UK: Profesor Z Uniwersytetu w Keele Ujawnia Prawdę O Aluminium W Szczepionkach | Manipulacje NHS

Prof. Christopher Exley: "Spędziłem całą swoją karierę akademicką, próbując zrozumieć, jak kontakt człowieka z aluminium wpływa na nasze zdrowie." |To oburzające i niewłaściwe, że informacje NHS dla osób, które ma chronić, są w najlepszym przypadku nieprawidłowe, a w najgorszym dezinformacyjne.

Dr Christopher Exley bada narażenie ludzi na skutki oddziaływania aluminium od ponad trzydziestu pięciu lat. Od około 10 lat jego ekspertyzą są adiuwanty aluminiowe, a konkretnie sposób, w jaki pomagają one wzmocnić odpowiedź immunologiczną podczas szczepień. Teraz ujawnia prawdę o aluminium w szczepionkach.

Chis Exley large
Keele University

Christopher Exley – Biolog (University of Stirling) z doktoratem z ekotoksykologii aluminium (University of Stirling). Kariera naukowa (od 1984 do chwili obecnej) skupiła się na intrygującym paradoksie; „dlaczego trzeci najbardziej rozpowszechniony pierwsiastek skorupy ziemskiej (aluminium) jest nieistotny i w dużej mierze wrogi życiu”. Badanie tej tajemnicy wymagało badań w niezliczonych dziedzinach, od podstawowej chemii nieorganicznej reakcji glinu i krzemu po potencjalnie złożoną biologiczną dostępność glinu u ludzi. Fascynuje go również pierwiastek krzemu w stosunku do organizmów żywych, który jako drugi najbardziej rozpowszechniony pierwiastek skorupy ziemskiej, jest również prawie pozbawiony funkcji biologicznych. Jedną z możliwych funkcji krzemu jest zapobieganie przedostawaniu się aluminium do sfery biologicznej (flory i fauny), co stanowi dużą część badań w jego grupie. Interesuje ich również krzemionkowanie biologiczne.

Finansowani początkowo przez Medical Research Council (Nanotoxicity of Aluminium Adjuvants) zabraliśmy się za testowanie dogmatów związanych z mechanizmem działania aluminium w szczepionkach. Niedawno dogłębnie przejrzeliśmy ten temat, analizując również nasze własne badania w tej dziedzinie. Pozostaje oczywiście nadal więcej pytań, niż uzyskanych odpowiedzi, ale obecnie mamy rodzące się zrozumienie sposobu działania adiuwantów glinowych.

“te wprowadzające w błąd informacje należy usunąć ze wszystkich porad udzielanych zarówno pediatrom, jak i rodzicom”

Jest oczywiste, że szczepionka zawierająca aluminiowy adiuwant jest ostrą ekspozycją na glin. Aluminiowy adiuwant inicjuje reakcję zapalną w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca wstrzyknięcia. Niezliczone komórki zalewają uszkodzony obszar i, reagując na stan zapalny, wchłaniają adiuwant wraz z antygenem do swojej cytoplazmy, chociaż niekoniecznie jako kompleks adiuwant-antygen.

Paradyzja poleca:

Ważne: NIH i Moderna Po Raz Pierwszy Publikują Dane Badań Klinicznych Szczepionki COVID-19 W Odpowiedzi Na Pozew Sądowy

Adiuwant jest transportowany do gruczołów limfatycznych i może być przenoszony w makrofagach, oraz innych histiocytach w całym organizmie, również do mózgu.

To ostatnie, choć wykazane na modelu zwierzęcym, wciąż pozostaje do udowodnienia na ludziach. Szczepionki zawierające aluminiowy adiuwant są źródłem glinu w naszym organizmie i powinno to budzić nasze największe obawy.

Tych ważnych i aktualnych informacji na temat aluminiowych adiuwantów brakuje na stronie internetowej z informacjami o bezpieczeństwie szczepionek prowadzonej przez NHS. Być może równie ważne jest to, że podane tam informacje są w najlepszym przypadku nieprawidłowe.

Jest kilka mitów na stronie NHS:

MIT 1. „Adiuwanty dodaje się do szczepionek w bardzo małych ilościach, które okazały się bezpieczne”.

Screenshot 2020 11 05 at 22.38.52
NHS

SPROSTOWANIE: Nie przeprowadzono żadnych badań klinicznych w celu sprawdzenia bezpieczeństwa adiuwantów aluminiowych. Ani jednego klinicznego badania bezpieczeństwa jakiejkolwiek szczepionki zawierającej aluminiowy adiuwant. Producenci szczepionek nie są zobowiązani do wykazania bezpieczeństwa adiuwantów aluminiowych. W rzeczywistości, producenci szczepionek niezmiennie używają aluminiowych adiuwantów jako placebo w badaniach skuteczności szczepionek.

MIT 2. „Nie ma dowodów na to, że poziomy glinu, z którymi spotykamy się codziennie, zwiększają ryzyko chorób takich jak demencja, czy autyzm”.

Screenshot 2020 11 05 at 22.37.21
NHS

SPROSTOWANIE: Być może nie ma ZGODY co do tego, że aluminium zwiększa ryzyko demencji, ale istnieją coraz liczniejsze NAUKOWE DOWODY na to, że tak właśnie jest. Niedawne badania nad glinem w tkance mózgowej w familialnej chorobie Alzheimera nie pozostawiły wątpliwości, że glin, neurotoksyna, przyczynia się do choroby Alzheimera.

Porady udzielane przez NHS są w najlepszym przypadku błędne, a w najgorszym dezinformacyjne. Chociaż dowody łączące aluminium z autyzmem pozostają wstępne, wysokiej zawartości glinu w tkance mózgowej osób z autyzmem nie należy tak łatwo, choć być może wygodnie, odrzucić.

MIT 3 „Ilość aluminium użytego w zabitych szczepionkach jest bardzo, bardzo mała. Nie zaobserwowano żadnych szkodliwych skutków w przypadku szczepionek zawierających adiuwant na bazie glinu.”

Screenshot 2020 11 05 at 22.51.25
NHS

SPROSTOWANIE: Mit, że zawartość aluminium w szczepionce jest znikoma, został już kompleksowo obalony w recenzowanej literaturze naukowej, a te wprowadzające w błąd informacje należy usunąć ze wszystkich porad udzielanych zarówno pediatrom, jak i rodzicom.

“Musimy zrobić wszystko, aby udostępniane informacje na temat możliwej toksyczności glinu u ludzi były całkowicie oparte o badania naukowe i były jak najbardziej aktualne.”

Zobacz, co w związku z przedstawionymi powyżej dowodami naukowymi ma do powiedzenia szef Głównego Instytutu Sanitarnego w Polsce Jarosław Pinkas:

Źródło: Youtube/Szczepienia Niewygodne Fakty

Podobnie ulotka informacyjna dla pacjenta dostarczana z każdą szczepionką zawiera listę wszystkich znanych szkodliwych skutków zarejestrowanych dla danej szczepionki. Osoby odpowiedzialne za podawanie szczepionek są prawnie zobowiązane do poproszenia pacjenta, lub opiekuna pacjenta, o przeczytanie ulotki informacyjnej, aby byli świadomi możliwych szkodliwych skutków. To oburzające i niewłaściwe, że porady NHS są tak mylące dla osób, które mają chronić.

“Spędziłem całą swoją karierę akademicką, próbując zrozumieć, jak kontakt człowieka z aluminium wpływa na nasze zdrowie. Wszystko, czego dowiedziałem się o aluminium, wskazuje na to, że jest to poważny problem zdrowotny dziś. A jeśli nadal będziemy pozwalali na dalsze narażanie naszego organizmu w takim stopniu na aluminium, to na pewno będzie to jeszcze większy problem dla nas w przyszłości.”

Paradyzja poleca:

WHO: Zmiana Definicji Pandemii Wpłynęła Na Korzyści BigPharmy |COVID-19, Czyli Pandemia Bez Konsekwencji

Musimy zrobić wszystko, aby udostępniane informacje na temat możliwej toksyczności glinu u ludzi były całkowicie oparte o badania naukowe i były jak najbardziej aktualne.

Nadszedł czas, aby zaakceptować fakt, że aluminium jest szkodliwe dla procesów życiowych i że możemy go używać tylko wtedy, gdy zostanie udowodnione, że jest zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Musi to również obejmować niezrozumiałe jego zastosowanie w szczepionkach.

 

Leave a Reply