UK: BBC przypadkowo przyznało, że co najmniej 66 procent potwierdzonych przypadków COVID-19 w Wielkiej Brytanii to osoby zaszcze****e

BBC opublikowało artykuł informujący o sytuacji COVID-19 w Walii - „COVID-19 w Walii: jedna trzecia pozytywnych przypadków jest nieszcze****a”. Wskazuje, że tylko 13 procent przypadków COVID-19, które wymagały hospitalizacji, było u osób nieszcze****ych. Oznacza to, że pozostałe 87 procent to zaszcze***ni częściowo, bądź całokowicie.

UK: BBC przypadkowo przyznało, że co najmniej 66 procent potwierdzonych przypadków COVID-19 w Wielkiej Brytanii to osoby zaszczepione

BBC opublikowało artykuł informujący o sytuacji COVID-19 w Walii – „COVID-19 w Walii: jedna trzecia pozytywnych przypadków jest nieszcze****a”. Wskazuje, że tylko 13 procent przypadków COVID-19, które wymagały hospitalizacji, było u osób nieszcze****ych. Oznacza to, że pozostałe 87 procent to zaszcze***ni częściowo, bądź całokowicie.

Artykuł BBC przyznaje to nawet w późniejszym akapicie, w którym media głównego nurtu stwierdzają: „Chociaż 80 procent pacjentów otrzymało podwójną dawkę szczepionki, urzędnicy zdrowia publicznego powiedzieli, że nie jest to dowód na to, że szczepionka nie działa – i że szczepionki trzymają 95 procent ludzi z dala od szpitali”.

Twierdzenie to pochodzi od Public Health Wales, głównego ramienia kontrolowanej przez rząd Narodowo Socjalistycznej Służby Zdrowia, która nadzoruje przepisy zdrowotne w Walii.

UK: Covidowa zagłada na jesień? Rząd przygotowuje magazyny na potężną nadwyżkę zgonów!

PHW twierdzi, że bez szczepionek liczba osób hospitalizowanych z powodu COVID-19 byłaby znacznie większa.

W momencie publikacji raportu PHW w Walii było 19 140 przypadków COVID-19. Tylko 33 procent przypadków – czyli 6321 osób – było nieszczepionych.

Częściowo osoby zaszczepione stanowią tylko 4,5 procent przypadków – czyli 868 osób. W pełni zaszczepieni stanowią 41,2 procent przypadków, czyli 7878 osób.

Źródło: Public Health Wales 24 September
Źródło: Public Health Wales 24 September

Stan szczepień pozostałych przypadków jest nieznany, ale biorąc pod uwagę najnowsze dane dotyczące szczepień z Walii, prawdopodobnie większość tych przypadków jest zaszczepiona częściowo lub całkowicie.

Najnowsze dane PHW dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 dla Walii pokazują, że 70,1 procent populacji jest w pełni zaszczepionych, a kolejne 4,9 procent jest zaszczepionych częściowo.

Najnowsze dane z Vermont: 76% wszystkich nowych zgonów z powodu koronawirusa występuje u osób „w pełni zaszcz****nych”

W Szkocji władze zdrowia publicznego rozpoznały tylko 616 zgonów na COVID-19 pochodzących od w pełni zaszczepionych osób od początku programu masowych szczepień w tym kraju.

Próbując ukryć zgony poszczepienne, władze zdrowia publicznego argumentowały, że zgony w pełni zaszczepionych nie zostały spowodowane przez szczepionkę, ale przez brak ograniczeń.

Źródło: Public Health Wales 24 September
Źródło: Public Health Wales 24 September

9 sierpnia szkocki rząd usunął praktycznie wszystkie ograniczenia COVID-19 w tym kraju. Teraz Public Health Scotland, jedna z głównych agencji nadzoru zdrowia w Szkocji, twierdzi, że prawie dwie trzecie wszystkich zgonów z powodu COVID-19 wśród w pełni zaszczepionych Szkotów miało miejsce w ciągu sześciu tygodni po zakończeniu lockdownu.

Według PHS, 380 z 616 w pełni zaszczepionych zgonów zarejestrowano w ciągu sześciu tygodni między 14 sierpnia, pięć dni po tym, jak Szkocja zniosła większość ograniczeń i 24 września.

Linda Bauld, profesor i kierownik ds. zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Edynburgu, twierdzi, że należy spodziewać się zgonów spowodowanych szczepionką i że nie powinno się budzić żadnych obaw dotyczących szczepionki, jeśli dotyczy ona tylko najbardziej narażonych grup wiekowych.

Prawdopodobnie w starszych grupach wiekowych liczba ludności maleje. Ale myślę, że największym czynnikiem tutaj jest to, że po prostu masz wielu podwójnie zaszczepionych ludzi, którzy są bezbronni – mówi.

Kiedy masz prawie 100 procent osób w pełni zaszczepionych w tych starszych grupach wiekowych, poważne przypadki, które zobaczysz, będą dotyczyć tych starszych grup wiekowych, a niektórzy z nich umrą – dodaje.

Bauld porównuje tę sytuację do tego, że ludzie, którzy są w pełni zaszczepieni przeciwko grypie, nadal umierają na nią każdej zimy.

1 KOMENTARZ

  1. Procenty troszkę tańczą w tym artykule. 1/3, to nie 13%, a 66%, to nie 87%.

    Niemniej jednak widać, że szcze****a po prostu mają skuteczność ochrony przed hospitalizacją i śmiercią na poziomie grupy kontrolnej – wobec krążących mutacji.

Leave a Reply