa. W pewnym momencie mówi, że Jezus jest niebinarny i bi, ponieważ lubi nosić sukienki. Na całe zajście natychmiast zareagował rodzic, mówiąc, że to nie prawda. Na pytanie, czy dziecko nauczyło się tego w szkole, usłyszała twierdzącą odpowiedź.

Niestety, rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, że komunistyczny marsz przez instytucje odbył się już jakiś czas temu, a ludzie na najwyższych stanowiskach najbardziej potężnych i wpływowych organizacji, mają swoje cele.

Jednym z nich jest agenda WHO o nazwie „Standardy Edukacji Seksualnej w Europie”. Jest to 68-stronicowy dokument, dostępny na stronie Światowej Organizacji Zdrowia, wyjaśniający w najmniejszych detalach, w jaki sposób środowiska oświaty i edukacji mają wdrażać program czynnie wpływający na seksualność naszych dzieci, indoktrynując je od najmłodszych lat.

W matrycach WHO w całości napisanych również w języku polskim, przeczytać możemy na przykład, że dzieci w wieku 0-4 zachęcane będą do „zabawy w lekarza”, rozwijana w nich będzie ciekawości względem ciała swojego, ale i ciała obcej osoby. Tęczowa propaganda od wczesnych lat szkolnych wykorzystuje niewinność dziecka, nakierowując je na pozytywne nastawienie wobec różnych stylów życia seksualnego.

IMG 7035 2
Źródło: Matryce WHO

Wydaje się, że lewicowi nauczyciele brytyjskiego systemu edukacji, pełną parą zaczynają wpływać na rozwój seksualności uczniów. Według matrycy dla dzieci w wieku 4-6 lat, szkoła ma przekazywać informacje odnośnie przyjaźni i miłości w stosunku do osób tej samej płci, związków tej samej płci oraz różnych koncepcji rodziny.

To, czego mają nauczać, to wykształcenie umiejętności komunikowania się na płaszczyźnie zagadnień związanych z seksualnością. Mówimy tu w dalszym ciągu o dzieciach w wieku 4-6 lat, kiedy naturalna ciekawość, to chwilowe zainteresowanie własnym ciałem, a świadomość seksualności nawet na chwilę nie jest w stanie samemu dziecku przyjść do głowy.

IMG 7036 2
Źródło: Matryce WHO

Czytając matryce Światowej Organizacji Zdrowia, na której czele stoi komunista Tedros Adhanom Ghebreyesus, będący swego czasu czołowym członkiem Etiopskiej Partii Komunistycznej, rodzice dzieci w wieku 9-12 lat, mają wiele podstaw do obaw o ich prawidłowy mentalny rozwój, jeśli posyłając je do brytyjskiej szkoły, nie kontrolują tego, co się w niej dzieje i co jest w niej nauczane.

Mowa o matrycach Światowej Organizacji Zdrowia, której władze, w tym szef, miały wiedzieć, że jej pracownicy wykorzystywali swą pozycję do wymuszania „usług” seksualnych i nie reagowały na to. Do obrzydliwych praktyk wykorzystywania seksualnego miało dochodzić w czasie epidemii Eboli w Kongo w 2018 roku. Doktor Boubacar Diallo oferował pracownicom medycznym, w tym pielęgniarkom posady w WHO w zamian za seks. Lekarz miał się przechwalać znajomością z szefem organizacji Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem i powoływać się na niego. Eksperci i medycy pracujący w czasie epidemii powiadamiali władze WHO o obrzydliwych praktykach doktora Diallo. Szefostwo organizacji zbywało jednak te doniesienia. Co więcej, WHO tuszowała seksualne ekscesy swych pracowników.

Zdaniem tego właśnie WHO dziecko w tym wieku powinno skutecznie stosować prezerwatywy i środki antykoncepcyjne oraz znać najważniejsze pojęcia i różnice pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną.

WHO wplątała się w sieć wpływów Big Pharmy |Wikileaks: Zbiór Poufnych Dokumentów – Covid19

Szkoła, w której dziecko spędza 6 godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu, ma przekazać informację o różnorodności zachowań seksualnych młodych osób, a dziecko ma się nauczyć w wieku 9-12 lat odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne. Zadaniem nauczyciela obcującego z dzieckiem jest pomoc w rozwijaniu akceptacji różnych sposobów wyrażania seksualności, tj., pocałunki, dotyk, czy pieszczoty.

IMG 7039 2 1
Źródło: Matryce WHO

Dzieciom w wieku 12-15 lat kadra nauczycielska ma przekazać informacje na temat ciąży i koniecznie uświadomić, że może do niej dojść w związkach pomiędzy osobami tej samej płci. Jeśli chodzi o nauczanie, to mowa jest o antykoncepcji, świadomym podejmowaniu decyzji, intymnym komunikowaniu się i negocjacji.

Nauczyciel pomoże dziecku w tym wieku, jak być elastycznym w zmieniającym się społeczeństwie, lub grupie.

IMG 7038 2
Źródło: Matryce WHO

To nie jedyne zagrożenie, które czeka na nasze rodziny. Postęp już się odbywa w zachodnim świecie od wielu długich lat i demoralizuje najmłodszych, jak tylko może. Marksiści wiedzieli, że nie wszystkich dorosłych mogą pokojowo przeciągnąć na swoją stronę, zatem wyciągnęli ręcę po nasze dzieci. Niedawno pisaliśmy o najmłodszych ofiarach tęczowej ideologii, które za pieniądze usługiwały w lokalu dla środowiska LGBT.

Szokujące sceny nakręcono w nocy w jednym z klubów dla LGBT w Los Angeles. Lokal pełen jest dzieci, niektórych poprzebieranych w ubrania płci przeciwnej przyprowadzonych przez różnych swoich zmiennopłciowych rodziców czy opiekunów. Zmiennopłciowcy namawiają je do zabawiania ich i paradowania w wyzywający sposób.

Na nagraniu widać zmiennopłciowca, czy zwykłego przebierańca, który bierze dzieci i zachęca by w wyuzdany sposób wdzięczyły się do zgromadzonych osobników LGBT. Ci wrzeszczą zachwyceni, traktują dzieci jak striptizerki i rzucają im pieniądze.

Jeszcze w tym roku pisaliśmy o znieważeniu polskiej flagi przez znanego aktywistę LGBT, który wrzucił ohydne wideo zatytułowane: „Podcieranie pupci flagą RP przez działacza LGBT”. Jak widać z tolerancją osób LGBT względem osób heteroseksualnych, jest jak z komunizmem – piękne slogany i dyskryminacja.

USA: Gubernator Arizony zawetował ustawę chroniącą młodzież przed indoktrynacją LGBT

Kolejny znany działacz na rzecz ideologii LGBT, tym razem ze Szkocji, James Rennie, został zatrzymany jako szef grupy pedofilów. Wyrok, jaki usłyszał to dożywotnia kara pozbawienia wolności. Tworzył grupę około 70 Brytyjczyków i 140 mężczyzn pochodzących z innych krajów. Komunikowali się przez Internet, wymieniając zrobione przez siebie filmy i zdjęcia. W sumie 125 tysięcy fotografii gwałtów na małych dzieciach. Podczas operacji „Algebra” policjanci przejęli ponad 125 tysięcy zdjęć z pornografią dziecięcą.

Przedstawicieli marksistowskiego ruchu LGBT dosięga ramię sprawiedliwości również na wysokich stanowiskach hierarchii społecznej. Robert Emmanuel Jacob, działacz Partii Demokratycznej, zdeklarowany homoseksualista i lewicowiec popierający marksistowską organizację BLM został aresztowany i osadzony w więzieniu w Sonomie w Kalifornii. Prokuratura postawiła mu aż 11 zarzutów przestępstw seksualnych związanych z pedofilią. Homoseksualista miał odbywać stosunki seksualne z dziećmi poniżej 16-ego roku życia, co w praktyce oznacza gwałt. Podejrzewany jest o czyny lubieżne wobec dzieci w wieku 14 i 15 lat, uwodzenie ich oraz organizację spotkań z nimi w celu dokonywania czynności seksualnych.

Tęczowa ideologia niszczy również środowiska sportowe. Wiele dyscyplin sportowych ucierpiało poprzez fakt, że trans-kobiety rywalizują z kobietami, co w rzeczywistości działa na krzywdę poświęcających się całe życie sportowi kobiet. Niszczony w sposób bezwzględny jest duch uczciwego współzawodnictwa. Wiadome jest przecież, że statystycznie mężczyzna jest silniejszy, czy szybszy od kobiety.

Całe szczęście coraz większa liczba gubernatorów w Stanach Zjednoczonych stawia opór indoktrynacji. Włodarz stanu Arkansas w USA, na przykład, podpisał ostatnio prawo zabraniające transpłciowym kobietom udziału w żeńskich drużynach reprezentujących szkoły podstawowe, średnie oraz uczelnie.

Również Alabama stawia ideologiczną tamę w sporcie. Gubernator Alabamy, Key Ivey, podpisała przegłosowaną przez stanową legislaturę ustawę nr 391. Stanowi ona, że przedstawiciele „płci biologicznych” nie mogą rywalizować między sobą w sportach szkolnych.

Wdrażania właśnie takiej marksistowskiej agendy WHO była świadkiem matka dzieci, których nagranie obiega świat w zawrotnym tempie. „Chcę porozmawiać trochę o Bogu” zaczyna rozmowę jedno z dzieci. To, o czym później zaczyna opowiadać, wprawia matkę w osłupienie. Wideo w linku poniżej:

 

Szerzej o postępującej sex edukacji trawiącej brytyjskie szkoły poruszył temat vice prezes partii KORWiN w Wielkiej Brytanii, kandydat w ubiegłych wyborach do walijskiego parlamentu Sebastian Ross w rozmowie z Kimberly Isherwood z walijskiej organizacji Public Child Protection Wales.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply