UK: Sebastian Ross zastraszany przez walijską policję? Rządzący boją się polskich wolnościowców [VIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie rozmowy polityka z policjantką po anonimowym donosie w sprawie planów kampanijnych Sebastiana Rossa.

Wiceprezes Partii KORWiN w UK i kandydat UKIP w nadchodzących wyborach do parlamentu Walii, Sebastian Ross, zastraszany przez policję? W sieci pojawiło się nagranie rozmowy polityka z policjantką po anonimowym donosie w sprawie planów kampanijnych Sebastiana Rossa.

Na swoim profilu na Facebook Ross udostępnił nagranie rozmowy telefonicznej z policjantką, która kontaktowała się z politykiem, by zweryfikować anonimowy donos o rzekomym planowaniu przez jego sztab protestu w wielkanocny poniedziałek.

Chociaż Sebastian Ross kilkakrotnie zaprzeczył doniesieniom informując, że planuje jedynie prowadzenie kampanii m.in. przez roznoszenie ulotek i rozmowy z wyborcami, policjantka nadal dopytywała o miejsce marszu.

„Powtórzę jeszcze raz: planuję kampanię z UKIP. Zapisz sobie. Dlaczego pytasz się o marsz, już trzeci raz”? – pytał polityk natrętną funkcjonariuszkę walijskich służb.

„Musimy się upewnić, że robisz wszystko zgodnie z prawem” – odparła niestrudzona policjantka.

Później Ross został zapytany o podanie prywatnego adresu zamieszkania. Zdziwiony, pytając o to dlaczego w ogóle takie pytanie pada usłyszał w odpowiedzi, że „z grzeczności”.

„Według mnie wygląda to tak, jakbyście chcieli mnie zastraszyć, żebym nie prowadził swojej kampanii” – powiedział na zakończenie Sebastian Ross.

Leave a Reply