UK: Rząd wprowadza medyczny apartheid. Nowe przywileje dla zaszczepionych!

W ramach 4. etapu „mapy drogowej” COVID-19, rząd poczyni pierwsze kroki w stronę medycznego apartheidu, ustanawiając przywileje dla osób, które przyjęły obydwie dawki eksperymentalnej terapii genowej. Inaczej traktowane będą również osoby do 18 roku życia.

UK: Rząd wprowadza medyczny apartheid. Nowe przywileje dla zaszczepionych!

W ramach 4. etapu „mapy drogowej” COVID-19 rząd poczyni pierwsze kroki w stronę medycznego apartheidu, ustanawiając przywileje dla osób, które przyjęły obydwie dawki eksperymentalnej terapii genowej. Inaczej traktowane będą również osoby do 18 roku życia.

Rząd brytyjski ogłosił, że kto został zaszczepiony dwiema dawkami przeciwko COVID-19, nie będzie zobowiązany do odbywania kwarantanny po spotkaniu z osobą, która właśnie otrzymała pozytywny wynik testu.

Nowe przepisy wejdą w życie 16 sierpnia, jeśli rząd podejmie decyzję o przejściu do 4 etapu luzowania warunków panujących w przestrzeni publicznej.

WAŻNE! UK: Rządowy raport ujawnia, że zaszczepieni na COVID-19 ponad trzykrotnie bardziej narażeni na śmierć z powodu wariantu Delta, niż nieszczepieni!

Łagodząc dotychczasowe obostrzenia, rząd Wielkiej Brytanii chce ułatwić młodym ludziom dostęp do edukacji.

W planach jest również zwolnienie osób w wieku poniżej 18 lat od samoizolacji, jeśli były w bliskim kontakcie z osobą „pozytywną”.

Zdaniem ministra zdrowia, wprowadzenie tego zwolnienia w sierpniu umożliwi jeszcze większej liczbie osób otrzymanie obu dawek szczepionki, co znacznie zmniejszy ryzyko przechodzenia choroby i zapewni najpełniejszą możliwą ochronę ludziom w całym kraju.

Aplikacja NHS COVID-19 zostanie zaktualizowana w sierpniu zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi samoizolacji osób bliskich.

Młodym ludziom i osobom podwójnie zaszczepionym zidentyfikowanym jako osoby z bliskimi kontaktami nadal zaleca się wykonanie testu PCR w celu wykrycia wirusa i jego wariantów.

Każdy, kto uzyska pozytywny wynik testu PCR, będzie nadal prawnie zobowiązany do samoizolacji, niezależnie od statusu szczepienia.

Rząd chwali się „fenomenalnym sukcesem” programu szczepień w Wielkiej Brytanii – z ponad 86% liczbą osób dorosłych otrzymujących pierwsze dawki.

Do 6 lipca w Wielkiej Brytanii podano ponad 79 milionów dawek szczepionek, a trzy na pięciu dorosłych otrzymało dwie dawki.

Minister Zdrowia i Opieki Społecznej Sajid Javid powiedział w parlamencie: „Prośba, którą skierowaliśmy do osób z COVID-19 i do ich bliskich kontaktów o samoizolację odegrała kluczową rolę w pomaganiu nam w opanowaniu tego wirusa i jestem bardzo wdzięczny milionom ludzi w Wielkiej Brytanii, którzy poświęcili się, aby utrzymać wirusa na wodzy”.

UK: Nowy minister zdrowia Sajid Javid poszedł po rozum do głowy? Przyznał, że musimy nauczyć się akceptować COVID-19, jak grypę.

Odniósł się również do nowych planów, które niebawem zostaną wdrożone: „Dzięki fenomenalnemu programowi szczepień w Wielkiej Brytanii i ogromnemu murowi obronnemu możemy bezpiecznie podjąć kroki w celu zmniejszenia samoizolacji osób w pełni zaszczepionych oraz osób poniżej 18 roku życia, a zamiast tego doradzać ludziom wykonanie testu PCR.”

Nadmienił jednak, że pozytywne przypadki nadal będą wymagały samoizolacji.”

„Krok po kroku i szczepienie po szczepieniu zastępujemy tymczasową ochronę długoterminową ochroną dzieki szczepionkom” – dodał nowy minister zdrowia.

Podoba Ci się, co robi Paradyzja.com? 
Pomóż nam dotrzeć do innych: 
Skomentuj / Udostępnij 
Polub / Subskrybuj
Dziękujemy

Zdaniem ministerstwa, regularne testowanie pozostaje kluczowe dla kontrolowania wirusa.

Doradzanie osobom podwójnie zaszczepionym i dzieciom, aby wykonały test PCR z wymogiem samoizolacji dla tych, którzy mają wynik pozytywny, zmniejszy ryzyko dalszej transmisji.

Oprócz testów PCR, wszyscy w Anglii są zachęcani do skorzystania z rządowej oferty bezpłatnych, szybkich testów dwa razy w tygodniu.

Podobnie jak w przypadku w pełni zaszczepionych dorosłych, dzieciom, które mają bliski kontakt z osobą z pozytywnym wynikiem, zaleca się wykonanie testu PCR.

Jeśli test PCR jest pozytywny, będą musieli dokonać samoizolacji, jak każdy inny pozytywny „przypadek”.

W szkołach stosowane są solidne środki ochronne, w tym dwa razy w tygodniu testy mające na celu ochronę uczniów i zapobieganie transmisji. W nadchodzących miesiącach NHS Test and trace będzie nadal zapewniać odpowiednie dla wieku porady dotyczące testowania w szkołach.

Rząd ogłosi 12 lipca, czy Wielka Brytania przejdzie do kroku 4 mapy drogowej COVID-19 na podstawie czterech testów

Dzieciom w wieku poniżej 5 lat, które zostały zidentyfikowane jako osoby z bliskimi kontaktami, zaleca się wykonanie testu PCR tylko wtedy, gdy pozytywny przypadek występuje we własnym gospodarstwie domowym.

„Jeśli ktoś otrzyma drugą dawkę tuż przed lub po 16 sierpnia, będzie musiał poczekać do dwóch tygodni po drugim szczepieniu, aby skorzystać z tych nowych przywilejów” – czytamy na stronie gov.uk.

Na temat eksperymentalnych produktów medycznych terapii genowej COVID-19 wypowiedział się ostatnio sam twórca metody mRNA światowej sławy naukowiec dr Robert W Malone: „Uważam, że to musi się skończyć. Musimy mieć przejrzyste publiczne ujawnianie zagrożeń – w szerokim tego słowa znaczeniu – związanych z tymi eksperymentalnymi szczepionkami„.

Jaki będzie kolejny krok w działaniach rządu w kierunku dzielenia społeczeństwa i ustawiania przeciw sobie szerząc dyskryminację wobec choćby tych, którzy nie chcą, ale i nie mogą skorzystać z eksperymentalnej terapii genowej?

Okazuje się bowiem, że Pfizer BioNtech zakończy swoje eksperymentalne badania dopiero w roku 2023. AstraZeneca z kolei swoje badania eksperymentalne zakończy dopiero w lutym 2023 roku, a Johnson & Johnson ukończy fazę III badań 23 maja 2023 roku. Najszybciej fazę III badań klinicznych ukończy Moderna. Ich produkt zakończy badania kliniczne 27 października 2022 roku.

Anthony Fauci w 1983 roku oskarżył dzieci o rozsiewanie AIDS. Epidemia strachu i kłamstwa przenoszona drogą mediów do dziś?

 

Leave a Reply