UK: Prezenterka BBC umiera po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca!

Kolejna znana osoba umiera z powodu zakrzepów krwi po podaniu brytyjskiej szczepionki AstraZeneca. Miała zaledwie 44 lata.

Kolejna znana osoba umiera z powodu zakrzepów krwi po otrzymaniu brytyjskiej szczepionki AstraZeneca. Prezenterka BBC miała zaledwie 44 lata.

Jak podaje portal WalesOnline, wielokrotnie nagradzana prezenterka radiowa BBC zmarła w szpitalu z powodu zakrzepów krwi po podaniu szczepionki AstraZeneca.

„Lisa Shaw, która pracowała dla BBC Newcastle, dostała „silnych” bólów głowy tydzień po szczepieniu i poważnie zachorowała kilka dni później” – podali krewni w oświadczeniu.

44-latka zmarła w szpitalu Royal Victoria Infirmary w Newcastle w piątek po południu po wystąpieniu zakrzepów i krwawień, kiedy leżała na oddziale intensywnej terapii.

Brytyjska modelka umiera po podaniu szczepionki Astrazeneca. Malezyjski olimpijczyk po podaniu Pfizer’a

BBC od samego początku bierze udział w propagandzie proszczepionkowej, pomimo licznych przypadków śmiertelnych zaobserwowanych po podaniu produktu.

AstraZeneca, która potajemnie zmieniła nazwę na Vaxzevira, borykała się z problemami od momentu wypuszczenia szczepionki na rynek. Dziś ten produkt medyczny, z uwagi na zagrożenie, nie jest podawany osobom poniżej 30. roku życia.

Jak dowiedziała się Paradyzja.com, paradoksalnie żaden z pracowników fabryki mieszczącej się w Wrexham, Walia północna, wytwarzającej tak zwaną szczepionkę przeciwko COVID-19, nie przyjął produktu, który powstaje właśnie w tym miejscu.

W zamian całej firmie zaproponowano amerykańsko-niemiecką szczepionkę Pfizer / BioNtech.

Indie, czyli ciemna strona Billa Gatesa: Big Pharma wykorzystała dzieci bez zgody rodziców! Media milczały

Warto dodać, że miejsce to z pompą odwiedził niedawno sam premier Wielkiej Brytanii, Borys Johnson, który przyjął rzekomo zastrzyk firmy AstraZeneca.

Mało kto wie, że AstraZeneca zakończy eksperyment medyczny wykonywany właśnie na osobach, które nie są tego świadome, dopiero 14 lutego 2023 roku!

Póki co, wydaje się, że produkt zbiera śmiertelne żniwo i co chwila wycofywany jest z wielu krajów na całym świecie.

Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania i Cypr zawieszają szczepienia preparatem AstraZeneca

1 KOMENTARZ

Leave a Reply