UK: Ciche przyzwolenie na łamanie restrykcyj przez skrajną lewicę

Policja w Wielkiej Brytanii wygoniła w Wielki Piątek katolików z kościoła, ale gdy w niedzielę setki lewicowców tańczyły - bez masek - na ulicach, funkcjonariusze nie interweniowali.

Policja w Wielkiej Brytanii wygoniła w Wielki Piątek katolików z kościoła, ale gdy w niedzielę setki lewicowców tańczyły – bez masek – na ulicach, funkcjonariusze nie interweniowali.

W Wielki Piątek w londyńskim Balham policja przerwała nabożeństwo Męki Pańskiej. Funkcjonariusze zostali wezwani do polskiego kościoła i nakazali wiernym jego opuszczenie pod groźbą grzywny. Protesty księdza i pytania o to, jakie rzekomo złamano rygory sanitarne, nie pomogły.

UK: Protestujący starli się z policją w Londynie [VIDEO]

Okazuje się, że na Wyspach panują podwójne standardy. W angielskim mieście Bristol w niedzielę zebrły się setki młodych osób, przeważnie lewicowców, by urządzić sobie… tańce.

W przeważającej mierze bez masek, z butelkami alkoholu, młode osoby urządziły sobie swoisty uliczny festyn. Policja była na miejscu – ale tylko po to, żeby patrzeć.

Kościół w Balham:

Bristol:

Czytaj więcej na PCh24.pl: https://www.pch24.pl/wielka-brytania–lewicowcy-tancza-na-ulicy–policja-patrzy–a-z-kosciola-polakow-wygnano,83123,i.html

Kanada: Polski kapłan wyrzuca policję ze świątyni w Calgary

Leave a Reply